Petr Kocek, zubař Stříbro

Zubař Více

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Nemoci zubů

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 2 500 kč

od 400 kč

od 600 kč

od 3 000 kč

Názory

Umístění: Poliklinika Stříbro

Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc.

Umístění: Poliklinika Stříbro prevence zubního kazu

Profesionální zubař s přátelským přístupem, skvělý na děti. Za naší rodinu 100% doporučení a jsme rádi, že můžeme být jeho pacienti.

Umístění: Poliklinika Stříbro

Pan doktor Kocek je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Snaží se zachránit zub do poslední chvíle, ceny zákroků nižší než kde jinde. Mohu jen doporučit! Lucie Romanová

Velmi dobrý lékař, naprosto profesionální přístup, příjemná sestřička. Opravdu je třeba vyseknout poklonu. Naprostá spokojenost. Kdyby bylo víc takových lékařů. Děkuji.

Spokojenost. Vyznává zásadu 2x koukni jednou vrtej:-) Škoda, že podobný přístup neměla i někdejší školní zubařka...

děkuji za skvělé odstranění zubního kamene zoubky mám zase jako nové.zubaře se již nebojím.děkuji moc za pěkný přístup pana doktora k pacientum.všem doporučuji......konečně mladý doktor který ví co dělá

Velmi dobrý mladý lékař. Diagnostikoval mi správně onemocnění. Má pěkné sklápěcí křeslo a umí komunikovat i během zákroku. V ordinaci má čisto a se sestřičkou byla taky spokojenost. Jediné mínus bylo, že se se mnou sekl výtah při odchodu z nemocnice, ale za to snad nemohl. Doporučuji!

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů