Adresa

Privátní urolog
Gajdošova 54, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P

U tohoto lékaře jsem byl kvůli podezření na varikokélu. Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu. Stále se mi to nezdálo, tak jsem šel za několik týdnů na kontrolu. Tvářil se, jako bych si hledal nemoci, přesto mně během deseti minut opětovně vyšetřil. Vše v pořádku. Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval varikokélu 3.stupně a podstoupil jsem operaci. Jako odborníka naprosto nedoporučuji.

P
Ověřený profil

MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

Ověřený profil

Šel jsem za ním s jedním problémem, velice rychle mě vyšetřil a něco našel. Za pár dnů jsem šel za jiným urologem a ten našel tři problémy a doporučil jejich řešení. Pan Zmeškal akorát doporučil, abych se dal operovat k němu.


Dlouhodobě jsem v jeho péči, a jsem velmi spokojen


Také nedoporučuji, přístup k pacientům, hlavně k těm mladším velmi neprofesionální, připadal jsem si tu jako v nějaké továrně na zdraví. Čekáte v čekárně dvě a půl hodiny, u doktora jste do deseti minut, skoro nic se nedovíte a poslední(možná i to jediné) co si pamatujete je - zaplaťte poplatek 30,-


Pan doktor má k pacientovi velmi zodpovědný a citlivý přístup. Jsem jeho pacientem dvacet pět let a budu rád když zůstanu další léta. Pacient z Brna


Po zkušenostech mých známých "prostatiků" s biopsií prostaty jsem měl obavy z bolesti. U pana doktora Zmeškala obavy naprosto neopodstatněné. Téměř bezbolestné a třetí vpich jsem necítil vůbec.
Pacient z Brna


J

Pan doktor má ke každému pacientovi zodpovědný přístup.Velice si ho vážím.


N

Pan doktor se neustále vzdělává a snaží se uplatńovat vše v praxi.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

33 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem 19tiletá dívka a už nějakou dobu mě trápí, že neudržím moč a v pár případech ani stolici. Potřeba přijde z ničeho nic a pokud nejdu do minuty na záchod, tak to neudržím. Nemohlo by to být kvůli mému psychickému stavu? Už nějakou dobu trpím depresemi a úzkostí. Od mého psychiatra jsem dostala nějaké léky ale v příbalovém letáku se nic o těchto komplikacích nepsalo. Děkuji za odpovědi.

Určitě navštivte lékaře, aby vyloučil zánět event. nádor.

MUDr. Pavel Zmeškal

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdyby měl člověk krev v moči, jestli by se na to přišlo v běžně prováděných testech moči.

Děkuji.

Ano. Někdy je to vidět i zrakem.

MUDr. Pavel Zmeškal

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.