Adresa

Žufanova 1113, Praha
Ordinace specialisty - alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
47 názorů

N
Ověřeny pacient

Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům.


C
Ověřeny pacient

Díky těmto stránkám jsem narazila na p. doktora Fouska a jsem neskutečně spokojená po otřesných zážitcích se všemi alergology v Mostě. Nebojí se nových léků, které třeba ani v lékarně neznají, není problém se kdykoliv objednat a požádat o testy (což byl u bývalých alergodoktorů opravdu velký problém, když jsem se dožadovala potravinových testů). Nemluvě o chování se k pacientovi, které jsem opravdu nikde nezažila - zájem o problém, starost problém vyřešit a optimismus, který rozdává při každé návštěvě. Jeden z těch u kterých se těšíte na další návštěvu. Tady neopomenu ani sestru, která je stejně skvělá a ochotná, což nebývá v jiných ordinacích časté... Děkuji za existenci této ordinace, kterou obývají opravdu profíci, které problémy a dotazy pacientů řeší a jen o nich nemluví.


J
Ověřeny pacient

Vynikající doktor.


D
Ověřeny pacient

Mnoho lékařů dosud nedoceňuje, jak jejich chování působí na pacienty. Když odcházím od pana doktora Fouska, je mi vždy trochu lépe, i když mi třeba zrovna nic nepředepíše. A jaký doktor - taková sestra.
Děkuji za to.


A
Ověřeny pacient

Velmi milý a vstřícný přístup, vše vysvětlí, poradí. Bez problémů s objednáním. Svému oboru opravdu rozumí a co se bohužel tak často nevidí, tak tento pan doktor má úctu k pacientovi. Jsem velmi spokojená.


L
Ověřeny pacient

Tak takhle milého, ochotného a profesionálního lékaře jsem v našem zdravotnictví ještě nepotkala. Nejenže je empatický, ale navíc se snaží najít nejvhodnější léčbu - nepředepisuje slepě léky bez zájmu, na cokoli se zeptáte, velice ochotně odpoví, poradí. Mít tu hvězdiček 6, má je mít! :)


E
Ověřeny pacient

Prostě super! Milý on i sestřička, vždy se dá na všem dohodnout, zkrátka lidský a přesto profesionální přístup.


H
Ověřeny pacient

Tento pan doctor by měl vyučovat na lékařských fakultách, jak jednat s pacientem.Odbornost neposoudím, ale příjemné vystupování jeho i sestřičky je v našich podmínkách nadstantartní, i když by mělo být samozřejmostí.Naše rodina na něj nedá dopustit.


J
Ověřeny pacient

Připojuji také velmi kladný názor na super pana doktora, je opravdu jedním z nejlepších doktorů co znám a takových není moc... I když už delší dobu v Řepích nebydlím, tak k němu stále dojíždím a neměnila bych! Je výborný jak po lékařské stránce, tak i v přístupu k pacientům. Sestřička je také výborná a musím souhlasit s vtipným názorem níže, že kdyby šla naklonovat, byla by velmi potřeba i na očním na stejné poliklinice :-))


M
Ověřeny pacient

Prostě super. Mohu doporučit!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti