FOCUS MEDICUS a.s.
Dr.Martínka 1590/6, Ostrava

Umístění: FOCUS MEDICUS a.s. Jiný

Nejvstřícnější lékařka, jakou jsem kdy poznala. S paní doktorkou Klimkovou člověk zažívá pocit, že je o něj opravdu pečováno. Tolik empatie a pochopení, pečlivosti a ochoty vysvětlit, s tím se v ordinacích setkává dnes asi málo kdo. Paní doktorka je lékař, za kterým se vždy na návštěvu těším. :) Ze srdce děkuji!

Paní doktorka je pečlivá, příjemná s vysokou odborností a citem. Jsme s manželkou jejími pacienty již řadu let a jsme s ní velmi spokojeni.

Bylo pro mne obrovske stesti najit (v dnesni dobe) doktorku tak erudovanou a peclivou soucasne. Prestoze se spolu stale snazime dojit k jadru pudla mych problemu. Loni v lete (v dobe Covido-zmatku) mi doslova zachranila zivot, kdyz jsem rychlou z jeji ordinace putoval primo na sal a pote na ICU s 3tim infarktem myokardu.

Umístění: FOCUS MEDICUS a.s.

K paní doktorce Klimkové docházím již řadu let, dříve ve FocusMedicus, nyní má vlastní ordinaci v Poliklinice Hrabůvka. Za mne nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy poznala. Velmi milá, lidská, o problémy pacientů se zajímá a vždy se snaží najít řešení. Nebagatelizuje, neodmítá. Je pečlivá, mně osobně již výrazně pomohla s mými problémy. Mám v paní doktorku důvěru a vím, že se na ni mohu obrátit, bude-li potřebovat. A to je pro mne velmi důležité.

Umístění: FOCUS MEDICUS a.s.

Paní doktorka je milý člověk. Je to profesionálka, člověka vyslechne, řádně vyšetří a poradí co a jak. Jsem navíc i její pacient . Takových doktorů moc není. Díky za ni !

Nejhodnější paní doktorka, která vše vysvětlí, vyšetří pořádně a hlavně najde řešení, které vám vyhovuje. Naprostá jednička

K paní doktorce jsem chodila ještě jak měla ordinaci v nemocnici na Fifejdách. Teď k ní chodíme s manželem oba a nemůžeme si jí vynachválit. Máme to sice trochu dál, ale stojí to za to. Paní doktorka je profesionální a zároveň hrozně milá. Připomíná mi mojí dětskou doktorku :-)