Petr Michl, zubař Kroměříž

Zubař Více

Komenského náměstí 370/10, Kroměříž

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný doktor, lidský, citlivý, vtipný a zároveň maximálně profesionální. Stálo za to jet za ním delší vzdálenost. Sestřičky v Kroměříži taky skvělé.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Michl mi provedl komplikovanou extrakci dolní osmičky (osmička ležela v kosti). Vše mi předem vysvětlil, zákrok samotný nebolel, rána se velmi dobře zahojila, zcela bez komplikací. Oceňuji zejména velmi profesionální a vstřícný přístup (pan doktor byl velmi ochotný před zákrokem, když mi sděloval svůj názor k rentgenu (OPG) i po zákroku, když mě přijal na kontrolu).
U pana doktora byla na složitém zákroku i maminka a sestra (dostavění kosti atp.) a obě byly s přístupem a prací pana doktora velmi spokojené.
Určitě můžu pana doktora jenom doporučit. :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální přístup.Tohoto doktora velmi doporučuji.
Neumím si představit lépe provedenou extrakci.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan Michl je velmi lidský odborník. Více takových. I při komplikovaných extrakcích "zubů moudrosti" jsme to zvládli citlivě a s důvtipem. Následné komplikace samozřejmě nelze úplně ovlivnit, s tím musí počítat každý. Čeká nás ještě operace čelistí, ale už teď se na ni dokonce těším, protože jsem si jistá, že jsem v dobrých rukou.

Umístění: Ordinace Jiný

Při návštěvě MUDr. Michla se není čeho bát, i když se jedná o lékařský zákrok. Byla jsem u něj dvakrát na extrakci zubu a v případě potřeby bych nevolila jinak. Profesionální přístup, jistota, výborná komunikace, smysl pro humor. Zákrok proběhl bezbolestně a ještě s úsměvem. Děkuji

Umístění: jiné místo Jiný

U MUDr. Michla jsem si postupně nechala trhat všechny osmičky. První v Kroměříži, zbylé tři ve Zlíně. Pokaždé mi vše trpělivě do detailu vysvětlil a sestřičky byly skvělé. Jsem strašpytel, tak jsem potřebovala hooodně uklidňovat... Prostředí obou ordinací působí na člověka přívětivě. Po jednom zákroku se mi zdálo, že stehy vypadly moc brzy a přišla jsem bez objednání na konzultaci. Doktor byl ochotný, zkontroloval, pro jistotu dal drenáž a vše se krásně zahojilo. Doporučuji hlavně pro lidský přístup a preciznost.

Umístění: jiné místo operace v dutině ústní

Profesionální přístup a lidské vystupování při těžké operaci v dutině ústní. MUDr. Petr Michl je opravdový specialista, kterého doporučuji. S pozdravem Rudolf Zavadil.

Umístění: Ordinace Vytržení 8mičky

Byl jsem u pana doktora na vytržení zubu moudrosti. Zákrok bezbolestný a v pořádku. Odešel jsem bez antibiotik. Po odezneni anestezie nastaly šílené boleti, které jsem 3 dny tlumil ibalginem. Pote jsem musel navstivit zubni pohotovost kde mi bylo doporuceno abych p. Doktora Michla kontaktoval a seznamil ho s komplikacemi. Bylo mi receno ze muj stav neni akutní, tudiz neni nutne abych ho navstivil, a ze na me stejne nema cas. Nyni jsem 5 den po vyrzeni a stale trpim bolestmi na ktere zabira pouze aulin. Myslim si, ze takto se profesionál nechová.

Umístění: Ordinace chirurgická extrakce zubu

Velmi profesionální přístup, velmi příjemné a lidské vystupování, skoro bezbolestná komplikovaná chirurgická extrakce osmiček, mohu jen vřele doporučit, MUDr. Michl je opravdu specialista. který ví co dělá. S pozdravem Jaromír Matvej

O
Umístění: Ordinace extrakce zubu

Vynikající, mohu jedině doporučit. Trhal mi dolní sedmičku, rychle a hlavně bezbolestně, profesionální přístup.