Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

K panu doktorovi, jsem šla skrze bolavý a oteklý nárt. Na nohu se jen podíval z povzdálí počítače u kterého doslova seděl po celou dobu mé návštěvy v ordinaci. Jeho přístup byl velmi arogantní a netaktní. Nedoporučuji !

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Arogance, nezájem - takřka vyhazov z ordinace.behem hodiny v jiné ambulanci komplet vyšetření, doporučená léčba - úspěšná!

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Nateklé koleno

Musím pochválit pana doktora za příjemné chování ke mně. I sestřička měla dobrou náladu. Přišel jsem s levým kolenem po upadnutí a měl jsem malinko přetrhané vazy ale na operaci jsem nebyl. ve FN Olomouc říkali že si s tím tělo poradí samo. Přišel jsem k panu Stollárovi poprvé. Hned jak viděl koleno okamžitě řekl co mu je a hned začal jednat. Vše na pohled uhodl i množství tekutiny kolik mi z něj vzal. Zatím mám první zkušenost a snad se nevyplní jedno z jeho negativních hodnocení. Jen tak dál pane doktore.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. chirurgické vyšetření a následný zákrok

V péči MUDr. Stollára jsem již několik let. Opakovaně jsem u něj absolvoval vyšetření, a to i s následným chirurgickým zákrokem, naposledy dnes. S jeho péčí jsem naprosto spokojen. Jeho zákroky jsou precizní a kvalitní. Lékaře bych rozhodně neměnil.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Uraz kolene

Do ordinace jsem prisel pote, co jsem si pri nohejbalu zranil koleno - dvojite lupnuti po doslapnuti, lehka bolest s postupnym zhorsenim stavu. Po nekolika hodinach otok a nemoznost pohybu. Dr. Stollar me poslal na RTG, vysetril a stanovil konzervativni lecbu - orteza na 3 tydny. Koleno se zlepsilo, ale rozhodne ne na 100%. Po 3 mesicich pri volejbalu recidiva. Bohuzel jsem sel opet za dr. Stollarem, ktery navrhl stejnou lecbu jako poprve. Po dalsich 4 mesicich potizi jsem navstivil ortopeda v FNOL a ten mi po minutovem vysetreneni rekl, ze mam na 99% praskly meniskus a musim na operaci. Nebyt dr. Stollara mohl jsem si usetrit takrka rocni trapeni. Naprosta nekompetence a nezajem zjistit skutecnou diagnozu je u tohoto lekare vskutku zarazejici.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Zlomená ruka

Mudr.P.Stollár-Myslela jsem,že když jsem tam byla s dcerou sundávat dlahu,tak,že pan Dr. i sestřička mají momentálně špatnou náladu.Podle názoru většiny je to zřejmě pravidlem.I já se setkala s arogantním přístupem už na chodbě se sestrou,která aniž by odpověděla na pozdrav spustila na mě že jsem měla jít ráno k doktorce která ji ošetřovala poprvé.Dovolila jsem si nevědět že tam paní doktorka není.Když jsem s dcerou vešla do ordinace čekala jsem,že půjdem na rtg,a nebo že se aspoň pan doktor podívá na ruku,kterou měla dcera 14 dní v dlaze ale to jsem se mýlila.Sestra sundala dlahu pan doktor se díval pouze do počítače u kterého nadával docela nevhodnými slovy bez ohledu na to že tam bylo desetileté dítě.napsal že je vše v pořádku a během pár minut jsme doslova vypadli z ordinace.Dceru ruka bolí už týden takže nám nezbývá nic jiného než jít k doktorovi který aspoň vstane ze židle.Takže za mě ani jedna hvězda.Ta jedna tam je pouze proto abych vůbec mohla svůj zážitek zveřejnit.

Jsem velmi ráda, že jsem navštívila právě tohoto lékaře. Pan doktor má skvělý přístup k pacientovi. Je milý, ochotný vše perfektně vysvětlí a jeho práce je precizní. Sestřička je také velmi ochotná a s panem doktorem tvoří skvělý tým. Za dobu kterou mě léčil jsem nabyla dojmu, že ne ke každému lékaři se chodí se strachem. Skládalová M.

Jsem letitým pacientem doktora Stollára a chci tu tímto poděkovat za prokázané služby, zdravotní péči i pro celou moji rodinu. Jsem velmi spokojen a jeho služby a péči mohu jenom doporučit
Hrmel

Byla jsem u pana doktora s podezřením na slepé střevo. Ze začátku vypadal, jako by se mi chtěl vysmát a oznámit mi, že jsem neskutečný hypochondr a vše pouze simuluji. Následně mi oznámil, aniž by mi břicho prohmatal, že pochybuje, že by to zánět mohl být. Musím uznat, že mě alespoň poslal na testy a na sono, ale i přes to, mi řekl, že tohle zánět slepého střeva není. Dal mi injekci, ani mi neřekl na co, předepsal prášky na bolest a oznámil, že mám jít domů odpočívat a druhý den se ukázat na kontrolu. Když se mi krevní obraz nijak nezměnil, injekce absolutně vůbec nezabrala, tak mi řekl, že přece jen možná bych měla odjet do nemocnice na další vyšetření. Tam všichni jednali okamžitě. Aby vyloučili gynekologické problémy, okamžitě mě poslali ke gynekoložce a následně mi pan doktor diagnostikoval slepé střevo. Pan doktor se ještě velmi divil, že pan Stollár mě neposlal do nemocnice hned ten první den. Okamžitě jsem byla poslaná na operaci. Ukázalo se, že jsem měla pokročilou infekci.
Pana doktora Stollára rozhodně nemůžu doporučit jak po stránce profesní, tak osobnostní.

Nejhorší lékař, u kterého jsem kdy byla! Žádný lidský přístup nebo milé, uklidňující chování. Toho jsem se nedočkala ani od sestřičky (postarší paní)!
Pan doktor se na mě ani pořádně nepodíval (stále koukal do počítače) a už mě poslal na řezání, které i přes lokální anestezii bolelo jako ďábel. Postup další domácí léčby jsem z něj musela doslova páčit a jeho tón odpovědí byl dost úsečný. Podle pana doktora se mělo zranění zahojit do dvou týdnů, ovšem se tak nestalo. A protože mi tímto svým chováním způsobil menší psychickou újmu na zdraví, tak už jsem k němu nedokázala jít znova. Až po několika měsících jsem se vzchopila a zajela si do jiného města k jinému odborníkovi, který měl naštěstí úplně jiný (dobrý) přístup a moje zranění se zahojilo za týden.
Takže obecně mám s panem doktorem zkušenost velice špatnou a nemůžu hodnotit jinak než jednou hvězdičkou (a ani tu se mi nechce mu dávat!).