Pediatr Budišov nad Budišovkou

• „Náš pan doktor je nejlepší dětský lékař, kterého známe. Je moc milý, hodný a usměvavý na miminko, vstřícný, důsledný a má opravdu velké znalosti i zkušenosti. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo jsem si něčím nebyla jistá, pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlil. Není nic, s čím by si neporadil a jsme za něj opravdu moc vděční. Děkujeme! Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka. Děti ji mají rádi. Dokáže i obejmout když vidí že jste na tom jako matka zle. Vážíme si ji. I sestřička je skvělá ženská. Více

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

Potoční 215, Libavá Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím já i má dcera,nikdy jsem s ní neměla žádné problémi naopak vždy mi pomohla a dobře poradila.Řeknu ji co mám za problém a ona se snaží mi vše vysvětlit,posílá nás i pro klid duše ke specialistům.Kdykoliv potřebuji můžu se na ni obrátit.A když jsme u těch poplatků...není jediná a to je soukromá doktorka,kolikrát vlezu jinde do ordinace a hned chtějí po mě 30 kč a to se mi vůbec nelíbí,předem mají člověka vyšetřit a pak můžou chtít peníze.Navíc má krásné čisté prostředí a člověk nemusí tahat nemocné dítě až do města,kde jsou tolikrát tak vstřícní,že člověk čeká hodiny než je přijme.Každý doktor je jiný a naše paní doktorka je ke mě aspoň upřímná a kdo nemá rád upřímnost tak to špatně nese.A je pravda i doktor je jen člověk a chybama se člověk učí.Tereza Kropáčková Více

Olomoucká 117, Hlubočky Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Takové štěstí, že jsem se k paní doktorce dostala! Je fantastická. Ona vlastně neléčí jen děti, ale je velkou psychickou oporou i rodičům a to je někdy opravdu nad zlato. Léčí opravdu se "selským rozumem" a nadhledem. A na diagnostiku má "nos". Sestřičky jsou taky fantastické. Jediné co bych si přála, aby měla paní doktorka více času na odpočinek, protože toho má opravdu hodně. Více

Sadové náměstí 26, Olomouc Mapa

• „Velká spokojenost!!!

Nadační 1, Odry Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší a nejhodnější paní doktorka a sestřička... Velmi lidský přístup a pečlivě provedená vyšetření.

Haškova 10, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nabizi i leky na bazi bylinek, coz je skvele, ze nechce hned do deti rvat chemii. S detmi to umi, byli jsme moc spokojeni (vysetreni pri nemoci na dovolene v Karlove Studance). Více

Karolovice 197, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Top! Úžasná doktorka opravdu na svém místě! Prof.pristup i k dětem! Řeší vše do detailů, někteří rodiče můžou být nesví z toho že než určí anamnézu tak vyzpovídá hodně..zda jsou kuřáci,jak často je dítě nemocné, porod, kojení jak dlouho..sourozenci, alergie v rodinách samozřejmě..hodina strávená u doktorky stála za to a nikdy jsem neviděla lepší přístup. Bravo! Přecházím k ní, pokud to půjde. Více

Sušilova 1, Opava Mapa

Odborný lékař dětská alergologie

• „Nikdy mi nevadilo k paní doktorce chodit, i sestřička je moc milá. I když je v patnácti letech odešla studovat do jiného města, paní doktorku jsem nevyměnila - těžko najít lepší. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „skvělá paní doktorka,děti se k ní vždy těší..

Opavská 90, Vítkov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je velice hodna i starostliva vřele doporucuji a chvalim. Kudela Libor Stěbořice

Stěbořice 28, Stěbořice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vždy milé,ochotné a vše nej!!!

Dostojevského 15, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, nenapadá mě jediná věc kterou jí vytknout. Už mě měla od miminka jako pacientku a vděčím jí za to je stále žiji. Takže když jsem volila dětského lékaře pro svého syna byla to jednoznačná volba. Vřele doporučuji, neznám lepší lékařku :-) Více

Nad poštou 91, Velké Heraltice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Je to velmi milá a pečlivá paní doktorka. Chodíme k ní už 11let, mám 2 děti a jsme nadmíru spokojeni. A sestřička je taky super. Velmi milá a ochotná. Obě jsou k dětem moc hodné. Takových lékařů a sestřiček víc. Více

č.d. 187, Litultovice Mapa

Radkov 58, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi suprová paní doktorka,můžu jen doporučit :-)

Švermova 219, Vítkov Mapa

MUDr. Hana Tratschke - praktický lékař pro děti a dorost s.r.o.

• „Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku. Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně! Jiří Procházka Více

Šmilovského 1/663, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila sama a dnes ji navštěvuji se svým synem. Vždy jsem byla velmi spokojená, paní doktorka je moc milá, vždycky mi poradí, vyjde vstříc. V pohodě se s ní řeší i složitější problémy, vždy doporučí dalšího odborníka pokud je třeba. Takže za mě skvělá paní doktorka. Více

Smetanova 661, Hradec nad Moravicí Mapa

• „Byla to ta nejmilejší a velmi laskavá, ochotná, milá, příjemná prostě takový kdyby byly všichni doktoři, tak není problém ve zdravotnictví. A přeji jí mnoho zdraví a ještě spoustu dalších let do života. Více

Komenského 318, Břidličná Mapa