Praktický lékař stomatolog
Ruská 101, Ostrava

Skvělá,skvělá,skvělá,vše zde již napsané podepisuji a souhlasím,odborník,empatický přístup,kéž bychom měli všichni všude takové štěstí na milé odborníky jako je doktorka Soszková,děkuji moc.Marcela Zymrusová.

K paní doktorce chodím už léta, po té se přidal i můj manžel, který když o paní zubařce slyšel a srovnal se svým zubařem neváhal s výměnou, nyní, zde chodí i naše děti. Na paní doktorku nedáme dopustit. Je velmi pečlivá a velmi milá, prostě anděl. Ovšem zubařů je málo, tak dostat se k nějakému slušnému není už jen volbou toho nejlepšího. Pokud se k ní dostanete nebudete litovat.

Paní doktorka je nejlepší zubní lékařka jakou si člověk může představit ,nejen ,že zuby dobře léčí ,ale je i vnímavá a citlivá k pacientům velmi doporučuji

Paní doktorka Soszková je absolutně nejlepší zubařka.Vnímavá, citlivá a odborně stoprocentní, prostě člověk s velkým Č. Vřele doporučujeme. A+M+A Radomští

Velmi citlivý přístup a dobré provedení je samozřejmostí, pak se není co divit, že je v čekárně pořád plno

Paní doktorka je skvělá,milá,vždycky pečlivě provede svou práci.Vřele doporučuji.Chodíme k ní celá rodina. A není nás málo :)

Výborná Paní doktorka. Dlouho jsem hledala dobrého zubaře. Nakonec jsem měla štěstí. Díky za to.

ok

Jsem ráda, že se mohu přidat k ostatním a velmi pochválit paní doktorku,za její skvělou práci s pacienty.Vždy je milá,velmi ohleduplná k dospělým,ale i dětem a ochotná vyřešit Váš problém.Každá návštěva u zubaře je pro mě doslova utrpení,ale u ní BEZBOLESTNÉ!!Z vlastních zkušeností vím,že je skvělá,ale bohužel nepatřím ke vzorným pacientům, (narozdíl od mého manžela a dětí)kteří nemají takovou panickou hrůzu ze zubaře jako já.

Tak to jsem teda zvědav jestli to tady má paní doktorka čte. :)
Takže.. paní doktorko, příště se Vás zeptám na bělení zubů. Jestli na to nezapomenu jako pokaždé. :) Chtěl bych zub po zubu vnitřní i venkovní. Zbytek probereme v ordinaci.

S přáním pěkného dne
Procházka Ivo