Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

1.5

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Vypaleni bradavice

Pani doktorka je velmi neprijemna.Absolutne necitliva k detem.Na tom miste kde pracuje nema co delat! Durazne nedoporucuji navstevu!! Bohuzel jsem si recenze na doktorku neprecetl drive. Nikdy vice.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava

Nejhorší zážitek vůbec. Doktorka se na mě dívala velmi nepříjemně, její reakce byla taková, že mé obavy jsou psychosomatického rázu a nepřímo mi naznačovala, že si vymýšlím v tom co tvrdím, i když blízcí lidé kolem mě infekční jsou. Velmi rázně mě odmítala pořádně prohlédnou na místech, které mě trápily. Odmítavý, arogantní, necitlivý přístup. Nikdy se neměla stát doktorkou.

Paní doktorka je velmi nesympatická, arogantní a nezdvořilá osoba, která nemá ke své práci vztah. není schopna pořádně vysvětlit, co potřebuje vědět a není schopna vysvětlit něco dvakrát, když se zeptáte na detaily nebo něco nepochopíte. Není empatická, nemá ke své práci vztah a nedělá ji s radostí. Nechápe, že někoho něco může bolet. Při vyřčení obtíží vás obvykle ani neprohlédne a řekne jen tak, že to jsou potíže psychologického rázu. V dnešní době je tento přístup velice zvláštní.

Raději nebrat...arogantní, nezdvořilá, neusměvavá. V dnešní době by měl být servis u lékaře odlišný. Obzvláště, když mají v čekárně letáčky, že s úsměvem jde všechno líp :)

ŠPATNÝ PŘÍSTUP K DĚTEM , TAKOVÁ LÉKAŘKA NEMÁ V AMBULANCI PRO DĚTI CO DĚLAT

Velmi příjemná lékařka, dovede naslouchat pacientovi a odborně poradí.