Odborný lékař ortopedie
Sokolská tř. 81, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Maminkám, které chtějí jít k tomuto lékaři s dítkem na kontrolu kyčlí doporučuji, aby si vybrali jiného lékaře. Technika zastaralá, takže miminko pan doktor vyšetřuje místo minuty minut deset, třmínky díky tomu nejspíš dává preventivně každému druhému dítku. Komunikace vcelku dobrá, jen pro děti mi to přijde jako trápení - opravdu příliš dlouhé vyšetření a neaktuální léčebné postupy.

Vyslechne vás, vyšetří, vysvětlí vám vše co je třeba, nespěchá, poslouchá vás, zajímáte ho. Mezi ortopedy vyjímečný.

Umístění: Odborný lékař ortopedie běžná kontrola

Pan doktor Kundrát je určitě odborník na svém místě, vzhledem k dnešní negativní zkušenosti jsem ale nucena vyhledat jiného odborníka. Všichni víme, že i negativní reklama je reklama, ale když čekáte na kontrolu od 8.30 hod, v 10.00 jste stále jako číslo "6" v ...pořadí,... před Vámi pacient s číslem 5 a sestra, která má nejméně 75 let stále vyvolává pacienty, kteří přišli za vámi,.... pak rupnou nervy skoro každému. Odborník - ANO, ale ne za každou cenu. Omluvila jsem se z práce, že se brzy vrátím, opak je pravdou. Omlouvám se, pane doktore, ale k Vám už nepřijdu (vím určitě, že Vás to mrzet nebude).... Božena Jemelková

K panu doktorovi chodím rád. Je velmi důsledný ve svých vyšetřeních a pacienta vyslechne. Vesměs je to u pana doktora na celé dopoledne, ale mně to nevadí, protože vím, že se skutečně věnuje důsledně každému. Pana doktora doporučuji.

Je drsný, je arogantní! No a co? Rekne Vam pravdu a ta vas vyleci, pokud ji dodrzite.
Mel jsem zanet slachy. Kulhava chuze. Ranni bolesti drsne,
Prisel jsem do jeho ordinace - depresivni. Evidentne mu nejde o prachy.
Jeho vysetreni drsne. Malem jsem skocil z luzka.
SAKRA - mi chce ukazat, jak to bolí to tělo. TAK to asi vydrzim ne?

Masti?
PANE! To je ted HIT! Konopna zvast! ... tak to jsou vyhozene penize!
Mohu aspon kolo?
PANE! Vy muzete leda tak šachy!, maximalne bridž!
Drsne ... drsny pristup.
PANE! znam spoustu ortopedu, kteri vas budou v pohybu podporovat, tak k nim bežte,ale u mě to nehledejte!!

Dekuji panu doktorovi ze byl takovy jaky byl. Rok jsem se trapil a otevrel mi oci. Ukazal mi, ze je treba si vazit sveho tela a byt opatrny.

Jeho rada?
Minimalne 2mesice se vyhnout tomu co zpusobilo problem a zatezi.
PANE! My se musime zbavit te vasi bolesti a to jedine klidem a fyzio!
Takze fyzio a klid mi opravdu pomohlo. Jak prosté.

Predpokladam, ze tohle vydrzí je malokdo. Jeho pristup. proto tato hodnoceni.
ANO, mohl byt milejší,ale z toho jsem se druhy den oklepal a dekuji mu.
Jestli vam jde o zdraví, tak vam pomuze.
Dokonce pani doktorka Jirka Halvaskova mi potvrdila, ze ma pravdu. Klid a fyzio.
DEKUJI VAM, je mi jasne, ze nejste podplacen farmacii ani vam nejde o prachy.
Víc takových.

