Pediatr Moravský Beroun

• „Náš pan doktor je nejlepší dětský lékař, kterého známe. Je moc milý, hodný a usměvavý na miminko, vstřícný, důsledný a má opravdu velké znalosti i zkušenosti. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo jsem si něčím nebyla jistá, pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlil. Není nic, s čím by si neporadil a jsme za něj opravdu moc vděční. Děkujeme! Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K panu doktorovi jsem se se synem dostala, když jsem sháněla alergologa pro malého syna. Telefonické objednání bylo rychlé a sestřička naprosto profesionálně podala všechny potřebné informace. Vyšetření syna panem doktorem bylo korektní, pan doktor má k dětem hezký přístup a tak jsme bez problémů návštěvu ordinace zvládli, i když syn nemá s muži lékaři až tak dobré zkušenosti. Pan doktor je člověk na svém místě, měl velkou snahu dítěti pomoci a nenechat ho zbytečně trápit. Nekomentoval ani jednání naší dětské lékařky. která sice řekla, že je syn s největší pravděpodobností alergický, ale dál ji to už nezajímalo a neudělala žádná vyšetření, naštěstí nám aspoň napsala potřebné doporučení, když jsem ji o to požádala. K tomuto lékaři jsem šla na doporučení jiných maminek alergických dětí, které má pan doktor v péči a udělala jsem dobře, za nás velká spokojenost, konečně byl syn pořádně diagnostikován a podle toho mohla být zahájena léčba. Více

Oblouková 25, Šternberk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka. Děti ji mají rádi. Dokáže i obejmout když vidí že jste na tom jako matka zle. Vážíme si ji. I sestřička je skvělá ženská. Více

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

Potoční 215, Libavá Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Takové štěstí, že jsem se k paní doktorce dostala! Je fantastická. Ona vlastně neléčí jen děti, ale je velkou psychickou oporou i rodičům a to je někdy opravdu nad zlato. Léčí opravdu se "selským rozumem" a nadhledem. A na diagnostiku má "nos". Sestřičky jsou taky fantastické. Jediné co bych si přála, aby měla paní doktorka více času na odpočinek, protože toho má opravdu hodně. Více

Sadové náměstí 26, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Kropáčová je vzorem lékaře moderní doby.Její vysoká odborná erudovanost se snoubí s čistě lidským a laskavým přístupem k malým pacientům a jejich rodičům a prarodičům.Jsme jejími klienty již hodně dlouhou dobu a práce paní doktorky a sester má stále vysokou profesionální a lidskou úroveň.Díky Nováčkovi,Krátcí a Ševčíkovi Více

Olomoucká 1304/31, Šternberk Mapa

Casper

• „Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Bruntál

• „Nabizi i leky na bazi bylinek, coz je skvele, ze nechce hned do deti rvat chemii. S detmi to umi, byli jsme moc spokojeni (vysetreni pri nemoci na dovolene v Karlove Studance). Více

Karolovice 197, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme moc spokojeni.Je ochotná,milá a má zodpovědný přístup.

Olomoucká 66, Šternberk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná lékařka, zkušená a vstřícná sestřička, profesionální přístup, skvělá diagnostika, nikdy jsem se nesetkala s neochotou, naopak, vždy snaha vyřešit problém. A to nemohu říct, že naše děti byly zdravé. Více

Nádražní 22, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nikdy mi nevadilo k paní doktorce chodit, i sestřička je moc milá. I když je v patnácti letech odešla studovat do jiného města, paní doktorku jsem nevyměnila - těžko najít lepší. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Tady u paní doktorky není co vytknout je vážně úžasná,rychlá a přesná. Jsme velice rádi že ji máme.

Březecká 256/38, Štěpánov Mapa

Pediaperfecta s.r.o.

• Pediatr, Anesteziolog, Chiru… rg, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk

• „Skvělá paní doktorka,vždy vstřícná a velice příjemné prostředí krásná ordinace (super je box pro miminka,takže nepříjdou do kontaktu s nemocnými dětmi).Nemám co bych vytkla. Více

Uničovská 36, Šternberk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velice dobrý doktor jsem s nim spokojená. Je pečlivý, ochotný, usměvavý i šíkovný. Určitě doporučuji.

Jívavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk (SMN a.s.) - Dětské oddělení

• „Je to výborná lékařka!!!Výborná,pečlivá(nic nenechá náhodě),hodná,ochotná,rozumí dětem a svou práci dělá opravdu ráda a poctivě. Více

Březecká 256, Štěpánov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku. Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně! Jiří Procházka Více

Šmilovského 1/663, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Byla to ta nejmilejší a velmi laskavá, ochotná, milá, příjemná prostě takový kdyby byly všichni doktoři, tak není problém ve zdravotnictví. A přeji jí mnoho zdraví a ještě spoustu dalších let do života. Více

Komenského 318, Břidličná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka mě měla 18 let, nikdy nic nezanedbala, naopak, když bylo potřeba, posílala nekompromisně krev na rozbor, na vyšetření, byla skvělá. Teď mám 7 letého synka a jsme opět spokojeni, paní doktorka i sestřička jsou skvělé!!! Více

Revoluční 20, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Myslím že tohle je ten klasický typ obvodního lékaře. Není to na nějak extrémně vysoké úrovni, ale myslím že na Rýmařov je to více než dost. Paní doktorka se ke mě vždycky chovala pěkně a ohleduplně. Více

Pivovarská 11, Rýmařov Mapa