Praktický lékař pro dospělé
Saskova 1481, Kladno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Přístup čím dál horší, odmítl vzít nemocného, jelikož není objednaný. Teplota 39, musel jsem počkat až mě ho někdo odveze.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Bolesti zad, časté záněty horních cest dýchacích

Profesionální a velice vstřícný přístup a přesná diagnostika, objasnění problému a podrobné určení příznaků, léčby a poučení, rychlá pomoc a efektivní způsob stanovené léčby. Mohu jen doporučit.

MY JSME S MANŽELEM VELMI SPOKOJENI A KDO SI MYSLÍ NĚCO JINÉHO, A´T SI TO ZKUSÍ JINDE. JÁ BYCH MOHLA POVÍDAT....JO A REJPALŮ A DALŠÍCH ELEMENTŮ, CO SI NIČEHO NEVÁŽÍ JE V TÝHLE REPUBLICE FAKT PŘEHRŠEL, CO SE DÁ DĚLAT....NUDĚJI SE DOMA, TAK JDOU NADÁVAT MEZI LIDI....VOLFOVI

Nechápu názory na neprofesionalitu pana doktora, asi jde o profesionální prudiče a rýpaly. Pan doktor je jedním výrazem "ČLOVÉK LIDSKÝ" Jeho otevřenost a optimismus se mi moc líbí a do jeho ordinace ráda chodím. A sestřičku už vyměnil, takže si už myslím nemůže nikdo stěžovat. Čekací doby jsou jako všude jinde, nikdo se nemůže rozkrájet jen proto, že přišel zrovnado čekárny ten výše zmíněný prudič.

Poslechne a po dvou sekundách: Áha.To je jasné. Nebo. Nebo to jsou záda anebo průdušky. Ti, kterým opravdu něco je už dávno chodí jinam.

Štefek doktor jak má být! Nenapíše vše na přání, dokáže vyšetřit a poradit! Nic nepodceňuje! Jen ta sestra by mohla být nahrazené jinnou!To čekání n je lepší příjít o hodinudřívenebo se předobjednat!

Nemohu si u něj na nic stěžovat. Je sympatický a příjemný, s nadhledem a zároveń s profesionálním přístupem.

ferfektní ošetření, milý přístup k lidem

Velmi dobrý, komunikativní, vše vysvětlí. Snaží se však vše vyřešit sám a málo kdy posílá z vlastní iniciativy k jiným odborným lékařům. Vyloženě se o to musí požádat. Hodnocením sestry u jiných hodnocení jsem překvapen, chová se profesionálně a přijemně.

Jojo, doktor vv pohodě