Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Velice vstřícný a lidský lékař, který mi pomohl daleko nad rámec svých povinností. Víc takových lékařů.

Pan doktor mne úspěšně provedl komplikovaným těhotenstvím, je tak milý, lidský, úžasný profesionál, já jsem se s žádným takovým lékařem zatím nesetkala, vždy jsem se na návštěvy u něj moc těšila, škoda jen, že není více lékařů jako je on, k pacientům se chová s úctou a tak úžasné lidi bych chtěla ve zdravotnictví potkávat častěji :)

Je to přesně deset let od našeho seznámení. Tenkrát mi šlo o život. Díky panu doktorovi, jeho péči, ochotě pomoci, zkušenostem a odborným znalostem, jsem dnes tady. Myslím si, že neexistuje žádný pacient, který by si tohoto lékaře nevážil. Pane doktore děkuji Vám. Marie Geringová

Před 6lety mě dostal z vážné nemoci,dá se říct že mi zachránil život, měl semnou SVATOU TRPĚLIVOST!
Velice přátelský, milý, ochotný ,distingovaný , rád si dělá srandičky. Vždy se snaží vše vysvětlit tak aby to bylo co nejsrozumitelnější. Pecienty nebere jako pacienty ale spíše jako přátelé.Naprostá špička ve svém oboru.
Být takových lékařů více hned by bylo zdravotnictví veselejší. Za vše mu velice děkuji co pro mě udělal a dělá.

Před devíti lety byl jedním z lékařů, kteří mi zachránili život. Kéž by byli všichni lékaři tak milí, vstřícní a na vysoké odborné úrovni jako on. Je to člověk na svém místě. Pane doktore děkuji.

Nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala.
Špičkový odborník.
Je velmi empatický a chová se k pacientům jako k partnerům.
Dodává naději.
Vše je ochoten srozumitelně vysvětlit.
Dodržuje časy a hodiny objednání.
Naprostý profesionál, v tom dobrém slova smyslu.

Velmi dobrý specialista, příjemný, lidský, má maximální snahu pomoci

prostě vynikající odborník i člověk

je to jeden z nejlepších odborníků

Supernejlepší