Adresa

Ordinace specialisty - alergologie
Žufanova 1113, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

52 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pana doktora jsem vybrala pro dceru na základě hodnocení a musím říct, že i to co je tu napsáno je málo. V dnešní době neuvěřitelné. Pan doktor nás pustil dál i po ordinačních hodinách, abychom se u sestry objednaly. V den návštěvy jsme šly naprosto na čas, pan doktor se nám představil, podal nám ruku, byl hrozně milý a opravdu se zajímal o to, co nás trápí. Více zatím hodnotit nemůžu, ale musím říct, že jsme odcházely s dobrým pocitem i náladou :-)

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný! Pečlivě si vám vyslechne, má skutečný zájem o pacienta, je velmi milý, zdvořilý a empatický. Vždy vám vyjde vstříc, udělá veškerá možná vyšetření. Sestřička milá, vždy bere přesně na hodinu objednání atd. Jen samá pozitiva, chodím k němu už řadu let a vždy je snad ještě milejší a ochotnější, klobouk dolů !!!!! Jeden z nejlepších lékařů, se kterým jsem se setkala.

E
Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora a vždycky jsem byla maximálně spokojená jak s jeho léčbou, tak i s přístupem k pacientovi (to platí i o jeho skvělé sestřičce). Po 8 letech jsem jej opět dnes navštívila - na běžnou kontrolu a mohu potvrdit, že zůstal stále stejný - vynikající odborník a empatický člověk. Jsem ráda, že jsem jeho pacientka.


P
Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Výborný pan doktor , velice příjemný člověk co se snaží pomoci . Za mě spokojenost . Mohu jen doporučit .


M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pan doktor vždy velmi ochotný, rychlý. Při posuzování a hledání pomoci - provázání širokých znalostí nejen z alergologie. A absolutorium i sestřičce. Pokaždé jsem velmi spokojena.


N
Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

K panu doktorovi jsem šla minuly týden. Neuvěřitelný skvělý přístup! Opravdu se snaží problém vyřešit ! Udělal mi hned i potravinářský testy. Skvělý optimismus. Jenom doporučuji!


N
Ověřený profil

Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům.


J
Ověřený profil

Vynikající doktor.


D
Ověřený profil

Mnoho lékařů dosud nedoceňuje, jak jejich chování působí na pacienty. Když odcházím od pana doktora Fouska, je mi vždy trochu lépe, i když mi třeba zrovna nic nepředepíše. A jaký doktor - taková sestra.
Děkuji za to.


A
Ověřený profil

Velmi milý a vstřícný přístup, vše vysvětlí, poradí. Bez problémů s objednáním. Svému oboru opravdu rozumí a co se bohužel tak často nevidí, tak tento pan doktor má úctu k pacientovi. Jsem velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti