Praktický lékař pro dospělé
Lidická 929, Poděbrady

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší doktor v Poděbradech, děkuji za vše prostě pan doktor

Pan doktor zezula dokáže vše vysvětlit.je hodný a upřímný.je to doktor jak ma byt.dekuji vam pane doktore

Ačkoliv jsem z Pardubicka, dojíždím za Panem Doktorem. Svým lidským a přesto profesionálním přístupem mi pomáhá překonat strach, který mám prakticky ze všech lékařů. Vždy mi dokázal pomoci. Doporučuji.

jedná se o velmi dobrého prajktického lékaře, nemůžu o něm říct nic negativního :-)

Má vztah k pacientovi a je dobrý diagnostik

Svérázný člověk, Pan lékař. V porovnání s průměrnou úrovní lékařů v našem zdravotnictví je tento právě prototypem lékaře tak, jak lidé obvykle ideálního lékaře popisují. Klasický praktik ze staré školy...

Mám z panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Počas dlouhé nemoci mi byl výborným doktorem jak po stránce léčení tak po stránce psychické.Svým pozitivním přístupem mi dodal tolik sil nevzdávat se a být na sebe přísnější. Lítost ještě nikomu nepomohla. Na doporučení lidí z okolí jsem ho navštívila a už zůstala v jeho péči i když momentálně pomoct nepotřebuji. Naopak se k němu přeregistrovala celá naše firma, která působí na poděbradsku. Je to stará dobrá škola, žádná rychlokvaška.
Michalčíková-Sokoleč

mám u něj jistotu, že bude mít vždy dobrou náladu a bude mi naslouchat. Jeho odbornost nemohu zpochybnit.

Ochotný k pacientům ,svým přístupem budí důvěru pacienta.Jsme početná rodina a její členévé dojíždí za ním i z Prahy a Pardubicka,kam se odstěhovali.

Pan doktor je velice hodný,vždy mi vyjde vztříc a jeho předností je lidský přístup.Jsem s ním velice spokojená, protože stál při mě v mých nejtěžších dnech.Děkuji mu za všechno.