Petr Šizling, ortoped Žatec

MUDr. Petr Šizling

Uložit

Ortoped Více

35 názorů

Uložit


Adresa

Husova 2796, Žatec
Ortopedická ambulance Žatec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Husova 2796, Žatec

Ortopedická ambulance ŽatecHusova 2796, Žatec

Ortopedická ambulance Žatec

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Vynikající lékař a odborník. Hned poprvé co sem vešla do ordinace sem cítila velkou důvěru a instinkt se nemýlil,též sestřička je sympatická a šikovná. Žižková, Hauserová

K
Ověřený profil

Pana doktora a jeho sestřičku v ordinaci Beback mohu jen doporučit. Měl jsem přetržený přední křížový vaz a oba menisky. Po shlédnutí zprávy z magnetické rezonance ortopedem v Kadani jsem opravdu myslel na nejhorší. Působilo to dojmem, že pan doktor mé všechny nálezy vidí prvně v životě. Následovala návštěva u pana doktora Šizlinga. Už jen přijetí v ordinaci a přítomnost blízké osoby u vyšetření byla pro mě velmi podstatná. Následně mi bylo mé zranění detailně vysvětleno a ukázáno nejen z magnetické rezonance, ale i z nějaké doktorské knihy, zřejmě pro lepší pochopení jednotlivých problémů. Byl domluven termín na operaci a veškeré související pokyny, jak mám do operace fungovat. Od pana doktora jsem odcházel, jak kdybych si zakouřil trávu, vysmátej a spokojenej a hlavně uklidněn. Plastika a artroskopie byla provedena najednou, za 5 dnů jsem byl z nemocnice propuštěn. 3 dny po operaci byly opravdu pekelný i přes velké množství prášků a injekcí. Ovšem toto asi bylo zaviněno tím, že jsem koleno neměl plně dohojené po úrazu. Rehabilitace v Berouně je spíše symbolická, aspoň co se týkalo motodlahy, rehabilitační sestra byla skvělá. Zhruba po deseti dnech přišlo na vyndání stehů, což jsem ani nějak výrazně nepocítil (děkuji sestři :-)) U pana doktora jsem byl poté asi 3x na kontrole. Setkal jsem se opravdu s kapacitou a s profesionálním přístupem. Po dvou měsících od operace jsem se vrátil zpět do práce, chodím a funguju tak, jako předtím. Zátěž co se týče sportovních výkonů nevykonavam defakto žádnou, pouze při rehabilitacích,ještě se pořád o koleno bojím, nicméně věřím, že i toto časem odbourám a budu naplno fungovat jako dříve. Takže ještě jednou, děkuji pane doktore!

P
Ověřený profil

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Pan doktor je milý a fajn člověk, ale operoval mi koleno a nedopadlo to dobře. Nevím, jestli ho můžu označit za dobrého lékaře, když si při artroskopii kolene nevšiml 15cm cysty plné kloubního maziva a zničené chrupavky, ke které se maz nedostal. Musela jsem podstoupit druhou operaci, protože první byla úplně zbytečná, ale tentokrát jsem volila lékaře v Praze, kolenáře. Pan dr. Šizlink by se asi měl držet jen ramen.

S
Ověřený profil

Maximální spokojenost. Mám potíže s levým ramenem(rotátor) a pan doktor mi vždy pomohl. Kéž by bylo více takových lékařů. A navíc je pan doktor i empatik a to není vždy pravidlem. Doporučuji k návštěvě.

Ověřený profil

Nejlepší z nejlepších!!!! Doporučuji všem. Pan doktor má ruce od Boha :-) Je to profík na svém místě!

K
Ověřený profil

Děkuji panu doktorovi Šizlingovi za jeho profesionální a lidský přístup a za perfektní provedení mé operace kolene. Je to odborník na svém místě. Vážím si také sestřičky, která svými odbornými znalostmi a organizačními schopnostmi úžasně zvládá přípravu pacientů k vyšetření. A tak panu doktorovi i sestřičce patří můj velký dík. A.Hocká

J
Ověřený profil

Zhruba před rokem jsem byl s maminkou(73 let) doporučen k panu doktoru Šizlingovi ohledně operace ramene.Pan doktor na nás udělal velmi dobrý dojem jak po profesionální,tak i po té lidské stránce.Navrhl mamince výměnu ramenního kloubu s čímž jsme souhlasili.Operace se měla provést v Berounské nemocnici,kde jsme i byli na mag.rezonanci a poté opět u pana doktora Šizlinga.Pan doktor nám přislíbil,že se ozve ohledně termínu operace.Asi po půl roce stupňující se bolesti maminka zavolala do ordinace k panu doktorovi,se kterým se přes "neprůstřelnou sestru" nepodařilo spojit ohledně termínu operace a bylo nám pouze doporučeno jiné pracoviště v Praze-Motole.Že prý v nemocnici v Berouně tuto operaci provést nelze.Řekl jsem si,že se mohl ozvat dřív,ale budiž.Jaké však bylo naše překvapení,když nám jiný pan doktor nabídl tu samou operaci v té samé nemocnici a dokonce termínem do 1.měsíce po návštěvě.
Nevím,zda-li je toto vina přímo pana doktora Šizlinga,nebo je jeho arogantní sestry.Tak jako tak,je to jeho ordinace.Jaromír Svoboda-Kladno

Ověřený profil

Takhle si představuji přístup lékaře k pacientovi. Úžasný přístup, skvělý odborník. Všem doporučuji, Zd. Batíková

K

Dobrý den ,pan doktor Petr Šizling je podle mého názoru největší kapacita ve svém oboru.Vím o čem mluvím, protože mne několikrát operoval a to, že mohu vůbec pracovat je jen a jen jeho zásluha.Takový přístup,trpělivost a hlavně umění to se jen tak nevidí. Pane doktore, děkuji jménem svým a myslím,že i jménem mnoha jiných spokojených pacientů. Děkuji Karel Čermák Jirkov

P
Ověřený profil

V listopadu 2010 mi odoperoval prasklou manžetu rotátoru po neúspěšné půlroční léčbě "zamrzlého ramene" jiným lékařem. Vyhledala jsem ho na základě doporučení, ač jsem z Ústí n.L. Je nejen skvělý operatér s důkladnou následnou péčí, ale i empatický člověk, který dokáže vše pacientovi vysvětlit, poradit. Zachránil mi hybnost ramene, vřelý mu za to dík.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
v únoru 2015 jsem měla úraz kolene, špatně jsem dopadla při přeskoku překážky. Doktoři mi tvrdili, že s tím nic nemám. Nicméně po trvajících problémech, kdy koleno bylo nestabilní a vypadávalo mi, jsem šla v únoru 2016 na ASK kolene. Měla jsem prasklý meniskus, ten mi spravili, ale dále mám ještě utržený přední křížový vaz. Řekli mi, že pokud koleno bude dobré a stabilní plastika nebude nutná. Od operace je to už 7 měsíců, svaly jsem již dostatečně posílila a nestabilita kolene stálé přetrvává. Cítím jak je nestabilní a při sportu mi již několikrát přeskočilo, jakoby koleno vyjelo a zase najelo zpět, poté vždy koleno musím rozchodit. Za poslední tři týdny se mi to stalo 3x. Je mi 17 let a aktivně sportuji. Pan doktor, který mě operoval mi dnes řekl, že aby koleno bylo v pořádku je operace nutná. Přesto bych ale ráda znala názor i někoho jiného, proto se vás na to ptám. Také jsem se dočetla, že pokud bych na plastiku nešla, je možné dřívější opotřebení kloubu a následná artróza a zajímalo by mne, zda je to pravda?
Předem děkuji za Vaši odpověď.

plastika v případě nestability a zejména v tomto věku je indikována

MUDr. Petr Šizling

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie