MUDr.

Pavel Zmeškal verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• P

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petr Kumstát
    Petr Kumstát
    Viniční 235, Brno
    pan doktor PETR kUMSTÁT je vynikajíci urolog jsem sním hodně spokojená má k pacientum pěkmý přistup takový lidsky… Více

Stanislav Šurel
    Stanislav Šurel
    Viniční 4049/235, Brno
    Pan doktor je naprosto úžasný. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit. Je nejen skvělý lékař, ale také velice příjemný… Více

Jiří Kladenský
    Jiří Kladenský
    Jugoslávská 13, Brno
    Vo velkych bolestiach som si nemohla vybrat lepsieho lekara, ktory ma i prial mezi svojich novych pacientov. Vten… Více

Martin Sutorý
    Martin Sutorý
    Ponávka 6, Brno

Rudolf Vévoda
    Rudolf Vévoda
    Chirurg, Urolog
    Bartošova 5, Brno
    Mily, zkuseny pan doktor, moc mi pomohl!!! Více

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Pavel Zmeškal
    Pavel Zmeškal
    Brno
    Vážený pane, objednejte se na dermatovenerologii. Zdravím Dr. Zmeškal

Hodnocení pacientů

• P

U tohoto lékaře jsem byl kvůli podezření na varikokélu. Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu. Stále se mi to nezdálo, tak jsem šel za několik týdnů na kontrolu. Tvářil se, jako bych si hledal nemoci, přesto mně během deseti minut opětovně vyšetřil. Vše v pořádku. Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval varikokélu 3.stupně a podstoupil jsem operaci. Jako odborníka naprosto nedoporučuji.

• P

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

• Šel jsem za ním s jedním problémem, velice rychle mě vyšetřil a něco našel. Za pár dnů jsem šel za jiným urologem a ten našel tři problémy a doporučil jejich řešení. Pan Zmeškal akorát doporučil, abych se dal operovat k němu.

• Dlouhodobě jsem v jeho péči, a jsem velmi spokojen

• Také nedoporučuji, přístup k pacientům, hlavně k těm mladším velmi neprofesionální, připadal jsem si tu jako v nějaké továrně na zdraví. Čekáte v čekárně dvě a půl hodiny, u doktora jste do deseti minut, skoro nic se nedovíte a poslední(možná i to jediné) co si pamatujete je - zaplaťte poplatek 30,-

• Pan doktor má k pacientovi velmi zodpovědný a citlivý přístup. Jsem jeho pacientem dvacet pět let a budu rád když zůstanu další léta. Pacient z Brna

• Po zkušenostech mých známých "prostatiků" s biopsií prostaty jsem měl obavy z bolesti. U pana doktora Zmeškala obavy naprosto neopodstatněné. Téměř bezbolestné a třetí vpich jsem necítil vůbec.
      Pacient z Brna

• J

Pan doktor má ke každému pacientovi zodpovědný přístup.Velice si ho vážím.

• N

Pan doktor se neustále vzdělává a snaží se uplatńovat vše v praxi.