MUDr.

Petr Fousek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Ordinace specialisty - alergologie

Žufanova 1113, 16300 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• N

Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Radek Špíšek
    Radek Špíšek
    Imunolog, Alergolog
    V Úvalu 1/84, Praha
    Pan docent je velmi příjemný lékař. Více

Eva Špičková
    Eva Špičková
    Hostinského 1536, Praha
    Možná nebyla nejlepší, ale ty dvě lékařky, které převzaly její ordinaci jsou ještě mnohem mnohem mnohem horší!!!… Více

Izabela Wojciechowska
    Izabela Wojciechowska
    ul. Hostinského 1536, Praha
    Skvělá a přitom i půvabná lékařka, která umí jemně tlačit na pacienta v jeho zájmu. Vždy vycítí hranici, kdy mně… Více

Zdenka Kábrtová
    Zdenka Kábrtová
    Seydlerova 2451, Praha
    Jsme u paní doktorky poměrně krátce, ale nemůžu si stěžovat - dceři skvěle léčí astma i alergie, člověk k ní má… Více

Milan Radosta
    Milan Radosta
    Seydlerova 2451, Praha
    Úžasný pan doktor se zájmem! Bála jsem se návštěvy, protože jsem nebyla objednaná, ale pak doktor si na mě udělal… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• N

• C

Díky těmto stránkám jsem narazila na p. doktora Fouska a jsem neskutečně spokojená po otřesných zážitcích se všemi alergology v Mostě. Nebojí se nových léků, které třeba ani v lékarně neznají, není problém se kdykoliv objednat a požádat o testy (což byl u bývalých alergodoktorů opravdu velký problém, když jsem se dožadovala potravinových testů). Nemluvě o chování se k pacientovi, které jsem opravdu nikde nezažila - zájem o problém, starost problém vyřešit a optimismus, který rozdává při každé návštěvě. Jeden z těch u kterých se těšíte na další návštěvu. Tady neopomenu ani sestru, která je stejně skvělá a ochotná, což nebývá v jiných ordinacích časté... Děkuji za existenci této ordinace, kterou obývají opravdu profíci, které problémy a dotazy pacientů řeší a jen o nich nemluví.

• J

Vynikající doktor.

• D

Mnoho lékařů dosud nedoceňuje, jak jejich chování působí na pacienty. Když odcházím od pana doktora Fouska, je mi vždy trochu lépe, i když mi třeba zrovna nic nepředepíše. A jaký doktor - taková sestra.
      Děkuji za to.

• A

Velmi milý a vstřícný přístup, vše vysvětlí, poradí. Bez problémů s objednáním. Svému oboru opravdu rozumí a co se bohužel tak často nevidí, tak tento pan doktor má úctu k pacientovi. Jsem velmi spokojená.

• L

Tak takhle milého, ochotného a profesionálního lékaře jsem v našem zdravotnictví ještě nepotkala. Nejenže je empatický, ale navíc se snaží najít nejvhodnější léčbu - nepředepisuje slepě léky bez zájmu, na cokoli se zeptáte, velice ochotně odpoví, poradí. Mít tu hvězdiček 6, má je mít! :)

• E

Prostě super! Milý on i sestřička, vždy se dá na všem dohodnout, zkrátka lidský a přesto profesionální přístup.

• H

Tento pan doctor by měl vyučovat na lékařských fakultách, jak jednat s pacientem.Odbornost neposoudím, ale příjemné vystupování jeho i sestřičky je v našich podmínkách nadstantartní, i když by mělo být samozřejmostí.Naše rodina na něj nedá dopustit.

• J

Připojuji také velmi kladný názor na super pana doktora, je opravdu jedním z nejlepších doktorů co znám a takových není moc... I když už delší dobu v Řepích nebydlím, tak k němu stále dojíždím a neměnila bych! Je výborný jak po lékařské stránce, tak i v přístupu k pacientům. Sestřička je také výborná a musím souhlasit s vtipným názorem níže, že kdyby šla naklonovat, byla by velmi potřeba i na očním na stejné poliklinice :-))

• M

Prostě super. Mohu doporučit!!!!!!!!