Gajdošova 54, Brno
Privátní urolog

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

U tohoto lékaře jsem byl kvůli podezření na varikokélu. Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu. Stále se mi to nezdálo, tak jsem šel za několik týdnů na kontrolu. Tvářil se, jako bych si hledal nemoci, přesto mně během deseti minut opětovně vyšetřil. Vše v pořádku. Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval varikokélu 3.stupně a podstoupil jsem operaci. Jako odborníka naprosto nedoporučuji.

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

Šel jsem za ním s jedním problémem, velice rychle mě vyšetřil a něco našel. Za pár dnů jsem šel za jiným urologem a ten našel tři problémy a doporučil jejich řešení. Pan Zmeškal akorát doporučil, abych se dal operovat k němu.

Dlouhodobě jsem v jeho péči, a jsem velmi spokojen

Také nedoporučuji, přístup k pacientům, hlavně k těm mladším velmi neprofesionální, připadal jsem si tu jako v nějaké továrně na zdraví. Čekáte v čekárně dvě a půl hodiny, u doktora jste do deseti minut, skoro nic se nedovíte a poslední(možná i to jediné) co si pamatujete je - zaplaťte poplatek 30,-

Pan doktor má k pacientovi velmi zodpovědný a citlivý přístup. Jsem jeho pacientem dvacet pět let a budu rád když zůstanu další léta. Pacient z Brna

Po zkušenostech mých známých "prostatiků" s biopsií prostaty jsem měl obavy z bolesti. U pana doktora Zmeškala obavy naprosto neopodstatněné. Téměř bezbolestné a třetí vpich jsem necítil vůbec.
Pacient z Brna

Pan doktor má ke každému pacientovi zodpovědný přístup.Velice si ho vážím.

Pan doktor se neustále vzdělává a snaží se uplatńovat vše v praxi.

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,užívám furolin na zanet mocovych cest ale po užití asi osmé tablety mi po 1,5 hodině bylo tak zle,motani hlavy,nevolnost, prujem ,bolení bricha, hučení v hlavě. Užívám ho vždy poctivě po jídle a tento večer už sem teda nevzala protoze mi přijde že čím dyl beru tím se spatne stavy prohlubují.jaka je možná nahrada za tento lék?A jsou nějaké volné prodejne antibiotika na mocove cesty?než sem šla k doktorovi pro leky tak sem brala brusinky,lichorerisnici, canephron ale nic nepomohlo.mam zanet mocovych cest poprvé v zivote, je mi 35let.je možnost ještě jiných léků kdyzby se stav opakoval aniž bych musela navštívit lékaře?děkuji

Nechte si provést bakteriologické vyšetření moči. Volně prodejná antibiotika nejsou. Nesnášenlivost Furolinu nahlaste svému lékaři.

MUDr. Pavel Zmeškal

• Dobrý den, mám problém s predkožkou. Při zvětšení pohlavního ústrojí ji nepřetáhnu a když ji shrnu než se ústrojí zvětší, je to bolestivé v místě kde je spojena s koncem. Prosím o radu co mám dělat. Děkuji

Nechte se vyšetřit urologem. Bude vhodné operační řešení.

MUDr. Pavel Zmeškal