Monse s.r.o
Na výhledech 5, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Nejlepší pan doktor, jakého jsem kdy měla! Odborně, lidsky, profesionálně... Díky pečlivé práci odhalil příčinu mých problémů (rozhozená štítná žláza). Zajímá se komplexně - i o to, co s gastroenterologií (zdánlivě) nesouvisí. Opravdu se stará a zajímá. Jsem moc ráda, že můžu být mezi jeho pacienty! Tímto mu moc děkuju!

Skvělý profesionální přístup. Člověk má pocit, že je tu pan doktor jen pro něj. Diagnostikoval, vysvětlil a uklidnil. Rovněž sestřička profesionální, milý přístup. Cítím se v dobrých rukou.

Fantastický pan doktor! Ke všem vlastnostem, které by správný lékař měl mít přidá notnou dávku vlídnosti a empatie, takže i z nepříjemného vyšetření člověk odchází s hřejivým pocitem u srdce. Moc děkuji.

Umístění: Monse s.r.o

Pan doktor Pěkný 100% patří k nejhodnějším, nejmilejším a nejlepším doktorům se kterýma jsem se setkala. Pan doktor se vážně zajímá a je zkrátka skvělý. Usměvavý, pozitivní, snaží se pomoct, jak to jen jde a ulehčit co nejvíce nepříjemné situace. Doporučuji!

Umístění: jiné místo endoskopie

Vstřícný přístup pana doktora zmírnil mé lehké obavy z neznámého vyšetření. Vše proběhlo rychle a bez komplikací.Pan doktor je velmi zkušený a zručný, a to bylo z průběhu celé procedury jasné. Pokud to bude zase někdy nutné, vyhledám opět jeho.

Tak tento lékař je opravdu Pan Doktor. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak báječným přístupem, pochopením a trpělivostí. A že jsem těch lékařů za poslední 4 roky poznala dost. Tomuto lékaři 100% věřím a můžu s ním probrat vše. Nikdy nemám nejmenší pocit, že by spěchal kvůli dalším čekajícím pacientům a stejně vše stihne. Je to profesionál na svém místě a asi svou profesi bere opravdu jako poslání. Kéž by takových lékařů bylo víc... Mohu jedině doporučit!

Skvělý doktor. Už dlouho jsem se nesetkala s tak citlivým a příjemným přístupem k pacientovi. Před, v průběhu i po vyšetření trpělivě vysvětloval, co bude, díky němu se i nepříjemné vyšetření dá přežít bez psychické újmy. Když jsem se během Gastroskopie začala dávit, místo aby kritizoval, tak mě se sestřičkou nenásilně uklidnili a pak dokonce pochválili, že jsem to zvládla, když bylo po všem. To se jen tak nevidí! Panu doktorovi i sestřičce moc děkuji a všem pacientům doporučuji!

Skvělý lékař specialistaI s empatickým přístupem k pacientovi.I z komplikovaného vyšetření u Dr.Pěkného zůstává velmi příjemný pocit.

K doktoru Petru Pěknému jsem se dostala náhodou před asi pěti lety. Jeho jednání s pacientem je laskavé při vzácně trpělivém odborném vyšetření. Nikdy jsem neměla pocit, že spěchá aby mohl vzít dalšího pacienta, i když nás v čekárně byla řada. Osobně se postaral, abych dostala dočasně nedostupné testy a další vyšetření. Jsem mu velmi vděčná za jeho péči.

Pan doktor Pěkný je skvělý lékař. Měla jsem velké štěstí, že jsem se k němu dostala. Po 4 měsících přehazování od jednoho doktora k druhému a střídavých pobytech v různých nemocnicích a na různých odděleních při vážných problémech to byl právě on, kdo mi dokázal pomoci. Ihned vymezil okruh chodob, které by to mohly být a zařídil (přednostně) všechna vyšetření. I když je velmi zaneprázdněn, vždy je u něj pacient na 1. místě.