Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům.

Žufanova 1113, Praha
Ordinace specialisty - alergologie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

C

Díky těmto stránkám jsem narazila na p. doktora Fouska a jsem neskutečně spokojená po otřesných zážitcích se všemi alergology v Mostě. Nebojí se nových léků, které třeba ani v lékarně neznají, není problém se kdykoliv objednat a požádat o testy (což byl u bývalých alergodoktorů opravdu velký problém, když jsem se dožadovala potravinových testů). Nemluvě o chování se k pacientovi, které jsem opravdu nikde nezažila - zájem o problém, starost problém vyřešit a optimismus, který rozdává při každé návštěvě. Jeden z těch u kterých se těšíte na další návštěvu. Tady neopomenu ani sestru, která je stejně skvělá a ochotná, což nebývá v jiných ordinacích časté... Děkuji za existenci této ordinace, kterou obývají opravdu profíci, které problémy a dotazy pacientů řeší a jen o nich nemluví.

Vynikající doktor.

Mnoho lékařů dosud nedoceňuje, jak jejich chování působí na pacienty. Když odcházím od pana doktora Fouska, je mi vždy trochu lépe, i když mi třeba zrovna nic nepředepíše. A jaký doktor - taková sestra.
Děkuji za to.

Velmi milý a vstřícný přístup, vše vysvětlí, poradí. Bez problémů s objednáním. Svému oboru opravdu rozumí a co se bohužel tak často nevidí, tak tento pan doktor má úctu k pacientovi. Jsem velmi spokojená.

Tak takhle milého, ochotného a profesionálního lékaře jsem v našem zdravotnictví ještě nepotkala. Nejenže je empatický, ale navíc se snaží najít nejvhodnější léčbu - nepředepisuje slepě léky bez zájmu, na cokoli se zeptáte, velice ochotně odpoví, poradí. Mít tu hvězdiček 6, má je mít! :)

Prostě super! Milý on i sestřička, vždy se dá na všem dohodnout, zkrátka lidský a přesto profesionální přístup.

Tento pan doctor by měl vyučovat na lékařských fakultách, jak jednat s pacientem.Odbornost neposoudím, ale příjemné vystupování jeho i sestřičky je v našich podmínkách nadstantartní, i když by mělo být samozřejmostí.Naše rodina na něj nedá dopustit.

Připojuji také velmi kladný názor na super pana doktora, je opravdu jedním z nejlepších doktorů co znám a takových není moc... I když už delší dobu v Řepích nebydlím, tak k němu stále dojíždím a neměnila bych! Je výborný jak po lékařské stránce, tak i v přístupu k pacientům. Sestřička je také výborná a musím souhlasit s vtipným názorem níže, že kdyby šla naklonovat, byla by velmi potřeba i na očním na stejné poliklinice :-))

Prostě super. Mohu doporučit!!!!!!!!

C

Vynikající doktor.

Děkuji za to.

Prostě super. Mohu doporučit!!!!!!!!