Ordinace praktického lékaře
Palackého 576/2, Mladá Boleslav

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Nikdy nepíšu recenze, ani neházím špínu, když nejsem spokojena, odejdu. Ale tady už to jinak nejde! Doktor je arogantní, jede si to svoje a dokud nepřijdete opravdu s vážným rozjetým problémem, že vyžadujete nějaký posun!! tak to neřeší a ukazuje jen svoje oblíbené knížky, že všechno je od zad nebo řekne, zda zrovna nemate problem, ze to bude psychický :D nevim od kdy je angína nebo zánět plíce od psychiky, ale než aby řešil opravdové příznaky chová se jak když ho obtěžujete a pak se ještě diví, že jsem se šla vyšetřit ještě jinam. Opravdu nedoporučuji.

Silně tohoto lékaře nedoporučuji, měla jsem dlouhodbé a vážné problémy a pan Soukup mi vůbec nepomohl, i když jsem se ho ptala, zda to nemůže být to, co to nakonec bylo, prý to má řešit specializovaný lékař, který mi zase řekl, že to má řešit obvodní, protože nemá výsledky vyšetření. Je arogantní, udělá z vás akorát blázna a prostě, dokud vám nic vážnějšího není, chápu, že jste s ním spokojení. To, co mi napsal do zdravotní dokumentace, je taky fascinující. Vím, že v MB moc lékařů není, ale vyhněte se mu velkým obloukem.

,dnes jsem byl poprvé u MUDr. Pavlal Soukupa,a musím uznat,že je to pan lékař

Jsem nad miru spokojena .Moc me pomohl .Manzel je tez spokojen.

Pane doktore dekuji za to,ze jste podcenil zdravotni problemy meho tatinka a on zemrel diky Vam!!!!'

celkem dobrý lékař občas když má čas dostávám dlouhé zdravotní přednášky jiní lékaři to nedělají jen člověka co nejrychleji vykopnou z ordinace aby se ho zbavily to mám z vlastní zkušenosti třeba z urologie mladá Boleslav tam mi na moje problémy jen řekly kupte si vitamíny a ani se na výsledky pořádně nepodívaly až můj obvodní mi náhodou po čtyřech letech trápení když jsem mu ukázal ty staré výsledky léčené pouze vitamíny z urologie řekl že je to celkem vážné a že mě nejspíš pošle do Prahy

S panem doktorem jsem velmi spokojen. Vždycky si najde čas pro vysvětlení souvislostí a snaží se dopátrat příčiny než aby jednoduše řešil následky. Mám z toho dobrý pocit.. že se stará o prevenci.

K panu doktorovi mám tu největší důvěru. Přišla jsem k němu ve 20.letech. V době, kdy si semnou nevěděli tři lékaři rady a posílali si mě jako horký brambor téměř rok. Nikdo nečeká nemocného ve dvaceti. Jedna návštěva a věděla jsem co mi vlastně je. Na druhý den mě osobně doprovodil do nemocnice ke specialistovi, který diagnozu potvrdil. Hned jsme se dohodli co dál. Od té doby jsme řešili nejen rýmu a musím říct, že se mi opět potvrdilo, že je odborník na svém místě. Nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji. Nechodím zbytečně a jednám na rovinu jako on.
Když čtu názory ostatních neudivuje mě, že ten kdo si stěžuje se nepodepíše, nebo použije přezdívku.

Pan Soukup je doktor s velkým D.Je sice velký odpůrce kouření,ale má pravdu.
Před dvanácti lety mi díky své profesiálnosti zachránil život.
Před třemi lety jsem se odstěhoval z Mladé Boleslavi do České lípy,
ale pana doktora Soukupa jsem si jako praktického lékaře ponechal.
Dále k němu jezdím a vůbec mi nevadí,že to mám k němu 50 km.
Tímto bych rád poděkoval za sebe i ostatní,kterým nějakým způsobem pomohl.
Moc děkuji.

Pana doktora opravdu nedoporučuji. Jako bývalá sportovkyně jsem byla zvyklá vydržet pomalu cokoliv než trávit čas v čekárnách u doktorů. Jenže jednoho dne jsem se probudila s ukrutnou bolestí zad. Šla k panu doktorovi a on mi řekl,že co by mi asi mohlo být, když sportuji a jsem normální váhy, že mám nejspíše posunutý práh bolesti... A jak to dopadlo, druhý den jsem byla v Praze na spondylochirurgii operována s páteří, posunutí ploténky o 1,5 cm do míchy, kde i hrozilo ochrnutí nohy. A když jsem žádala o svoji kartu, kterou jsem u pana doktora měla, abych mohla jít jinam tak mi ji odmítl vydat.