Umístění: ADONIS DENTAL Neratovice Jiný

Nejdříve jsem byla nadšená, ale pak mě moc zklamalo, že nechají pacienta ve velkých bolestech čekat, než vyšetří mnoho jiných pacientů, kteří bolesti nemají. Myslela jsem, že je takové chování už minulostí, ale je to jak za socialismu před revolucí.

Umístění: ADONIS DENTAL Neratovice

Pan doktor Kohout je dobrý lékař, pečlivý,velmi ochotný,ale bohužel drahý.Za otevření, pročištění, vložení drenu a prozatímní uzavření zubu jsem doplácel 956.-Kč.To mi měla čekat ještě jedna návštěva se stejnými úkony a poté snad již plomba.Tak že asi suma sumárum celkem tři tisíce.To samé, až na plombou, mám teď jinde bez doplatku

X

Po velmi špatných zkušenostech s pražskou zubařkou jsem odešla k panu doktoru Kohoutovi na kliniku a nestačila jsem se divit, jak i zubní lékař může mít příjemný a lidský přístup. Má i moc hezkou ordinaci, čekárnu :-) i ochotný personál a cítila jsem se tam skvěle. Můžu doporučit pro ty, kdo mají již panickou hrůzu ze zubařů jako já :-)

Muzu vrele doporucit. Velmi lidsky pristup. Pan doktor Kohout vse presne vysvetli, predtim nez zacne neco delat. Pouziva moderni pristroje a postupy, takze tim minimalizuje pripadne neprijemnosti. Odchazite s pocitem, ze o Vas bylo vyborne a precizne postarano.

Velmi sympatický a pečlivý lékař. Vše do poslední tečky vysvětlí. Díky němu jsem na dobré cestě k tomu, že snad přestanu mít panický strach ze zubaře. :)

Výborný přístup, velmi pečlivý - neskončí ošetření dokud není spokojený s výsledkem na 110% ... navíc klinika kde pracuje je vzhledem k nadstandardnímu vybavení velmi levná ... doporučuji.

Vyzkousel jsem vice nez deset zubaru a tento je jednoznacne nejlepsi. Jednak vysoka odbornost, jednak vynikajici lidksky pristup. Vzdy pred kazdym krokem pri osetrovani zubu upozorni, co bude delat - u zadneho jineho jsem to nezazil, bohuzel.

Oblíbený zubař mého sina.:-)

X

Pana doktora mohu vřele doporučit. Je velice sympatický a precizní. Od té doby, co chodím k němu, se nebojím chodit k zubaři.

Pan doktor Kohout je velice prijemny clovek. Pracuje precizne a citlive.