Gajdošova 54, Brno
Privátní urolog (mapa)

U tohoto lékaře jsem byl kvůli podezření na varikokélu. Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu. Stále se mi to nezdálo, tak jsem šel za několik týdnů na kontrolu. Tvářil se, jako bych si hledal nemoci, přesto mně během deseti minut opětovně vyšetřil. Vše v pořádku. Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval varikokélu 3.stupně a podstoupil jsem operaci. Jako odborníka naprosto nedoporučuji.

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

Šel jsem za ním s jedním problémem, velice rychle mě vyšetřil a něco našel. Za pár dnů jsem šel za jiným urologem a ten našel tři problémy a doporučil jejich řešení. Pan Zmeškal akorát doporučil, abych se dal operovat k němu.

Dlouhodobě jsem v jeho péči, a jsem velmi spokojen

Také nedoporučuji, přístup k pacientům, hlavně k těm mladším velmi neprofesionální, připadal jsem si tu jako v nějaké továrně na zdraví. Čekáte v čekárně dvě a půl hodiny, u doktora jste do deseti minut, skoro nic se nedovíte a poslední(možná i to jediné) co si pamatujete je - zaplaťte poplatek 30,-

Pan doktor má k pacientovi velmi zodpovědný a citlivý přístup. Jsem jeho pacientem dvacet pět let a budu rád když zůstanu další léta. Pacient z Brna

Po zkušenostech mých známých "prostatiků" s biopsií prostaty jsem měl obavy z bolesti. U pana doktora Zmeškala obavy naprosto neopodstatněné. Téměř bezbolestné a třetí vpich jsem necítil vůbec.
Pacient z Brna

Pan doktor má ke každému pacientovi zodpovědný přístup.Velice si ho vážím.

Pan doktor se neustále vzdělává a snaží se uplatńovat vše v praxi.

Dlouhodobě jsem v jeho péči, a jsem velmi spokojen

Pacient z Brna

Pan doktor má ke každému pacientovi zodpovědný přístup.Velice si ho vážím.

Pan doktor se neustále vzdělává a snaží se uplatńovat vše v praxi.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    včera jsem si všiml, že se mi na penisu udělal hnědý flek. Není nijak vystouplí ani bolestiví, průměr cca 4-5mm vypadá jako znaménko, při natažení kůže se flíček také roztáhne, vzdálenost od kořene je cca 5 cm hned na kůži.. Je mi 28. Flek je přímo na velice tenké žilce.Předem děkuji

Vážený pane, objednejte se na dermatovenerologii. Zdravím Dr. Zmeškal

MUDr. Pavel Zmeškal

• Dobrý den,
    měl bych otázku: byl jsem na vyšetření, kdy mně byl myslím tyčinkou odebrán 'stěr' z močove trubice. Následně poté jsem se šel vyčůrat a při čůrání to palilo, řezalo, prostě to bylo a je dosti nepříjemné. Před tím jsem tento problém neměl. Teď jsem byl ještě nekolikrát čůrat a pořád ta ostrá bolest. Prosím poradíte, co to může být nebo je to obvyklé a za nejaký čas / dny se to zase uklidní? Je to bolest, jak kdyby člověk čůral žiletky. Děkuji.

Vážený pane, zastavte se v urologické ambulanci na Gajdošové 54, Brno a tam to vyřešíme. Zdravím Dr. Zmeškal

MUDr. Pavel Zmeškal