Městská nemocnice Ostrava
Nemocniční 20, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Musim dat za pravdu vsem co psali hodnoceni prede mnou. U mne diagnostika zdr.problemu skoncila katastrofou. Na tem zaklade se udelal velice invazijni zakrok operatoru, s nevratnymi nasledkami. Rozumim, ze v temhle oboru, je obtizne hned se trefit, musi byt vysetreni. Stejne jsem neduveroval, ale neudelal jsem kontrolu i jineho odbornika. Chyba. Chovani, myslel jsem ze jenom na mne, ale ted ctu, ze je to staly problem. Final, nemnel jsem duverovat, chovani my sice naznacovalo mnohe, riskoval jsem ja a taky do dopadlo. Ted jak zmirnit problem. Vysledky z labaku mne davaji za pravdu. Vazeni, neriskujte u ni.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorka by měla změnit profesí a jít třeba uklízet prostory, kde nejsou lidi. Jde na ní vidět, že ji práce nebaví. Je nepříjemná, protivná, neochotná atd atd....

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Samozřejmě souhlasím se všemi zápornými názory. Paní doktorka je opravdu velice nepříjemná, neustále zamračená, podle mého názoru nemá na místě primářky co dělat. Nemá ani zájem o tento obor, já pacient, abych ji školil, chodil do zdravotnických potřeb a zjišťoval kódy zdr.pomůcek, a vracel se zpět, aby to vypsala. Nic nenabízí, žádné řešení problému, nemá zájem něco vylepšit, poradit, co s tím. Má problém se vůbec na postižené místo podívat. Můj názor je, že primář oddělení je lékař, který vede ostatní lékaře
k tomu, aby se snažili lidem co nejvíce pomoct, vysvětlit co s tím, to ale ona nedokáže. Vedení nemocnice by se nad ní již mělo zamyslet.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Absolutně neochotná doktorka. Na každý problém říká kupte si něco v lékárně. Škoda, že jsem si recenze nepřečetla ještě před návštěvou. Nikomu nedoporučuji.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Absolutně neochotná lékařka, která se nesnaží hledat příčinu. Nedoporučuji u paní dr. Fuksové návštěvu nikomu.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Hrozný přístup. Děti byly na odstranění bradavic. Hned ,jak dcera vešla do ordinace, tak doktorka řekla,, určitě se bude bát, bude ji to bolet´´ no 4letému dítěti tohle říct před zákrokem není normální. Nakonec ji bradavici zmrazila na 6sec,místo 30sec. A výsledek? obrovský puchýř na palci, který dneska praskl. A syn bradavici na chodidle, na které se ani nepodívala a řekla ať si na to něco z lékárny koupíme. Takže zbytečná návštěva. Tuhle doktorku nedoporučuji !!!!

Paní doktorka je nepříjemná, nesnaží se najít příčinu problému, koukla se na me z dálky a predepsala masticku, když jsem se doptavala byla nepříjemná a její jednoslovne odpovědi staly za to chybí ji empatie a energie, celková návštěva ordinace trvala asi 3 minuty, pro mě zbytečné 3 minuty.. neochotna..

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Vypaleni bradavice

Pani doktorka je velmi neprijemna.Absolutne necitliva k detem.Na tom miste kde pracuje nema co delat! Durazne nedoporucuji navstevu!! Bohuzel jsem si recenze na doktorku neprecetl drive. Nikdy vice.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava

Nejhorší zážitek vůbec. Doktorka se na mě dívala velmi nepříjemně, její reakce byla taková, že mé obavy jsou psychosomatického rázu a nepřímo mi naznačovala, že si vymýšlím v tom co tvrdím, i když blízcí lidé kolem mě infekční jsou. Velmi rázně mě odmítala pořádně prohlédnou na místech, které mě trápily. Odmítavý, arogantní, necitlivý přístup. Nikdy se neměla stát doktorkou.

Paní doktorka je velmi nesympatická, arogantní a nezdvořilá osoba, která nemá ke své práci vztah. není schopna pořádně vysvětlit, co potřebuje vědět a není schopna vysvětlit něco dvakrát, když se zeptáte na detaily nebo něco nepochopíte. Není empatická, nemá ke své práci vztah a nedělá ji s radostí. Nechápe, že někoho něco může bolet. Při vyřčení obtíží vás obvykle ani neprohlédne a řekne jen tak, že to jsou potíže psychologického rázu. V dnešní době je tento přístup velice zvláštní.