Pavla Hradecká, zubař Nová Paka

MUDr. Pavla Hradecká

Uložit

Zubař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pivovarská 1820, Nová Paka
Ambulantní stomatologické zařízení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ambulantní stomatologické zařízení Jiný

Nejlepší zubařka. Mám problémy s panty a tato jediná zubařka která na to bere ohled. Je moc jemná, milá, hodná a opatrná. Vždy jsme ráda že máme takovou výbornou zubařku. Stará se o celou naší rodinu. Já sama k ní chodím od svého dětství a moje děti vzala bez žádných problému. Byla by smůla kdybychom všichni přišly o tak skvělou zubařku.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní stomatologické zařízení zubní vyšetření

Nejlepší zubař století
Příjemná, šikovná, super jednání s pacientem. Takových kdyby bylo víc. Děkuji paní doktorko ????. Jak říkal můj kolega ,,doufám, že mě má lékařka přežije".


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní stomatologické zařízení

Skvělá paní doktorka. Jako dítě jsem zažila obrovské trauma u zubařů. Maminka měla velký problém mi následně najít zunaře který by byl ohleduplný, hodný, chápavý a hlavně profesionální. A paní doktorka to rozhodně splňuje. Najde si na vás při preventivní prohlídce čas i ze strany dentální hygienistky !!!!! Navštěvuji ji už 14let a spokojenost!


Ověřeny pacient

Jarka 4.5.2015
Od dětství musím navštěvovat zubního lékaře.Ale s takovou ochotnou,milou,příjemnou,důslednou,citlivou,přepečlivou dušičkou jsem se nesetkala ani v běžném životě. Paní MUDr. Hradecká je vzorem pro všechny lékaře v ČR i pro nás obyčejné lidi !!! Velký dík i příjemné sestřičce!! Odcházela jsem jako z pohádky.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná, citlivá, jsem moc ráda, že jsem se do její péče dostala. Trhala mi už 2 moudráky a já se skoro těším, až mi vytrhne další 2. :-)


W
Ověřeny pacient

Velice příjemná doktorka, jen škoda, že má tak plno. Hodnotím nejlépe, protože se mi její přístup líbí.


N
Ověřeny pacient

Doktorka Hradecká je nejlepší zubařka co znám,chodíme k ní celá rodina a jsme moc spokojeni.Příjemná,milá,ochotná,prostě ta nejlepší,i sestřička moc milá.Moc jim děkuju za péči a skvělou práci :-))


N
Ověřeny pacient

Nikdy bych nevěřila, že návštěva zubaře spojená s vrtáním může být příjemná. Paní doktorka i sestřička jsou ženy na svém místě, velmi milé, ohleduplné a citlivé. Kéž by takových lékařů bylo více.


P
Ověřeny pacient

Vystřídala jsem už více zubařů,ale až u této paní doktorky jsem zůstala.Je velice milá,vstřícná,citlivá,chápající,vše vysvětlí,je usměvavá.....takhle bych mohla opravdu psát dál a dál:-) Rozhodně doporučuji!!!!!!!!


P
Ověřeny pacient

Takhle má doktor vypadat. Většina lékařů by se o ní měla učit, jak zacházet s pacientem. Citlivá, příjemná, ohleduplná, chápající, ochotná, soucitná, jemná. Taky je pečlivá a důkladná, takže po ošetření od ní jsem nikdy neměla problém s vypadlými plombami nebo nějakými komplikacemi. Její přístup je takový, že dobrovolně chodím i na preventivní prohlídky, prostě se nebojím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti