petr skopový, alergolog Praha

MUDr. petr skopový

Alergolog Více

40 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šumperská 652, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
40 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Jsem v péči u tohoto lékaře delší dobu. Byla jsem u něj v červnu i v červenci a pan doktor ambuloval i se sádrou po vážném zranění . Vždy má pro pacienty na záznamníku i na cedulích vzkaz , kdy bude ordinovat. Neměla jsem s tím jediný problém. Zřejmě jeho zotavování stále trvá, nicméně termíny jeho přítomnosti jsou vyvěšené na dveřích. Léky mám předepsané a celkově jsem s léčbou tohoto lékaře nadmíru spokojená. Pomohl mi s řešením mých letitých problémů.


N
Ověřeny pacient

Už toho mám plné zuby, fakt výborný doktor. Pokud chcete, aby o vás bylo postaráno, tak jděte určitě k němu. Samozřejmě myšleno ironicky. Nejdřív je pan doktor na dovolené, pak na služební cestě, ze služební cesty jde rovnou na operaci a pak má po dobu dvou měsíců úraz. Kvalitní práce. Kvalitní práce, mě docházejí prášky, potřebuji udělat další testy a pan doktor je tak strašně zraněný, že za sebe nemůže napsat aspoň náhradního lékaře, který by se o nás postaral v době, která je pro alergiky nejhorší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Pan doktror Skopový, je báječný lékař, který je ochotný vždy trpělivě vysvětlit a řešit problém. Mám s ním skvělé zkušenosti a rozhodně ho doporučiji svým přátelům.


P

Dobrý den,jsme také zděšena, tolik negace. Byla jsem na IVF již ve dvou klinikách a nikde nepřišli na to proč se mimi neudrží, pouze pan doktor Skopový přišel na EB virus, začínám léčbu a po jeho konzultacích jsem plna optimismu.
Myslím, že občas je to v lidech ( negace), a ne v lékařích. Pana doktora doporučuji, jen si vemte sebou knížku je to u něj na dlouho :o) , Držím palce všem, pěkný den


P
Ověřeny pacient

Narazila jsem náhodou na tento web a nemohu uvěřit vlastním očím. Ač to jinak nedělám, jen stručně.
MUDr. Petr Skopový patří mezi nejlepší odborníky ve své profesi a i jeho lidský přístup k řešení problému je efektivní, jde k jádru věci, nehledí na čas a je obětavý. Takoví, jako on, posunují poznání dále a představují naději pro ty, s jejichž léčbou si mnozí jiní nevědí rady. Já mu velmi děkuji za sebe i svého muže.


Pan doktor je odborník na svém místě. Můj zdravotní stav téměř nedovoloval miminko a on to dokázal. Lidský přístup, otevřenost, trpělivost a jeho hluboké znalosti nám změnili život. Teď jsme šťastní, těšíme se z holčičky a za to vděčíme právě jemu. Jana


solidni jednani, efektivne hleda reseni, bez problemu


Ověřeny pacient

Bože, to se mi snad zdá!!! Koukám, tady je to samý odborník!Je mi za Vás trapně, co píšete takové slinty! To, že má pan doktor takovou míru úspěšnosti, že za ním jezdí lidé z celé republiky i zahraničí snad o něčem svědčí, ne?! Ale hlavně, že všichni, co píší negace se podepíší, to mluví za vše! Pan doktor je velice obětavý,ochotný a ve svém oboru jeden z nejlepších. Kéž by bylo takovýchto lékařů více....Gabriela Černá


Ověřeny pacient

Po 2 neúspšných IVF a neskutečně špatnému přístupu v CAR U Apolináře jsem se rozhodla pro Sanatorium Pronatal. Mudr. Skopový je člověk na svém místě. Po těch letech čekání se teprve díky němu zjistilo, jaký je problém s mou imunitou. Absolvovala jsem u něj 1/2 roční léčbu a lednu 2008 jsem podstoupila svůj 3.pokus IVF a ten dopadl tak, že se nám v říjnu roku 2008 konečně narodila vytoužená dcera. Nebýt pana doktora,maslím, že by to tak určitě nedopadlo. A pokud se vám jeho přístup nelíbí, běžte jinam. Kdyby to byl špatný lékař, nejezdili by za ním lidé z celé republiky. Já osobně jsem mu nesmírně vděčná a držím mu palce v jeho další práci tady i v zahraničí.


Náhodou jsem zabrousil na tento web a i když jsem to ještě nikdy nedělal a podobné hodnocení píši poprvé, zdá se mi tak nespravedlivé, že musím reagovat.
K Mudr. Skopovému jezdíme s přítelkyní již několik let, ještě jsem se nesetkal s lepším přístupem k pacientům v tomto oboru. Mohu posuzovat i ze zkušeností ze zahraničí. Jeho přístup je velmi odborný a nebojí se říkat věci na rovinu, včetně těch nepřijemných, což jak vidím spousta lidí není schopna ocenit.
Mudr. Skopový nám hodně pomohl a myslím, že je to odborník jakých je velmi málo a všem ho doporučuji. Ještě jsem neměl příležitost mu za jeho skvělou péči poděkovat, tak to dělám alespoň teď.
Doktore děkuji, bez Vaší pomoci bychom dnes neměli krásnou Karolínku a nenechte se odradit několika špatnými recenzemi nešťastných lidi, vím moc dobře, že spokojených pacientů máte stovky, vidím to na čekacích dobách ve Vaší ordinaci i na tom, že Vás vyhledávají pacienti ze zahraničí, kteří neváhaji přiletět jen za Vaším vyšetřením.

Petr Pultar


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti