Komenského náměstí 370/10, Kroměříž

Velká pochvala panu Michlovi a jeho týmu za provedení extrakci 2 osmiček. Měla jsem možnost porovnat provedení zákroku i u jiného doktora. Velké problémy po extrakci několik měsíců. I to byl důvod pri dalsi extrakci navštívit jineho specialistu. Pěkný přístup, vysvětlení, milé sestřičky a rovnou napsání antibiotik. Velmi si vážím těchto služeb a milého personálu.

Umístění: Ordinace Jiný

Měla jsem strach znova podstoupit extrakci, protože když jsem extrakci podstupovala u jiného lékaře v nemocnici ve Zlíně, zákrok proběhl sice dobře, ale nekonala se žádná další péče, která by zamezila tomu, aby se mi lokálně nevytvořil problém, kvůli kterému jsem měla velké bolesti a pomohla až návštěva u mého zubaře. U pana doktora Michla to ale bylo od začátku úplně jinak - pan doktor s vámi vše komunikuje, nabídne řešení jak předejít možným komplikacím a hlavně vám dá rovnou antibiotika. Měla jsem strach, jak to celé bude po zákroku probíhat, ale krom otoku a nemožnosti horšího otevírání úst jsem neměla téměř žádné bolesti, takže za mě maximální spokojenost, pan doktor je profesionál, uchvátila mě jeho rychlost práce, kterou zároveň dělá nejkvalitněji jak jen může. Plus má ještě moc milou sestřičku:)

Pan doktor je profesionální, pozorný, příjemný a zákrok extrakce zubu nebolel, skoro jsem necítila ani umrtvující injekci. Navíc je i velmi zručný, rychlý a vtipný :-) Se sestřičkou jsou sehraná dvojka, hotový koncert rukou. Díky, ráda se někdy vrátím!

Je to pan Doktor nechal jsem si od neho vytáhnout všechny osmičky dolní sem mel kazlinene do sedmicek a vše v naprostém pořádku! Určitě doporucuju lepší dr není!!

Dnes jsem byla u pana doktora Michla na extrakci osmičky ve Zlíně a musím říct,že lépe sem si nemohla vybrat!Pan doktor úžasný, milý,vše vysvětlit,po injekci se ptal jestli to cítím, když sem řekla že ano,tak mi dal ještě jednu injekci.Pri zákroku vtipkoval, takže sem neměla čas se ani bát Zákrok nebolel a to sem měla osmičku rostenou do sedmičky a tu nepoškodil,ale zachránil.Sestřičky taky milé, usměvavé,hodne.Priste už jedině sem.

nechala jsem si odstranit všechny osmičky u pana doktora..jedním slovem úžasný pan doktor,skvělý přístup,vše bylo vysvětleno,komentováno co se bude dít..víc takových lékařů..prostředí ordinace(Zlín) příjemné,sestřičky milé..mohu jen a jen doporučit

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný doktor, lidský, citlivý, vtipný a zároveň maximálně profesionální. Stálo za to jet za ním delší vzdálenost. Sestřičky v Kroměříži taky skvělé.

Pan doktor Michl mi provedl komplikovanou extrakci dolní osmičky (osmička ležela v kosti). Vše mi předem vysvětlil, zákrok samotný nebolel, rána se velmi dobře zahojila, zcela bez komplikací. Oceňuji zejména velmi profesionální a vstřícný přístup (pan doktor byl velmi ochotný před zákrokem, když mi sděloval svůj názor k rentgenu (OPG) i po zákroku, když mě přijal na kontrolu).
U pana doktora byla na složitém zákroku i maminka a sestra (dostavění kosti atp.) a obě byly s přístupem a prací pana doktora velmi spokojené.
Určitě můžu pana doktora jenom doporučit. :-)

Profesionální přístup.Tohoto doktora velmi doporučuji.
Neumím si představit lépe provedenou extrakci.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan Michl je velmi lidský odborník. Více takových. I při komplikovaných extrakcích "zubů moudrosti" jsme to zvládli citlivě a s důvtipem. Následné komplikace samozřejmě nelze úplně ovlivnit, s tím musí počítat každý. Čeká nás ještě operace čelistí, ale už teď se na ni dokonce těším, protože jsem si jistá, že jsem v dobrých rukou.