Pavla Dostalíková, praktický lékař Ostrava

MUDr. Pavla Dostalíková

Uložit

Praktický lékař Více

23 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Jubilejní 15, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Nejlepší doktorka všech dob :-) Ochotná, milá, každý i třeba sebemenší problém řeší velice zodpovědně a profesionálně. Dbá i na přání pacientů, vychází vstříc. Neměnila bych za nic na světě :-)

Kuchařová

N
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem až na drobnosti velmi spokojen, mohu doporučit. Velmi přátelská a neměl jsem nikdy problém zařídit rehabilitace/léčbu.

V
Ověřený profil

Je to velmi dobrá lékařka.Je výborná jako diagnostik,má pochopení a také je lidská,což některým lékařům,bohužel,chybí.Jsem ráda,že patřím mezi jeji pacienty.Vděčím ji za mnohé!!! Moc děkuji pani doktorko.V.Šugarová

B
Ověřený profil

Paní doktorka je velice dobrá.

Pečlivá, vstřícná, vždy ochotná vyslechnout a pomoci...

Ověřený profil

Vždy jsem byla s paní doktrokou spokojená,ale poslední rok je to hrůza, byla velmi neochotná když jsem si pořád stěžovala na bolest v rameni. Nakonec mě uschopnila s tím,že mi nic není a bolest byla pořád a větší. Přešla jsem k jiné dr. a byla jsem ihned poslána kam mě měla poslat ona a skončila jsem na operaci s přetrhanými vazy takže nevím co si myslet,ale jsem ráda,že jsem od ní pryč.

Paní doktorka i sestřička tvoří sehraný a vysoce profesionální tým. Jsem opravdu velmi spokojená, že jsem pacientkou paní doktorky. Šmídová

V
Ověřený profil

Je to velmi dobrá lékařka.Je výborná jako diagnostik,má pochopení a také je lidská,což některým lékařům,bohužel,chybí.Jsem ráda,že patřím mezi jeji pacienty.Vděčím ji za mnohé!!!A zato moc děkuji.

paní doktorka je skvělá lekařka a vynikající člověk děkuji ji za vše

vznikajici lekarka vzdy ochotna pomoci a najde si cas na vlidne slovo.proste clovek,kdyby bylo takovych vice.dekuji vam pani doktorko.uhlirova eva

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti