Pavel Trojan, zubař Břeclav

MUDr. Pavel Trojan

Zubař Více

19 názorů

Uložit


Adresa

U tržiště 24, Břeclav
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes mi pan doktor předvedl tanec u zubaře. Při zákroku rychlý, profesionální, se sestrou výborná spolupráce. Naprostá spokojenost!


W
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes trhání sedmičky otázka dvou minut… úžasný přístup pana zubaře i sestřičky poprvé v životě jsem se u zubaře nebála a odcházela jsem s úsměvemmockrát děkuji a opravdu mohu jen doporučit!!


L
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je skutečně skvělý. Recenze zde mohu jen potvrdit. Dnes extrakce tři rozpadlych stolicek najednou. Jediné co bylo nepříjemné je injekce, která se ovlivnit nedá. Ale zákrok samotný byl pro pana Doktora otázka 5 minut naprosto bezbolestneho vytržení všech třech zubů. Mohu jen doporučit a panu doktorovi skládám poklonu.


J
Ověřeny pacient

K doktorovi Trojanovi chodím už asi 20 let a je to vynikající stomatolog. Kamarád, který navštěvuje jiného zubaře a plomby mění po 3-5 letech, mi nechce věřit, že mi plomba i po 10-15 letech vypadá jako nová, nevytváří se žádná štěrbina mezi plombou a zubem a už vůbec nepřipadá v úvahu, že by plomba někdy vypadla. Pan doktor si s plombami opravdu vyhraje a nespěchá, jako někteří jiní zubaři pod tlakem přeplněné čekárny. Dříve jsem si u něj dával dělat kvalitní příplatkové amalgámové plomby na stoličky a nyní bílé vytvrzované laserem a všechny jsou perfektní. Pouze jednou se mi stalo, že se mi ulomil kus zubu u plomby, ale i tak to plomba vydržela. Díky tomu jsem nikdy neskončil na pohotovosti jako akutní případ. Rád si připlatím za nadstandardní výplň, když vím, že zub bude v pořádku dalších 15-20 let. Pana doktora vřele doporučuji Radek


A
Ověřeny pacient

Vcera me vytahoval osmicku, velmi komplikovny zakrok, ktery trval hodinu a pul, ale zvladnul to na jednicku, perfektni odbornik :D


M
Ověřeny pacient

Skvělý odborník, zrovna dnes mi trhal zub, který si dvě zubařky netroufly vytrhnout, trvalo mu to cca 30 sekund., škoda, že již dávno nepřijímá nové pacienty!


X
Ověřeny pacient

Nikdy jsem neodcházela od zubního lékaře tak spokojená, klidná a ještě k tomu pobavená. :-) Pan doktor je moc šikovný,pečlivý a už svojí sebejistotou odboural veškerý můj strach z extrakce osmičky při níž si ještě s humorem pohupoval do rytmu hudby. Srdečné díky.


E
Ověřeny pacient

Profesionál. Hlavně ať panu doktorovi zdraví a síly slouží nadále. Poradil bych více odpočinku, jinak nemám výhrad.


N
Ověřeny pacient

Na MUDr. Pavla Trojana jsem slyšel samé superlativní reference. Po dnešním stomatochirurgickém zákroku je mohu potvrdit. Erudovaně mi vysvětlil všechny nejasnosti ohledně průběhu extrakce osmičky vlevo dole a následné péči o chrup. Kromě vstřícného přístupu dále oceňuji jeho manuální zručnost, pečlivost i smysl pro humor. Rovněž sestřička byla velmi přívětivá. Jelikož zákrok sám o sobě nebyl nic příjemného a já jsem byl zpočátku velmi nervózní, vlídnými slovy mne dokázala uklidnit. Dokonce jsem v následném průběhu celé procedury začal i vtipkovat, čímž chci naznačit, že v ordinaci vládla příznivá atmosféra. Pane doktore, ještě jednou srdečný dík :-)


L
Ověřeny pacient

Velká spokojenost, děkuji L. Keznikl


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti