ADONIS DENTAL Neratovice

Zobrazit lékaře

ADONIS DENTAL Neratovice

Hamplova 1498

277 11, Neratovice, středočeský

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Tamara Lišková

Zubař, MUDr.

• S

Paní doktorka Lišková je nedůvěryhodná osoba.A také je přespříliš opatrná, že raději neudělá nic.
      Ošetřovala mojí malou dceru a úkol vůbec nezvládla. Byla jsem nucena od ní odejít.
      Při preventivní prohlídce zjstila mé dceři "malý kazík" a poslala nás domů !!!!
      Za pár dní to dceru začlo bolet a najednou se z toho vyklubal hluboký kaz a problém. Velice nerada bych, aby se mé dítě bálo chodit k zubaři.po této zkušenosti nikdy více.

• Zdeněk Brachtel

Zubař,

• S panem dokrorem jsem velice spokojena, vsechno na jednicku, chovani, rychlost a jistota s jakou vsechno provadi je uklidnujici. Dochazim k nemu posledni mesice pravidelne, dava mi do kupy muj usmev na kterem se mi podepsala pani Bočková. Je milý a laskavý a nemohu mu vytknout absolutne nic. Sestricka tez moc mila. Martina Simáková

• L

Mám s panem doktorem Brachtelem jen ty nejlepší zkušenosti, dokázal nenásilně překonat můj panický strach ze zubařů, vždy byl velmi příjemný, profesionální, empatický, péče bezbolestná, takže já mohu jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Kohout

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• Umístění: ADONIS DENTAL Neratovice

Pan doktor Kohout je dobrý lékař, pečlivý,velmi ochotný,ale bohužel drahý.Za otevření, pročištění, vložení drenu a prozatímní uzavření zubu jsem doplácel 956.-Kč.To mi měla čekat ještě jedna návštěva se stejnými úkony a poté snad již plomba.Tak že asi suma sumárum celkem tři tisíce.To samé, až na plombou, mám teď jinde bez doplatku

• X

Po velmi špatných zkušenostech s pražskou zubařkou jsem odešla k panu doktoru Kohoutovi na kliniku a nestačila jsem se divit, jak i zubní lékař může mít příjemný a lidský přístup. Má i moc hezkou ordinaci, čekárnu :-) i ochotný personál a cítila jsem se tam skvěle. Můžu doporučit pro ty, kdo mají již panickou hrůzu ze zubařů jako já :-)

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře