TCM ordinace
U Černé věže 6, České Budějovice

Umístění: TCM ordinace Jiný

Je to Cinska medicina a opravdu pomaha. V zahranici i Cine daleko drazsi. Pan doktor Hoffman mi doporucil urcite produkty a fakt pomohly diky Bohu a pak jsem je kupovala v Anglii (kde maji Cinane toto leceni i s akupunkturou na kazdem kroku) a bylo to trikrat tak drazsi ty stejne leky takze fakt v CR je to levne a opravdu ucinne. Jinak pan doktor je rychly a skvely diagnostik! Ted jsem si u nej objednavala znovu na jiny problem a jiz to posilaji do EU.

Umístění: TCM ordinace Jiný

Kontaktovali jsme pana doktora díky zkušenostem několika přátel, kterým moc pomohl a zaplaťpánbůh za to. Dvouleté dceři pomohl od atopického ekzému po cca čtrnácti dnech léčby, mně také. Velmi příjemné a empatické jednání, kéž by takových bylo víc

Umístění: TCM ordinace

Říkal sem si že 1 balení ty medicíny stojí 35O,- tak proč to nezkusit. Po návštěvě pana "Doktora" jsem obdržel recept na cca 12 balení jeho kouzelných prášků takže z 350,- bylo naráz 4000 korun. Ale co, jsem tady, odhodlal sem se že to zkusím tak jdu do toho. A PŘESNĚ TOHLE HO ŽIVÍ!!! Perfektně vymyšlený marketing na placebo. Pan Hofmann ve svých knížkách píše jak do nás farmaceutické firmy cpou své drahé, neúčinné a mnohdy škodlivé léky. Pak se ale ptám: Proč teda děláte to stejné pane doktore??? Jo a účinek??? Běhavka... Uzdravení jsem se nedočkal.