Adresa

Ord. lékaře spec.-ortopedie+algesiolog
Žižkova 51, Lovosice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ord. lékaře spec.-ortopedie+algesiolog Jiný

K mudr. BŘEZOVSKÉMU jsem se dostala kvůli potížím s kyčlí. Nakonec došlo k výměně kyčelního kloubu. Operaci provedl sám pan doktor. Nemohu si vůbec stěžovat. Vše dopadlo skvěle.Nyní mě čeká výměna kýč. kloubu na druhé noze a já mám k p. doktorovi velkou důvěru, že vše dobře dopadne.

Š
Ověřený profil

Docházela jsem k MUDr. Březovskému s dcerkou. Nejprve nám nařídil široké balení, pak Frejkovu peřinku. Po 12 týdnech nošení peřinky řekl, že už se kyčličky lepší, ale peřinku ať používáme dále. Za dalších 6 týdnů, kdy už jsem myslela, že budeme moci peřinku přestat dávat, zase řekl, ať dáváme dalších 6 týdnů. V ordinaci před námi byla paní s miminkem, které též dostalo peřinku. Po nás byla paní s miminkem, které dostalo ortopedické kalhotky. V čekárně byla paní s miminkem s třmínky. Všechno toto ve mě vyvolalo nedůvěru, zašla jsem tedy k jinému ortopedovi, který doporučil dávat na noc široké balení, ale peřinka že již není vůbec potřeba. Domnívám se, že MUDr. Březovský předepisuje peřinky velice rád a ne vždy je to oprávněné.
Dále se mi nelíbí chod ordinace v době UTZ dětských kyčlí - je to tam jak na běžícím pásu, Nemám potřeby se u doktorů nějak extrémně dlouho stěžovat, ale tady to jde na můj vkus až přespříliš rychle :-(
Za mě tedy pan doktor Březovský jako odborník na dětské kyčle ne!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřený profil

Pan Březovský je takový člověk že i kdyby jste mu zavolali ve 3 hodiny ráno tak si na vás ten čas udělá popřípadě za sebe rychle najde náhradu.Nedávno jsem měla po operaci menší problém kde jsem si ho na odd.ort.v nemocnici odchytla a myslela jsem si že mi třeba řekne teď nemůžu počkejte si.NE!!!!Pan Březovky i přes to že měl ruce plné práce na sále si na mě ten čas udělal a ošetřil mě hned.aTaké jsem měla slzy na krajíčku jak mě to dojalo.Je skvělý a ochotný lékař a je jedno jestli v nemocnici nebo ve své ordinaci.Jak se, říká znovu mě postavil na nohy a já mu za to moc dekuji.Hlavně se chová k lidem jako normální člověk a né jak někteří jiní lékaři ,kteří mají bílý plášť a to je všechno.Hlavně všechno řeší hned a nemusíte se měsíce stresovat.Je velice příjemný,milý,sympatický a šikovný.Velké DÍK snad ani nestačí.Anna Bubeníková Bořislav


M
Ověřený profil

Přišli jsme se synem za panem doktorem s cca rok trvající bolestí paty a kulháním, což bylo do té doby řešené s naší paní doktorkou obklady a klidovým režimem (bez skoků a doskoků při TV), a protože efekt nebyl žádný, byli jsme odesláni na ortopedii, kde nám panem doktorem bylo opět sděleno, že jsou to růstové potíže. Syn směl chodit 14 dní pouze na záchod a jinak dodržovat klidový režim, žádné odběry, vyšetření pouze pohmatem, ani ultrazvuk, ani RTG. Diagnoza - růstové potíže synovi zůstala a bolesti také. Nechtěla jsem to tak nechat, a tak jsem hledala dál. Dostali jsme se do Prahy na KDDL na Karláku k paní doc. Pavle Doležalové - hned na první návštěvě nám bylo řečeno, že na 99% ví, co syna zlobí, a to dětská artridida, kterou potvrdily i všechny následující vyšetření. Měli jsme štěstí a přišli včas a syn nebude mít trvalé změny na kloubech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Mám zkušenost jen z UZ kyčlí. Myslím, že Dr. vyšetřuje dobře, ale jeho metody jsou zastaralé. Prvnímu dítěti jsem měla dávat široké balení ze 3 látkových plen. Malá se hrozně oprudila, chtěla jsem dát látkovku, kterou Dr. zavrhl a řekl, že to malá musí vydržet. I přes jeho nesouhlas jsem dávala jednorázovku a dvě látkové. Na příští kontrole už bylo vše v pořádku...Druhé dítě dostalo peřinku na 24 hod. kvůlii zvýšenému svalovému napětí. Zakázal nám cvičit, přestože měl malý kyčle v pořádku. Šla jsem na rehabilitaci a jinému ortopedovi, kteří byli pro Vojtovu metodu. Na spaní bylo doporučeno široké balení. Vše nám bylo krásně vysvětleno, s přístupem p. Březovského se to nedá srovnat. Když jsem při další ko u p. Březovského zmínila, že cvičíme Vojtovku, řekl, že už bude další ko jen v jeho ambulanci. Proti cvičení najednou neměl nic. Dále jsem potřebovala vytisknout zprávu - sestra řekla, že ji nemůže dát mě, jen dalšímu Dr. proti žádosti. Nakonec řekli, že ji vytisknou, ale za 14 dní na další kontrole.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Velmi profesionalní vistupování vůči pacientum a vždy poradí. Dělá čest své profesi a Litoměřické nemocnici.


Doporučuji p.doktora Březovského moc mě pomohl což o p. doktorovi Vlasákovi se říci nedá


Ověřený profil

Vynikající operatér, úžasně skromný člověk... Děkuji za dosavadní péči. A. Waschta
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Výborný lékař a ještě lepší operatér.Moc děkuji za péči a všem ho doporučuji.
Sestřička také moc fajn.


Ověřený profil

Velmi dobrý lékař a hlavně operatér. Jsem moc spokojená a všem ho mohu jen doporučit. Sestřička také moc prima.Děkuji za péči. Pacientka z Lovosic


Došlo k chybě, zkuste to znovu