MUDr. Petr Juran

Zubař Více

Nové Město nad Metují 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.
Komenského 10, Nové Město nad Metují

Velmi dobrý lékař hlavně v protetice se skvělou laboratoří,poučí pacienta o výběru materiálu a případných úhradách dbá na preventivní prohlídky

MUDr.Juran je dobrý odborný stomatolog odvádí pacientovi kvalitní protetickou práci poučí pacienta o materiálech a následné úhradě dbá na preventivní péči a dodržuje vyšetření ve vztahu k regulačnímu poplatku.Zrovna tak lze hodnotit laboratorní práci týkající se protetiky je to kolektiv zodpovědných odborníků.

Nerad chodím k zubákoj,ale k Petrovi se vždy nějak přemluvím a on svoji přáci dělá na 1 .On ví,že se děsně bojím,přesto se mnou jedná velice přátelsky a to mě uklidní.Díky Zdenda Andrš

Pan doktor Juran je velmi dobrý stomatolog. Ceny nejsou nejnižší, ale jinak jsem s jeho zákroky velmi spokojen a v tomto směru si nemohu stěžovat. Nicméně mi při návštěvě dne 12.12.2008 doúčtoval k již zaplacenému účtu z 9.6.2008 dalších 394 Kč. Prý jsem uhradil pouze 1024 Kč a zbytek ne. Chápete? Zaplatím litra a 24 korun navíc a zbytek nemám! To je logika, co? Už při tomhle mi bylo jasný, že tady má někdo nepořádek v účtařině. Účtenku z 9.6. jsem u sebe samozřejmě neměl, a tak jsem po krátké rozepři doplatek uhradil (po čekání hodinu a 40 minut na prevenci, jsem vážně už spěchal a neměl náladu se dohadovat). Účtenku z 9.6.2008 jsem doma našel a je to doklad o úhradě 1024 Kč. Kde si za toho půlroku pan doktor vycucal oněch 394 Kč, je mi záhadou. Jinak údaje o provedeném úkonu sedí na obou účtenkách, nicméně ta nová na větší sumu, již nemá svoje číslo. Hodlám to samozřejmě ještě dále řešit. Uvidíme, jak se k tomu pan doktor postaví. Věřím, že uzná svoji chybu a peníze, které si doúčtoval, mi vrátí. Nejde mi o hloupé 4 stovky, ale spíš o princip. Příště někomu doúčtuje třeba tisícovku a to už je poznat trochu víc.

je prostě dobrej ,není z nejlevnějších ale na jeho práci bez materiálu je spolehnutí