MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• P

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Urolog
    Brno
    Vážený pane, objednejte se na dermatovenerologii. Zdravím Dr. Zmeškal

Hodnocení pacientů

• P

U tohoto lékaře jsem byl kvůli podezření na varikokélu. Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu. Stále se mi to nezdálo, tak jsem šel za několik týdnů na kontrolu. Tvářil se, jako bych si hledal nemoci, přesto mně během deseti minut opětovně vyšetřil. Vše v pořádku. Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval varikokélu 3.stupně a podstoupil jsem operaci. Jako odborníka naprosto nedoporučuji.

• P

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

• Šel jsem za ním s jedním problémem, velice rychle mě vyšetřil a něco našel. Za pár dnů jsem šel za jiným urologem a ten našel tři problémy a doporučil jejich řešení. Pan Zmeškal akorát doporučil, abych se dal operovat k němu.

• Dlouhodobě jsem v jeho péči, a jsem velmi spokojen

• Také nedoporučuji, přístup k pacientům, hlavně k těm mladším velmi neprofesionální, připadal jsem si tu jako v nějaké továrně na zdraví. Čekáte v čekárně dvě a půl hodiny, u doktora jste do deseti minut, skoro nic se nedovíte a poslední(možná i to jediné) co si pamatujete je - zaplaťte poplatek 30,-

• Pan doktor má k pacientovi velmi zodpovědný a citlivý přístup. Jsem jeho pacientem dvacet pět let a budu rád když zůstanu další léta. Pacient z Brna

• Po zkušenostech mých známých "prostatiků" s biopsií prostaty jsem měl obavy z bolesti. U pana doktora Zmeškala obavy naprosto neopodstatněné. Téměř bezbolestné a třetí vpich jsem necítil vůbec.
      Pacient z Brna

• J

Pan doktor má ke každému pacientovi zodpovědný přístup.Velice si ho vážím.

• N

Pan doktor se neustále vzdělává a snaží se uplatńovat vše v praxi.