Nejsem odborník, tak nemohu posuzovat odborné lkvality tohoto lékaře. Byla jsem nucena ho navštívit v akutním stavu kolene na doporučení obvodní lékařky. byla jsem zděšena jeho chováním, sdělila jsem lékaři, že mi vypovědělo službu koleno, že se na nohu nemohu postavit. Způsob jeho vyšetření byl tak drastický, že jsem nadskočila nad lehátkem snad do výše jednoho metru, za což mě nesmírně seřval a začal vyhrožovat poplatkem 1000,- Kč za ohrožení jeho osoby. Rovněž punkci kolene mi provedl tak nešetrným způsobem, že mi noha opět reflexivně cukla. Reakce lékaře byla naprosto nepřiměřená, začal křičet a rozhazovat rukama, prý od je tady od toho, aby pacientům ubližoval a né oni jemu. Jsem sice na nemocenské, na kontrolu jsem k dr. Kundrátovi odmítla jít a objednala jsem se k jinému ortopedovi.
Malíčková

Než jsem šla s dcerkou poprvé k panu lékaři, slyšela jsem spousty historek, takže jsem k němu už šla s nervama v háji :-) Nicméně jsem byla mile překvapená, pan doktor nám vše vysvětlil, ukázal a byl naprosto v pohodě. Chodíme k němu již druhý ruk a nikdy jsme s nim neměli problém. Takže za nás rozhodně doporučuji

Sice se u tohoto lékaře čeká delší dobu i přes objednání a nemá cenu se s ním přít ohledně nemocenské, ale jako s lékařem jsem s ním velice spokojený a veškerá jeho doporučení či diagnózy se ukázaly vždy jako správné. Jsem velmi spokojen.

Zatím jsem s jeho péčí spokojený.

Již nikdy více!!! K panu doktorovi jsem šla bez objednání pouze se žádostí o vyšetření od praktického lékaře, a to kvůli silné bolesti v koleně s omezenou pohyblivostí. V čekárně jsem si poseděla téměř 7 hodin, pak následovalo velmi bolestivé vyšetření, RTG, který žádný nález neukázal, velmi nešetrně provedená punkce, u které se podařilo odsát jen 1,5 ml tekutiny a pan doktor se moc divil, že v koleně v podstatě žádná tekutina není. Když jsem mu řekla, že v tom koleni jsem měla ze sportu již 2krát natržené vazy a příznaky byly vždy stejné, tak mně seřval jak malé děcko, že tomu nerozumím a podle něj je to natržený meniskus. Prý mi napíše 2 týdny nemocenské a léky proti bolesti, to bude stačit. Nemocenskou jsem odmítla a snažila se mu vysvětlit, že moje zaměstnání nevyžaduje nutně přítomnost na pracovišti, že klidně mohu pracovat i doma, notebook si přece mohu vzít do postele, tak proč si zbytečně snižovat finance. Požádala jsem ho o ortézu, kterou jsem vždy při natržených vazech měla a po jednom až dvou týdnech nošení bylo vše v pořádku. Opět mě seřval, jednak kvůli odmítnutí nemocenské (mé důvody vůbec nebral v potaz), jednak kvůli ortéze, on prý ortézy nikdy z principu nedává. Tak jsem strávila dva týdny doma, koleno jsem si sama omotala obinadly, aby bylo stále narovnané. Zlepšení bylo jen velmi malé. Na kontrole mi pak řekl, že už je to téměř v pořádku, lepší to už prý nikdy nebude, do budoucna ať počítám s operací, ale ani tak to prý nebude o moc lepší, koleno již nikdy plně neohnu. Když jsem mu řekla, že bolestivost je stále velká, tak mi chtěl napsat další 2 týdny nemocenské. Po 3 týdnech jsem byla v Praze na služební cestě a v hotelu na schodech mi najednou ruplo v koleně tak, že jsem bolestí téměř omdlela a s nohou už jsem vůbec nepohla, ani na ni nedošlápla. Protože jsem nebyla schopná se dostat sama do pokoje, hned zavolali sanitku a odvezli mne do vinohradské nemocnice, kde mi sdělili, že mi praskly vazy. Když jsem vylíčila "léčbu" dr. Kundráta, chytali se za hlavu, co prý je to za "odborníka", když nepozná prasklý vaz. Přímo mi řekli, že kdybych byla dostala ortézu hned od něj, tak jsem měla koleno už dávno v pořádku, a toto by se znovu nestalo. Dostala jsem od nich ortézu a berle, nosila jsem je 4 týdny, pak jsem si zařídila 14 rehabilitací v Beskydském rehabilitačním centru na Čeladné a bylo po problému.