Praktický lékař pro dospělé
Palackého 313, Fulnek

Pan doktor je jeden z nejvstřícnějších lékařů, které jsem navštívila!! Je ochotný, milý a vždy poradí. :-)

K tomuto panu doktorovi jsem přešla cca před 15 lety od lékařky, která nebyla ochotna řešit mé problémy. Tady jsem byla odeslána ihned na vyšetření a po třech měsících jsem byla po operaci karpálních tunelů na obou rukou. Dále jsem po infarktu a lepšího lékaře jsem si přát nemohla! Vždy ochotný vyslechnout a pomoci, příjemný. Jsem velice spokojená.

Nejen skvělý lékař,ale i skvělý člověk. Mohu se svěřit s čínkoliv a vždy mne ochotně vyslechne,ale i poradí

To muzu jenom potvrdit je to vynikajici doktor vzdy kdyz k nemu jdu na kontrolu tak mi vzdy poradi pomuze kdyz po nem chci aby mi nejake dulezite zpravy poslal kde jsem mu rekl tak to vzdy udela ochotny pracovity proste jsem s nim spokojen a nemenil bych za jineho praktickeho lekare a navic ordinuje v miste meho bydliste.

Jsme hrdá na to, že tento pan doktor působí zrovna (mimojiné) u nás, ve Fulneku. Je totiž profesionál se srdcem na správném místě a chová se ke svým pacientům moc hezky, tak nějak lidsky. Nesmírně si ho vážím. Takových Pánů Doktorů více..

Absolutně nejlepší praktický lékař, vždy se dobře ptá, diagnostikuje a je velice milý na pacienty

Tento doktor je pánem na svém místě!!!!!Je ve všech směrech nejlepší, více takových doktorů, bylo by nám všem líp

Pan doktor na svém místě a určitě ještě výš. Vážím si jeho, neodbude pacienta, je velice vstřícný, poradí, pomůže, ,,zmírní bolest vlídným slovem,, nenalézám žádných chyb. Kéž by takových lékařů bylo více.

Problémy se snaží řešit, je vstřícný a ochotný!!! člověka prohlédne a neodpálkuje ho s krabičkou brufenů! za svůj život jsem snad lepšího doktora nepotkala!

Nejlepší doktor široko daleko