Adresa

Praktický lékař stomatolog
Ruská 101, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Skvělá,skvělá,skvělá,vše zde již napsané podepisuji a souhlasím,odborník,empatický přístup,kéž bychom měli všichni všude takové štěstí na milé odborníky jako je doktorka Soszková,děkuji moc.Marcela Zymrusová.

R
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už léta, po té se přidal i můj manžel, který když o paní zubařce slyšel a srovnal se svým zubařem neváhal s výměnou, nyní, zde chodí i naše děti. Na paní doktorku nedáme dopustit. Je velmi pečlivá a velmi milá, prostě anděl. Ovšem zubařů je málo, tak dostat se k nějakému slušnému není už jen volbou toho nejlepšího. Pokud se k ní dostanete nebudete litovat.

H
Ověřený profil

Paní doktorka je nejlepší zubní lékařka jakou si člověk může představit ,nejen ,že zuby dobře léčí ,ale je i vnímavá a citlivá k pacientům velmi doporučuji


Paní doktorka Soszková je absolutně nejlepší zubařka.Vnímavá, citlivá a odborně stoprocentní, prostě člověk s velkým Č. Vřele doporučujeme. A+M+A Radomští


Ověřený profil

Velmi citlivý přístup a dobré provedení je samozřejmostí, pak se není co divit, že je v čekárně pořád plno


Paní doktorka je skvělá,milá,vždycky pečlivě provede svou práci.Vřele doporučuji.Chodíme k ní celá rodina. A není nás málo :)


Výborná Paní doktorka. Dlouho jsem hledala dobrého zubaře. Nakonec jsem měla štěstí. Díky za to.


ok


Jsem ráda, že se mohu přidat k ostatním a velmi pochválit paní doktorku,za její skvělou práci s pacienty.Vždy je milá,velmi ohleduplná k dospělým,ale i dětem a ochotná vyřešit Váš problém.Každá návštěva u zubaře je pro mě doslova utrpení,ale u ní BEZBOLESTNÉ!!Z vlastních zkušeností vím,že je skvělá,ale bohužel nepatřím ke vzorným pacientům, (narozdíl od mého manžela a dětí)kteří nemají takovou panickou hrůzu ze zubaře jako já.


Tak to jsem teda zvědav jestli to tady má paní doktorka čte. :)
Takže.. paní doktorko, příště se Vás zeptám na bělení zubů. Jestli na to nezapomenu jako pokaždé. :) Chtěl bych zub po zubu vnitřní i venkovní. Zbytek probereme v ordinaci.

S přáním pěkného dne
Procházka Ivo


Došlo k chybě, zkuste to znovu