Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Aleš Ostrava:- pan doktor Walder mi provedl TEP kolene, po operaci následovaly lázně, kde došlo k rozhýbání kolena a podle názoru rehabilitujích taktéž protřo, že operace byla provedena výborně.
Chodím na dlouhé procházky se psem, nic mě nebolí, prostě skvělé zlaté ruce pana doktora Waldera.
A samozřejmě díky celé ortopedii v FN Poruba

U pana doktora jsem byla na třech operacích ( obě dvě kolena). Po první operaci přišel hned a říkal,že to bylo zbytečné,že to stejně nebude držet, něco podobného jsem slyšela i po druhé operaci. A po třetí operaci, která měla na 100% ( dle jeho slov) , vyřešit můj problém, mám koleno v naprosto šíleném stavu. Když jsem u něj byla na kontrole a řekla,že to je snad ještě horší, tak mi řekl: ,,ano? tak to jste první komu to nepomohlo" . Už nikdy více. Našla jsem si jiného ortopeda, který nevěřícně kroutil hlavou nad mými lékařskými zprávami a ptal se, který řezník mi tohle udělal.

Bohužel s tímto doktorem nemám vůbec dobrou zkušenost. Operoval mi, utržené kloubní pouzdro ramene... po 5týdnů se znehybněnou ruko a dalších 5týdnech rehabilitace bez zjevných pokrok, jsem šel na sál znovu trhat srůsty... poté rehabilitace 6 týdnů v sanatoriích Klimkovice. Zlepšovalo se to a rosah byl cca 90° ale po 4 týdnech v rameni bodlo a ruka zůstala jen viset, jakýkoliv pohyb byl provázen velmi silnou bolestí... i přes výslovnou žádost paní primářky sanatorií o vyšetření na magnetické rezonanci, aby věděli jak mohou dál postupovat v rehabilitaci, udělal jen rentgen, s tím, že je to v pořádku... dál se tím evidentně nechtěl zabývat... na přímluvu primářky ze sanatorií jsem se dostal po měsíci na sál doktoru na ortopedii v Novém Jičíně... poté jsem se dozvěděl, že kromě dvou, byly všechny titanové a platinové spony a stehy vytržené a vesele putovaly kloubem... takže slovy mistra Valdra- normální stav opravdu "díky"... Freivald

Vynikajíci lékař !!

Měl jsem těžký úraz kolene, komplet zpřetrhaný quadraceps a roztrženou čéšku. Zachránil mi nohu, díky němu chodím. Když po letech viděli nohu konkurenti a to velmi uznávaní, nešetřili uznáním a chválou co se mu podařilo. Takže super, díky moc Pane doktore. A jen pro doplnění, když jsem měl v první fázi úrazu prozatím utržený jen jeden sval quadr.a odvezli mě na pohotovost na Fifejdy, tamní doktor ani nepoznal, že jde o rupturu a nechal svého rusky mluvícího asistenta ať mi sval rozmasíruje s tím, že je jen naražený!! Nemusím vykládat jaká to byla bolest, o následcích ani nemluvě... Jméno doktora už nevím...

Pan doktor je skvělý. Je velmi milý, vstřícný, empatický, vše krásně vysvětlí a má smysl pro humor, což já - pacient - nesmírně oceňuji. Provedl mi TEPku obou kolen, operoval vbočrný palec, běhám jako srnka, moc děkuji.

je supr ale čekací doby by mohli byt kratši

také jsem byla hospitalizována na ortopedii v Ostravě - Porubě po operaci kolene. Pečlivý perzonál i lékaři, jen jsem si nevšimla žádného zrzavého:o) Asi už tam nepracuje. Doporučuji všem!

Výborný doktor, super přístup k lidem. Mám u něj už druhou operaci a jsem 100% spokojená. I na lůžkovém v Porubě byli všichni milí a ochotní.
Jen pro upřesnění jméno má být Pavel Walder.

Velice precizní doktor. Po operaci utrženého koleního vazu jsem naprosto spokojen. Koleno vůbec nebolí a mám 100% hybnost. Doporučuji