Adresa

Partyzánská 4, Opava
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

MUDr. Štichauera znám už pár desítek let. To, že byl již v minulém režimu vedoucím obvodních lékařů, napovídá něco o kvalitě jeho práce. Znám ho jako vynikajícího, rychlého a spolehlivého diagnostika a terapeuta, schopného zodpovědět i moje otázky, hraničící s odborností. Dokáže odhadnout průběh léčby a čas uzdravení. Kromě klasické medicíny má specializaci na akupunkturu jako jednu z alternativních léčebných metod. Na jeho pracovišti vždy vládne přátelské a důvěryhodné ovzduší, k čemuž značně přispívá i jeho komunikace se sestrou. V málokteré ordinaci zažije pacient díky jim i humor.


borec


Jeden z nejlepších doktorů co znám.


Je to výborný lékař, skvělý diagnostik s úžasným smyslem pro humor. Se sestrou se moc dobře doplňují a jsou sehraný tým. V ordinaci vždy panuje dobrá nálada a lidé odchází s úsměvem a alespoň na chvíli zapomínají na své starosti a bolesti.


Pana doktora znám dost dlouho, pracuju s ním. Nad hodnocením paní ohledně její postavy se musím pousmát, protože i když pan doktor je šprýmař, nikdy nepřekročí hranice etiky a slušnosti vůbec.Kritika ohledně napsané injekce do karty je naprostý nesmysl, Eunalgit se už dávno nepoužívá a jiná inj.analgetika jsou přímo na jméno klienta. No a člověk, který údajně nebyl pochopen kvůli bolesti zad patří zřejmě mezi ty klienty, u nichž se pracovní neschopnost vystavuje i dvakrát až třikrát do měsíce.


je prostě skvělý!!!!


Změnila jsme jej. Musela jsme se svléknou do spodního prádla,což není u lékaře neobvyklé,ale pan doktor si sedl na kancelářskou židli a pootáčel se, prohlížel si ze své pozice své tělo a říkal :"Nádhera paní....,nádhera co vidím..." Byla jsme rudá a nabírala jsem do pláče.Cítila jsme se využitá,potupená.Když jsme odcházela,říkal sestřičce:"Předsatvte si, že se paní červená. Třásly se mně ruce i nohy. SEstra na mne soucitně koukla a já šla.Doma jsme se rozbrečela.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


PŘÍJEMNÝ A LIDSKÝ PŘÍSTUP LÉKAŘE I ZDRAVOTNÍHO PERSONÁLU.
PROFESIONALITA A ODBORNOST JE ZNÁT PŘI ŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ.
KTERÉ SE TAK ZVLÁDAJÍ PACIENTEM MNOHEM LÉPE A ZA TO MU DĚKUJI.
JSEM JEHO SPOKOJENÝM KLIENTEM A MOHU JEJ DOPORUČIT.


dobry
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

ví o čwem mluví ,nekompromisní , spravedlivý


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti