Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie
Rokycanova 379/5, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem vyzkoušela 3 jiné teplické gynekology a nesahali mu ani po kotníky. Je pravda, že se čekací doba někdy protáhne, ale je to tím, že žádnou pacientku neodbyde a vždy všechny vyšetří velmi pečlivě, navíc vždy mile a ochotně vysvětlí případné dotazy. Pokud někomu tento přístup vadí, ať si jde jinam, kde nečeká, ale je obsloužen jako na běžícím páse. Navíc to, že má v ordinaci ultrazvuk (což jsem ocenila zejména v těhotenství - byla jsem velmi překvapená, že někteří tepličtí lékaři ještě v dnešní době posílají těhotné na utz do nemocnice!) a zákroky provádí laserem v ordinaci a ušetříte si tak zdlouhavý pobyt v nemocnici s banálními zákroky, považuji za velmi nadstandardní. Panu doktorovi přeji brzké uzdravení a vše nejlepší do nového roku.

Je pravda trochu pomaly, ale zato dukladne vysetruje, mne nasel na ultrazvuku nador, ktery na jinem oddeleni nenasli. Dnes uz jsem po operaci a vsechno je ok. Diky. Moni

Ověřený profil

Potvrzuji intenzivní zájem o příspěvek, i v případě,že se nejedná o vyšetření, ale třeba jen přinesete nález. Dokonce mi byl nabídnut prodej léku v ordinaci za absolutně nepřijatelných podmínek. Za lék požadována nesrovnatelně vyšší částka, než se platí v lékárně.
Bohužel i dlouhé čekání se stává zvykem. Byla jsem objednána na hodinu a čekala o 2 hodiny, i více, déle. Bohužel to není ojedinělý případ.
Po odborné stránce nemohu nic vytknout. Pokud však mám hodnotit komplexně, s ohledem na dříve napsané musím napsat nedoporučuji.


S panem doktorem jsem nadmíru spokojená, vše mi vysvětlí a hlídá mou péči jak o prsa tak o spodní část těla. Je to nemluva, ale spolehlivý.


Svědomitý, spolehlivý doktor,je pravda, že někdy musím čekat, ale jsem ráda, že si
pak se mnou dá práci a vyšetření neodbyde. Hodně dbá na prevenci.Po těžkém úrazu se mu špatně chodí a po delší námaze ho noha ještě dost bolí, musí občas odpočívat.
Svoji práci ale udělá precizně. Mně osobně moc pomohl.
Jája


Pan doktor je velice milý a obětavý jak jinak si vysvětlit,že i přes úraz a rehabelitace chodí do ordinace a neposílá Vás k jeho bratrovy do Krupky.To je teprve mazec!! Pomáhal mi když jsem měla dva potraty a nemohla jsem přijít do jiného stavu.Léčil mě rok,ale vděčím mu za to ze mám dnes 9měcíční holčičku a zdravou!!! Je pravda,že čekací lhůta v čekárně je dlouhá,ale zato se Vám potom věnuje na 100%.Eva


Já mám s panem doktorem zkušenosti jen ty nejlepší. Je uvážlivý, klidný a vysvětlí, co je potřeba. Také má dost zkušeností a trpělivosti. Nehraje žádné divadélko, ale myslím, že má rád lidi.


Ověřený profil

mě nejvíc vadil právě ten intenzivní zájem o "dobrovolný" příspěvek ke kterému mi nikdo ani nedal žádné potvrzení, že jsem ho zaplatila, až když jsem na něm podruhé vehementně tvala, vystavil mi jakési nečitelné potvrzení. takže se zřejmě jedná neoficialní příjem pana doktora. když jsem se ptala známých tak říkaly, že všechny úkony běžné během prohlídky mají u svých doktorů hrazeny z pojištění, takže nechápu na co přesně se "přispívá".


Pan doktor je perfektní, i přes tu zlomenou nohu se chudák belhá kolem vyšetřovacího stolu s berlemi. Moc si ho vážím a přeju brzké uzdravení.
Lenka


Skvělý doktor, klidný a spolehlivý, hodně dbá na prevenci, jsem s ním opravdu spokojena. Renča


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti