Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Smetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinaceSmetanovo nábřeží 34, Břeclav

Soukromá zubní ordinace

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Soukromá zubní ordinace zubní vyšetření

Bola som akútna pacientka s opuchnutou tvárou, bolestami a odmietli má ošetriť.Mam ČR zdravotne pojištění, pracujem tu, žijem.a čo bol vrchol jich neadekvátneho spravania niežeby to povedali hneď, že má nezoberú,ale až po hodine cakania!!!!

Ja mám totižto zubára od svojho bydliska ďaleko.Tak kvôli práci som sa ošetriť v mieste a tu taký prístup.Sestricka po tej hodine čekání prišla za mnou a hnusný tónom som mnou jednala.

Keď som nakoniec sa dostala k svojmu zubarovi a povedala,že nechceli ošetriť,aj keď som vykazovala známky akutnosti.

Tak sa divil,čo je to zdravotnícky personál v Břeclavi.

Navyše pracujem v zdravotníctve a tak by som sa ku akutnemu pacientovi nikdy nesprávala.

MUDr. Pavel Trojan

Dobrý den, paní Horáková. Jsem Vaší recenzí velice zaskočena. Přišla jste ještě před otevírací dobou a sestřička z vedlejší ordinace Vás na to upozornila. Když jsem za Vámi přišla já, slušně jsem se Vás ptala co potřebujete, řekla jste mi, že máte svého zubaře tuším v Olomouci a jestli Vás můžeme vzít, že tak daleko kvůli práci nepojedete.. Ptala jsem se jestli k nám máte nějaké doporučení, a že u nás je to na objednání a jelikož máme operaci (a nemůžu od operace co 10 minut odcházet jen se podívat, kdo čeká v čekárně) a vlastní akutní pacienty, kteří si museli taky čekat, tak jsem Vám slušně řekla že Vás nevezmeme když máte svého zubaře a nemůžete si jít kam chcete jen kvůli tomu že se Vám to nehodí.
Kdyby jste lékaře vůbec neměla snažila bych se Vás někde dát.

S pozdravem sestřička Z. Harvey DiS

V
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes mi pan doktor předvedl tanec u zubaře. Při zákroku rychlý, profesionální, se sestrou výborná spolupráce. Naprostá spokojenost!

W
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes trhání sedmičky otázka dvou minut… úžasný přístup pana zubaře i sestřičky poprvé v životě jsem se u zubaře nebála a odcházela jsem s úsměvemmockrát děkuji a opravdu mohu jen doporučit!!


L
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je skutečně skvělý. Recenze zde mohu jen potvrdit. Dnes extrakce tři rozpadlych stolicek najednou. Jediné co bylo nepříjemné je injekce, která se ovlivnit nedá. Ale zákrok samotný byl pro pana Doktora otázka 5 minut naprosto bezbolestneho vytržení všech třech zubů. Mohu jen doporučit a panu doktorovi skládám poklonu.


J
Ověřený profil

K doktorovi Trojanovi chodím už asi 20 let a je to vynikající stomatolog. Kamarád, který navštěvuje jiného zubaře a plomby mění po 3-5 letech, mi nechce věřit, že mi plomba i po 10-15 letech vypadá jako nová, nevytváří se žádná štěrbina mezi plombou a zubem a už vůbec nepřipadá v úvahu, že by plomba někdy vypadla. Pan doktor si s plombami opravdu vyhraje a nespěchá, jako někteří jiní zubaři pod tlakem přeplněné čekárny. Dříve jsem si u něj dával dělat kvalitní příplatkové amalgámové plomby na stoličky a nyní bílé vytvrzované laserem a všechny jsou perfektní. Pouze jednou se mi stalo, že se mi ulomil kus zubu u plomby, ale i tak to plomba vydržela. Díky tomu jsem nikdy neskončil na pohotovosti jako akutní případ. Rád si připlatím za nadstandardní výplň, když vím, že zub bude v pořádku dalších 15-20 let. Pana doktora vřele doporučuji Radek


A
Ověřený profil

Vcera me vytahoval osmicku, velmi komplikovny zakrok, ktery trval hodinu a pul, ale zvladnul to na jednicku, perfektni odbornik :D


M
Ověřený profil

Skvělý odborník, zrovna dnes mi trhal zub, který si dvě zubařky netroufly vytrhnout, trvalo mu to cca 30 sekund., škoda, že již dávno nepřijímá nové pacienty!


X
Ověřený profil

Nikdy jsem neodcházela od zubního lékaře tak spokojená, klidná a ještě k tomu pobavená. :-) Pan doktor je moc šikovný,pečlivý a už svojí sebejistotou odboural veškerý můj strach z extrakce osmičky při níž si ještě s humorem pohupoval do rytmu hudby. Srdečné díky.


E
Ověřený profil

Profesionál. Hlavně ať panu doktorovi zdraví a síly slouží nadále. Poradil bych více odpočinku, jinak nemám výhrad.


N
Ověřený profil

Na MUDr. Pavla Trojana jsem slyšel samé superlativní reference. Po dnešním stomatochirurgickém zákroku je mohu potvrdit. Erudovaně mi vysvětlil všechny nejasnosti ohledně průběhu extrakce osmičky vlevo dole a následné péči o chrup. Kromě vstřícného přístupu dále oceňuji jeho manuální zručnost, pečlivost i smysl pro humor. Rovněž sestřička byla velmi přívětivá. Jelikož zákrok sám o sobě nebyl nic příjemného a já jsem byl zpočátku velmi nervózní, vlídnými slovy mne dokázala uklidnit. Dokonce jsem v následném průběhu celé procedury začal i vtipkovat, čímž chci naznačit, že v ordinaci vládla příznivá atmosféra. Pane doktore, ještě jednou srdečný dík :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu