Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Baarova 1121, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa akutni ´obtiže

Velice vyjimečny odbornik,přjal,ačkoliv nemusel,nejsem v evidenci.
Lidsky přistup,smysl pro humor,dokáže podpořit.
Doporučuju top v oboru stomatologie.

P
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Preventivní péče

Obětavý vynikající odborník s profesionálním přístupem k pacientům, využívající moderní techniku a metody práce.

M
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Stomatologické vyšetření

Velmi ochotný a zkušený odborník. Zubařů jsem se vždy stranil, ale u pana doktora Jelínka proběhne vždy všechno v "pohodě". Děkuji za více než lidský přístup.


A
Ověřený profil

Velmi profesionální přístup. K panu doktorovi chodím již 10 let, ví si rady se vším. Vše mi také vysvětlí. Kéž by bylo více takových odborníků.


L
Ověřený profil

Jsme spokojeni a ti, co někoho dokáží odsoudit tak rezolutně, jako jeden z výše uvedených komentářů, vůbec neví, co blekotá o nejhorším lékaři. Už jsem jich dost vystřídala a tady s nsdhledem mohu říct, že pan doktor Jelínek je opravdu šikovný zubař! L.Klinská


Z
Ověřený profil

Se zubama mám celkem potíž, ale pan doktor Jelínek mě vždy svým lidským přístupem a odbornou péčí (léta praxe) zbavil veškerých problémů. Věcně a jasně vysvětluje konkrétní problémy a citlivě postupuje při samotném zákroku. Dalším plusem u tohoto doktora je nulová čekací doba, protože pan doktor si umí udělat časový plán, na rozdíl od jiných doktorů, kde i při objednání čekáte v ordinaci 2-3 hodiny...


P
Ověřený profil

K panu doktorovi chodíme celá rodina a shodli jsme se, že je to doposud nejlepší stomatolog, ke kterému jsme chodili. Ošetřuje nás již přes 10 let a jsme naprosto spokojeni.


J
Ověřený profil

NEVÍM, CO SI O NĚM MYSLET... ROZHODNĚ DÍKY JEHO "PŘEHLÉDNUTÍ" MÁ PŘÍTELKYNĚ TRPĚLA VČERA NA POHOTOVOSTI VYSEKÁVÁNÍM ZUBU, KTERÝ NEDÁVNO PAN DOKTOR SPRAVOVAL...
CHTĚLA SE K NĚMU AKUTNĚ OBJEDNAT, NICMÉNĚ SESTŘIČKA JI NE ZROVNA "LASKAVĚ" ODKÁZALA NA TERMÍN ZA 2 DNY...AČKOLI NESPALA BOLESTÍ... MÁ ZÁNĚT ZUBNÍ DŘENĚ, OZUBICE, MĚKKÝCH TKÁNÍ..TO ROZHODNĚ NEVZNIKÁ NÁHLE, U ZDRAVÉHO, NEZKAŽENÉHO ZUBU... A NEBYLO TO U NÍ POPRVÉ, KDY JINÝ LÉKAŘ ŘEŠIL PANEM DOKTOREM JELÍNKEM JIŽ PROBLÉM ŘEŠENÝ....
CO SE CHOVÁNÍ PANA DOKTORA TÝČE, BYL VŽDY MILÝ, VSTŘÍCNÝ...


Pan doktror Jelínek je velmi ohleduplný k pacientům a naprostý profesionál který nenechá nic náhodě a svou práci odvádí na 100% kvality, zdravotní sestry jsou také velmi milé a jednání s nimi je velmi příjemné. Celkový dojem naprosto vinikající.


Při běžných problémech celkem pohoda. S posledním si MUDr. Jelínek zjevně nevěděl rady. Na moje sdělení, kde mě to pravděpodobně bolí, uvedl, že mě tam nemá co bolet. Nakonec mi vtrhl to, co se později ukázalo jako nepochybně zbytečné. Můj nová stomatolog napoprvé lokalizoval problém v místě, které jsem původně označoval, a to zanedbaný zánět s již hnijícím zubním nervem. Při následném odborném vyšetření pro řešení vzniklého stavu, vzhledem k původní situaci v kvadrantu, byly stanoveny náklady pro nápravu ve výši 30.000,-Kč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu