MUDr.

Pavel Vicari

Chirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13
    305 99 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Hodnocení pacientů:

• Odborník na svém místě,starostlivý,pečlivý,příjemný.děkuji mu za operaci kterou provedl perfekně a kolektiv sester které má jsou super.Děkuji Plachá Chodov

• Nejlepší lékař kterého znám. Vždy mně nabije energií, má hezký přístup k pacientovi. Zdeňka Pašková

• Úžasný pan doktor. Nikdy jsem nepoznala lepšího lékaře. Moc za všechno děkuji. Hana Soukupová

• Vynikající oborník zachránil mě život není lepší .

• pan doktor je vyborny chirurg,velmi peclivy a prsni poradnu vede velmi dobře.Nevím jestli je nejlepsi odbornik,ale spousta zen mu vdeci za zivot.Za vse dekujeme.

• Velmi precizní přístup k pacientům.Děkuji moc pane doktore.

• perfektni odbornik,peclivy lekar.A laskavy clovek.

• pan doktor je vyborny chirurg,velmi peclivy a prsni poradnu vede jako nikdo jiny.Neexistuje lepsi odbornik,a spousta zen mu vdeci za zivot.Za vse dekujeme.

• Vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientkám;dokáže vysvětlit vzniklou situaci, nabídnout řešení, neslibuje vzdušné zámky, ale vzbuzuje důvěru.

• možná dobrý chirurg, ale čo sa týka jeho správania sa k pacientom - otras, jak može byť niekto tak protivný, a necitlivý, nechápem