Petr Pěkný, gastroenterolog Praha

MUDr. Petr Pěkný

Gastroenterolog Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Na výhledech 5, Praha
Monse s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Fantastický pan doktor! Ke všem vlastnostem, které by správný lékař měl mít přidá notnou dávku vlídnosti a empatie, takže i z nepříjemného vyšetření člověk odchází s hřejivým pocitem u srdce. Moc děkuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Monse s.r.o

Pan doktor Pěkný 100% patří k nejhodnějším, nejmilejším a nejlepším doktorům se kterýma jsem se setkala. Pan doktor se vážně zajímá a je zkrátka skvělý. Usměvavý, pozitivní, snaží se pomoct, jak to jen jde a ulehčit co nejvíce nepříjemné situace. Doporučuji!


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo endoskopie

Vstřícný přístup pana doktora zmírnil mé lehké obavy z neznámého vyšetření. Vše proběhlo rychle a bez komplikací.Pan doktor je velmi zkušený a zručný, a to bylo z průběhu celé procedury jasné. Pokud to bude zase někdy nutné, vyhledám opět jeho.


J
Ověřeny pacient

Tak tento lékař je opravdu Pan Doktor. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak báječným přístupem, pochopením a trpělivostí. A že jsem těch lékařů za poslední 4 roky poznala dost. Tomuto lékaři 100% věřím a můžu s ním probrat vše. Nikdy nemám nejmenší pocit, že by spěchal kvůli dalším čekajícím pacientům a stejně vše stihne. Je to profesionál na svém místě a asi svou profesi bere opravdu jako poslání. Kéž by takových lékařů bylo víc... Mohu jedině doporučit!


A
Ověřeny pacient

Skvělý doktor. Už dlouho jsem se nesetkala s tak citlivým a příjemným přístupem k pacientovi. Před, v průběhu i po vyšetření trpělivě vysvětloval, co bude, díky němu se i nepříjemné vyšetření dá přežít bez psychické újmy. Když jsem se během Gastroskopie začala dávit, místo aby kritizoval, tak mě se sestřičkou nenásilně uklidnili a pak dokonce pochválili, že jsem to zvládla, když bylo po všem. To se jen tak nevidí! Panu doktorovi i sestřičce moc děkuji a všem pacientům doporučuji!


F
Ověřeny pacient

Skvělý lékař specialistaI s empatickým přístupem k pacientovi.I z komplikovaného vyšetření u Dr.Pěkného zůstává velmi příjemný pocit.


J
Ověřeny pacient

K doktoru Petru Pěknému jsem se dostala náhodou před asi pěti lety. Jeho jednání s pacientem je laskavé při vzácně trpělivém odborném vyšetření. Nikdy jsem neměla pocit, že spěchá aby mohl vzít dalšího pacienta, i když nás v čekárně byla řada. Osobně se postaral, abych dostala dočasně nedostupné testy a další vyšetření. Jsem mu velmi vděčná za jeho péči.


Pan doktor Pěkný je skvělý lékař. Měla jsem velké štěstí, že jsem se k němu dostala. Po 4 měsících přehazování od jednoho doktora k druhému a střídavých pobytech v různých nemocnicích a na různých odděleních při vážných problémech to byl právě on, kdo mi dokázal pomoci. Ihned vymezil okruh chodob, které by to mohly být a zařídil (přednostně) všechna vyšetření. I když je velmi zaneprázdněn, vždy je u něj pacient na 1. místě.K doktorovi Peknemu som sa dostala nahodne po endoskopii. Nesnazil sa ma poslat hned na vsetky vysetrenia zbytocne, snazil sa najprv setrnejsimi vysetreniami zistit pricinu mojich problemov. Hoci som mala plno otazok, vzdy mi i napriek jeho velkej zaneprazdnenosti, ochotne na vsetko odpovedal. Myslim, ze je to clovek na spravnom mieste a som mu vdacna za jeho ludsky i profesionalny pristup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti