Super pan doktor, ani to od něj moc nebolí a sestřička velmi velmi ochotná a příjemná, to se v ordinaci člověk hned jinak cítí.

Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Rekl mi, ze nemam zadne kazy. Kdyz jsem se prestehoval a rozlomil se mi zub, sel jsem k zubarce v Praze, ktera mi udelala rentgen a zjistila cca 8 kazu. Poprve jsem tam videl rukavice, rousku, zelenou "blanu" kolem zubu, injekci na kazdy zakrok a rentgen po kazdem cisteni kanalku - vsechno na pojistovnu.

super

Dobrý den,tak nevím jaký člověk(spíše zmrdík)se snaží tady napadat pana lékaře,který je nejlepší.Asi má komplexy ze zubů už z mládí,které si sám léty zanedbával a teď by chtěl mít úsměv,jak americká filmová hvězda.Tak to nefunguje,člověče prevence je to co potřebujete.A představte si chce to dobrý kartáček na zuby,normální každému dostupná pasta na zuby mezizubni nit a nakonec ústní voda.Platí to pro skoro všechny.A pani lékaři tyto stránky vůbec nesledují(nemají totiž na to čas),natožLll,aby psali příspěvky.

Pan doktor Raba je dobrý zubař, v Poděbradech asi jeden z nejlepších, ale má i své nedostatky. Bohužel mě mrzí, že opravdu neposílá na rentgen, ani když jsem si stěžovala na bolest zubu, raději mi ho celý vyvrtal, než by mě poslal vedle na rentgen. A také mi zanedbal zubní kámen a nepoznal, že mám poměrně silný zánět dásní (už v 26 letech :( ). Sama jsem se až při velmi nepříjemných pocitech a bolestech dásní odhodlala objednat k dentální hygienistce, která mě vyléčila. Očekávala bych, že takové věci pozná, ale přikládám to tomu, že má opravdu hodně pacientů a nestíhá. Proto je asi i preventivní prohlídka "superrychlá". Každopádně bych zubního lékaře neměnila, jsem spokojená, chodím k němu pravidelně již cca 7 let.

Tento pan doktor Pavel Raba je asi jeden z nejlepších zubních lékařů v celé ČR,také proto má stále plno a ač by rád nadále přijímal další pacienty,není možné se k němu dostat tím děkuji za skvělý přístup ke všem pacientum,které kdy potkal.Linda

je supr ani to u něj tolik nebolí

Výborný!

Rozhodne nemohu doporucit zadneho zubare, ktery Vam neudela rentgen. V zasade plati, ze pokud ma clovek plombu a pod ni mu zacina kaz mate problem. Bez rentgenu to ovsem vcas nepoznate. Clovek na to prijde sam az v pripade zvysene citlivosti nebo v horsim pripade akutni bolesti. At uz se zubar a jeho asistentka chovaji mile, nic to v konecnem stavu nezmeni. Proste ocekavam od sveho zubare vetsi peci.

MUDr. Raba je zlatíčko. I sestřička. Jsou ochotní, milí. A když někdo napíše, že mají v čekárně věčně plno a chce tím vyjádřit nespokojenost, tak je hlupák.
V čekárně mívá plno především kvalitní lékař. Diletant má volno vždycky. Se zuby mám starosti od dětství a ve svých 45 letech jsem potkala zatím jen dva zubní lékaře, kteří mi pomohli, ošetřili, neublížili a poskytli dokonalou péči. Prostě já i moje rodina jsme na výsost spokojeni

super

je supr ani to u něj tolik nebolí