Petr Fousek, alergolog Praha

MUDr. Petr Fousek

Alergolog Více

Žufanova 1113, Praha
Ordinace specialisty - alergologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Názory

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora a vždycky jsem byla maximálně spokojená jak s jeho léčbou, tak i s přístupem k pacientovi (to platí i o jeho skvělé sestřičce). Po 8 letech jsem jej opět dnes navštívila - na běžnou kontrolu a mohu potvrdit, že zůstal stále stejný - vynikající odborník a empatický člověk. Jsem ráda, že jsem jeho pacientka.

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Výborný pan doktor , velice příjemný člověk co se snaží pomoci . Za mě spokojenost . Mohu jen doporučit .

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pan doktor vždy velmi ochotný, rychlý. Při posuzování a hledání pomoci - provázání širokých znalostí nejen z alergologie. A absolutorium i sestřičce. Pokaždé jsem velmi spokojena.

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

K panu doktorovi jsem šla minuly týden. Neuvěřitelný skvělý přístup! Opravdu se snaží problém vyřešit ! Udělal mi hned i potravinářský testy. Skvělý optimismus. Jenom doporučuji!

Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům.

Vynikající doktor.

Mnoho lékařů dosud nedoceňuje, jak jejich chování působí na pacienty. Když odcházím od pana doktora Fouska, je mi vždy trochu lépe, i když mi třeba zrovna nic nepředepíše. A jaký doktor - taková sestra.
Děkuji za to.

Velmi milý a vstřícný přístup, vše vysvětlí, poradí. Bez problémů s objednáním. Svému oboru opravdu rozumí a co se bohužel tak často nevidí, tak tento pan doktor má úctu k pacientovi. Jsem velmi spokojená.

Tak takhle milého, ochotného a profesionálního lékaře jsem v našem zdravotnictví ještě nepotkala. Nejenže je empatický, ale navíc se snaží najít nejvhodnější léčbu - nepředepisuje slepě léky bez zájmu, na cokoli se zeptáte, velice ochotně odpoví, poradí. Mít tu hvězdiček 6, má je mít! :)

Prostě super! Milý on i sestřička, vždy se dá na všem dohodnout, zkrátka lidský a přesto profesionální přístup.