Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dvorská 11, Jablonec nad Nisou
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař krvácení dásní s bolesti zubů

Dobrý den, pan doktor je můj nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Velmi si vážím jeho práce a také proto jsme celá rodina v jeho péči už téměř 20 let. Zachránil mi zuby před paradentózou a opravil všechny neduhy předchozích zákroků. A světe div se, já opět mohla kousat, sniž by mě to bolelo. Velký dík, pane doktore! Niklová Romana

J
Ověřeny pacient

Pana doktora si velmi vážím, bude tomu již 20 let co mě ošetřuje, vždy přátelský, zuby po zákrocích předchozích lékařů mě doslova zachránil.

I
Ověřeny pacient

Přidávám se k pochvalným odám, tento pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře, vždy když jsem asi hodinu čekala v čekárně na ošetření dostala jsem strachy průjem a bylo mě zle...po první návštěvě u něj jsem dostala přednášku o dentální hygieně představte si ZDARMA a následující vyšetření jsme se věnovali mým problémům od té doby co k němu chodím na pravidelné prevence, tak odcházím skoro vždy bez kazu a vrtání jen si jednou za čas nechám vyčistit zubní kámen ultarzvukem, za to se sice platí, ale víte kolik stojí v Praze např. bělení zubů?? Asi ne prostě s panem doktorem jsem maximálně spokojená a myslím, že co se týká cen je to všude stejné.

Naprosto bez výtky!

Vynikající lékař, příjemné prostředí a krásná sestřička co víc si přát : )

Ověřeny pacient

Pan doktor Divina je velmi pečlivý a precizní.S jeho péčí jsem spokojená již 20 let.Dobu na kterou jsem objednána vždy dodržuje,což v českých podmínkách není vždy obvyklé.Takže z mé strany je spokojenost.

Zdena Hluštíková

odbornik,jeho prace super,co pana doktora navstevuji neznam co je to bolest zubu,chovani prijemneal

Ověřeny pacient

Pan doktor Divina je ve svém oboru kapacita. Nemá konkurenci a možná k negativnímu hodnocení patří dodatek, že vyjímeční lidé mají právo na vyjímečné chování.
Účtenku jsme dostala vždy. Práce, kterou odvedl byla vždy perfektní. Jsem z oboru a částečně to mohu posoudit.


Vážím si pana doktora,jako stomatolog patří v našem regionu k nejlepším,jeho ceny jsou přiměřené a stálé a účtenky vystavuje.

že jo - no jo :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti