Ortopedická ambul. pro děti a dospělé
nám. Republiky 465, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Když má člověk smůlu, musí mít i trochu štěstí. A já ho měla v podobě pana primáře Šedivého. Po náročných onkologických operacích a léčbě mne přijal, vše mi věcně,klidně a vstřícně vysvětlil co mne čeká při operaci TEP a od první chvíle ve mně vzbuzoval důvěru. Pan primář je opravdu třída ve svém oboru,příjemný,empatický člověk, smekám před Vámi pane primáři, za mne jste největší frajer co znám. Děkuji, děkuji… jsem Vám nesmírně vděčná.. Přeji Vám, ať Vás potkává jen to nejlepší v životě osobním i profesním.

k
K panu prýmaři dostal po

Jde o lékaře velice lidského a jeho chování je diametrálně odlišné od jeho kolegů na chirurgii.

velmi negatívní, tento pan doktor Šedivý nedokázal rozpoznat prasklý přední křížový vaz v koleni... jeho argument zněl: cvičit a zpevnit ortezou koleno. I človek se středním zdravotnickým vzděláním ví, že tyto vazy se dají diagnostikovat pouze po vyšetření z magnetické rezonance a ne s RTG !!! Jsem po 14 dnech po operaci plastice předního křížového vazu na klinice dr. pírka v MB a mohu jen a jen poděkovat panu docentovi B. Soukupovi - to je teprv machr! Chtěla bych videt pana Šedivého jak on bojuje 8 let s prasklým vazem a jak děla cviky, po kterých si človek nemohl týden chodit. Jestliže ortoped nepozná, že je neco z vazy v nepořádku nevím nevím kde to studoval. Je to taky jen o přístupu, nic víc.

C

Jsem velice spokojena, v roce 1999 správně rozenal, že se u mne jedná o začínající revmatoidní artitidu. Ostatní lékaři netušili co se mnou. Ihned me zařídil prohlídku v Revmalologickém ústavu v Praze u MUDr. Urbanové. Moc děkuji.

Je primářem orthoped.oddělení Klaudiánovi nemocnice v Ml. Boleslavi. Pod jeho vedením je toto oddělení velice pozitivně hodnoceno ve veřejnosti. Velkou měrou se na tomto hodnocení podílí jeho zástupce MUDr.Bartoš Roman, dle mého názoru a zkušeností taktéž vynikající orthoped.

Nedoporučuji, při mém vyšetření několikrát telefonoval, choval se arogantně a vysloveně mě zkoušel, jelikož jsem vystudovaná sestřička, tak vím, že když bez jakéhokoli vyšetření vám doktor na vaše potíže doporučí jen injekci proti bolesti, není to člověk na správném místě.

velmi nedoporucuji,za dvoulete dochazeni k nemu nepoznal u me artrozu 3 stupne,i kdyz jsem mu rikala,ze toto onemocneni mame v rodine-ani me neposlal na rtg,nakonec rekl,ze se s bolestmi uz musim smirit-je mi 48 let,ted uz mam po operaci v jine nemocnici a vse ok

skvělý ortoped a člověk

Radek Stiburek

Nejlepší odborník s příjemným vystupováním.

Velmi sympatický lékař, mě pomohl při problému s kolenem.