MUDr. Pavel Vašků

Kostelec na Hané 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Revoluční 843, Kostelec na Hané

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Chodil jsem k panu doktorovi asi 10let, někdy to bylo co se týká přístupu lepší někdy horší, pan doktor má rentgen ale nikdy ho asi nepoužil (alespoň v mém případě) což byl taky jeden z důvodů proč jsem odešel, protože mi s mými problémy citlivých zubů už asi nechtěl pomoct, po návštěvě nového zubaře a následném rentgenu mi našel 3 kazy pod plombami, a zřejmě i zdroj mých problémů, neříkám že je špatný ale na současné standardy ve stomatologických technologiích už asi i ve spojitosti s jeho věkem (několik let v penzi) rezignuje a odmítá přijímat nové věci a postupy.

Vždy hned ví, o jaký problém se jedná a volí nejvhodnější řešení. Nejlepší stomatolog!
Doporučuji!

Příjemný,svědomitý

Jsem naprosto spokojena !!! Neměnila bych !!! Pan doktor spolu se setřičkou tvoří profesionální tým.

Vůbec nechápu názor přede mnou,sestřička je kočka , moc příjemná a ochotná.Pan Vašků a setřička mi vždycky pomohli,ikdyž jsem nebyl objednaný .Za jiné sestry toto nebývalo,ale ted to nemá chybu.Každopádně lidem se člověk nezavděčí .Určitě to není špatný zubař!

Nebere pacienta jako klienta, není schopen vysvětlit zákrok, podat informace. Pokud se na něco zeptáte, odpovídá neochotně, tak že to nemáte šanci pochopit. Zákroky jsou drahé, dopředu vám řekne cenu pouze orientační, ta se ale v závěru vyšplhá na dvojnásobek až trojnásobek. Regulační poplatky vybírá i pokud si zákrok zcela hradíte, což by ze zákona neměl. V čekárně se připravte asi na dvě hodiny nekonečného čekání v místnůstce o šesti židlích i přesto, že jste objednán na konkrétní čas. Sestra nepříjemná, neschopná. Lékaře nikomu nedoporučuju.

S tímto lékařem mám pouze dobré zkušenosti.O každém lékařském zásahu mne předem informuje.Protetika od něj dobře sedí a ikdyž je někdy třeba na ošetření čekat,na dobrého lékaře si rád počkám.

K panu doktorovi jsem chodila několik let.Když mi čistil kanálky,myslela jsem,že vyletím z kůže.Na opakované naléhání mi teprve píchnul injekci.Synovi řezal dáseň u zhnisaného zubu taky bez injekce.Když jsem žádala bílou plombu,řekl,že to u mě nemá význam,že mám i černé plomby.Je pravda,že mi zachránil zub,který mi lékař na pohotovosti chtěl vytrhnout.

Skvělý zubař.Nejlepší ze všech,které jsem kdy měla.Opravu mého zdevastovaného chrupu vzal jako výzvu a od té doby mám novou zubní náhradu.Zuby pevně drží v ústní dutině i bez fixačních lepidel a také jako vlastní vypadají.

Chodím k němu už přes 30 let a neměnila bych, má okamžitě jasno o jaký problém se jedná, zatímco kolegové musí práci jiných stomatologů reklamovat a chodit opravovat,ještě se mi nestalo,abych musela ošetření opakovat.