Petr Hamouz, praktický lékař Kladno

Praktický lékař

E. Zahrádky 851, Kladno
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Nejlepší doktor včetně sestřičky, kterého znám...a jsem ráda, že jsem jejich pacientem. Profesionální přístup a nikdy se mi nestalo, že by mě odbyl, jako např. lékaři v kladenské nemocnici či jiní lékaři, co své pacienty, bohužel berou jako čísla...
Víc takových zdravotníků bychom potřebovali.. :-/

Umístění: Praktický lékař pro dospělé pacient u lekare

Pan doktor je profik jak ma byt. Od zacatku do konce lecby pacienta provede jeho problemem, doda potrebne informace, prubezne sleduje pacientuv stav, pokrok i zhorseni eviduje okamzite a navic je clovekem, coz dnes neni bezne ani u rady lekaru...Diky Bohu za kazdeho takoveho lekare, jeste je kam jit se zdravotnim problemem

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nejlepší lékař jakého znám. Nic nezanedbá, pacientům se maximálně věnuje, je laskavý, soucitný. Odborník ve své profesi. Navíc má skvělou sestřičku.

Absolutně TOP lékař, přihlásila jsem k němu i svého tátu s velmi vážným onemocněním a i ten mi líbal ruce k jakému profíkovi jsem ho zavedla. Je milý, vstřícný, ochotný, vždy usměvavý a nemá problém cokoliv zařídit, vyjednat, sestřička taktéž bez výhrad. Ostatní lékaři by k němu měli jít do učení jak se zachází s pacienty.

W

Pan doktor Hamouz je jeden z male skvelich lekaru na kladne. Je ochotny, vstricny, pozorny a vzdy pomuze s jakym koliv problemem. Mohu jen doporucit a jsem rada, ze spadam pod jeho skvelou peci. Ostatni lekari by se od nej meli ucit a hned by bylo vse tak jak ma byt..

Jana Labudova

Výborný lékař, osobní a lidský přístup, trpělivý a navíc ještě milý.
Nejvíc oceňuji - jako pacient s Cystickou fybrozou - individuální přístup.
Pan doktor nemá problém zvednout telefon a poradit se s lékaři v Motole.....
100% mu důvěřuji.

Dana Převorovská

Jak píší mnozí, lepšího lékaře jsem nepotkal. Nic nenechá náhodě, všechna vyšetření, názory a domněnky prokonzultuje a jednání má při nejmenším skvělé!

Nejlepší lékař co znám. Nenechá nic náhodě a pošle na veškeré vyšetření,,,,,,,,,, M.U.

Jsem velice spokojená, nejlepší doktor, jakého jsme v rodině měli a máme. Je velice důsledný a má ke každému pacientovi individuální přístup.

Úžasný, vnímavý a pečlivý lékař. Pacienta vyslechne, všechno vysvětlí, nic nepodceňuje a vždy doporučí dalšího skvělého specialistu. Víc takových lékařů, jsem ráda, že jsem v jeho péči.