Ordinace PL pro dospělé
B. Smetany 1184, Čelákovice

K panu doktorovi chodim leta jsem nadmerne spokojena s jeho ordinaci sestrickou a vse co k tomu patri. On je clovek ktery umi a tem co se nelibi jak pracuje at tam nechodi. Sestricka Deniska usmevava ochotna sestra kterych je dnes opravdu malo dejte si ruce na srdce co tu pronasite.Mam s nimi vybornou zkusenost naopak nikdy nezklamali ale opravdu hodne pomohli.Dekuji vam p.doktore i sestricce Denisce. I nadale jsem rada ze mohu vasi ordinaci navstevovat. Yveta Pospisilova

U doktora Rusého člověk opravdu neví na koho narazí, pan doktor je věčně někde na cestách... a už po několikáté se mi stalo, že tam byla pouze sestra, jednou dokonce bylo zamčeno. Odcházím, užívejte si doktůrku, já potřebuji lékaře ne filutu.

Pan doktor je velice pečlivý a odhaduje diagnozu skoro přesně.Nadále zůstávám jeho pacientem,protože mám jistotu,že ví jak uzdravit lidi.Je ochotný a skutečně umí dobře radit.Doporučuji všem co chtějí získat kvalitního obvodáka.

Poděkování sestřičce Denise za její péči, za převazy a injekce. Docházela jsem na středisko téměř měsíc, sestřička byla vždy velmi přívětivá a ochotná.
Kudrnáčová

nejsem sice zvyklá hodnotit práci, které nerozumím, ale musím řící, že s prací sestřičky jsem byla vždy velmi spokojená. Sestřička je obětavá a velmi milá. Byla jsem svědkem péče o nějakou starou paní, které se udělalo na ulici špatně a sestra Denisa se jí ujala a vše jí zařídila s velkým taktem a ochotou. Píchala mi 10 injekcí, vše perfektně a i odběry krve byly naprostosto profesionální.
Píši toto i jako ohlas na hodnocení pana Mazance.
Děkuji tímto jak sestřičce, tak lékaří za péči

Vás pane Mazanec nechám radši bez komentáře....na to,že jsem vás dle zápisu viděla pouze jednou,jste machr na odhad lidské povahy!!!o krvi bych si s vámi mohla také povídat.na to že denně odeberu cca 10 pacientů a za tu dobu jsem napodruhé nabrala tolik lidí,že bych je spočítala na jedné ruce....../a krev se srazí cestou do laboratoře-jen pro vaši orientaci/!!a od vás se urážet teda nenechávám,za to mi fakt nestojíte!!!!!!!!!!!!!!!a vám pane Adámku děkuji a přeji krásné prázdniny................arogantní a nepříjemná sestřička Denisa

Není lékař ten aby se zalíbil pacientům všem. A platí to jak se zdá i o sestřičkách. Moje zkušenosti a jak vyplývá ze statistiky, v úvodu této stránky, i u většiny pacientů jsou opačné. Nikdy jsem v ordinaci nečekal déle jak 15 minut.
Pokud jde o odběry absolvoval jsem 2x (u nové sestřičky) vždy bez problémů a na první pokus. Patřím k pacientům u nichž špatná viditelnost a hmatatelnost žil je vždy komentována negativně. Konstatování pana Mazance, že nová sestřička je nepříjemná a arogantní je též v rozporu s mými zkušenostmi.

Od té doby co pan Rusý odešel z ordinace a odešla i jeho sestřička na mateřskou to jde od 10 k 5. Nová sestra je pěkně nepříjemná, chová se arogantně a povýšeně , má pocit že je chytřejší než kdokoliv. Ta nová doktorka mi silně připomíná paní Čejkovou, která tam taky pracovala. No prostě přecházím jjinam. Kdykoliv přijdu čekám minimálně 2-3hodiny a to nikdy nevím dko tam bude jestli nějakej zastupujici doktor nebo pan Rusý nebo uplně nikdo jinej. Tahle sestra je úplně mimo mísu,ale má pocit že je dokonalá. Krev mi brala na 3x a ještě se jí to srazilo...

Ochotný, obětavý,dobrá organizace práce v ordinaci (nečekáte). Když neví tak pošle k specialistovy hned a neexperimentuje s vámi zbytečně

jsem velice spokojen a ppokud se někomu nelibí má možnost přejit jinam jak on tak i sestřicka jsou vstřicni a pomohou kdykoli