Školní 3/476, Lovosice
Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dokáže svou nechopností dostat zdravého člověka do ID a jemu to jedno...

nebýt pana doktora bych do dnes nevěděla co mi vlastně je,děkuji mu mnohokrát i jsem v mostecké nemocnici ležela je velide milý a moc si ho vážím

Velmi dobrý a příjemný lékař. Mám jen samé kladné zkušenosti, byla jsem 2x hospitalizována v mostecké nemocnici a pokaždé byl velice milý a lidský.

upřímný , pohodový , ochotný
vždy vyjde vstříct a neochota je pro něj cití slovo
nejdůležitější je , že nebere úplatky jako řada jiných jeho kolegů z ostatních nemocnich

po jeho perfektně provedené operaci - 2měsíce- výměna kolene již jezdím opatrně na kole a jsem zcela bez bolestí. Díky pane primáří - vážím si Vaší práce

Neznam lepsího Orthopeda,nez je Mudr.Vlasák. Ve svem oboru je absolutni špička.Vylečil mi koleno tak,ze mužu opět hrát fotbal bez jakých koliv zábran.

´DAl mě komplet dohromady po auto nehodě. V Mostě si ho váží a je to primáš mostecké ortopedie... Za vše mu děkuji

Bohužel, nemohu souhlasit, mě vyléčil koleno, bez jeho léčení bych dnes již nechodila, možná o berlích. Vždy je milý a ohleduplný k pacientovi, diagnozu opatrně, citlivě pomalu řekne a zároven hledá řešení. Jsem velmi spokojena.