Ordinace specialisty - ortopedie
Vrchlického 626, Kralupy nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Jiný

Byl jsem u pana doktora s mojí 81 letou maminkou. Jednání i vyšetření bylo zcela přizpůsobeno pacientovi. Maminka je velmi spokojená.

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Podvrknutý kotník

Pan doktor je výborný specialista ve svém oboru. Možná jeden z nejlepších. Profesionální a zároveň milý přístup se srozumitelným vysvětlením pro pacienta. Měla jsem několik problémů - koleno, chodidla, paty a kotník. Paní sestřička je moc milá, do ordinace jsem mohla s kočárkem, kdo Vám tohle nabídne?!? Absolutní spokojenost. Mohu jen doporučit.

Opravdu bezva doktor jsem spokojená se vším poradí vše dovede vysvětlit takovy doktor málo kde operaci kyčle bez problemu ted čeka koleno a druhá noha

Musím reagovat na ten nesmysl, co napsal anonym 13.července. Chodím k panu primáři do Kralup asi 5 let. Nikdy jsem si nemusela nic hledat, o všem mě vždy oba informovali a vše vysvětlili. On i jeho sestřička v Kralupech!!! I tehdy, kdy můj stav dospěl k operaci endoprotezy. Pan primář podrobně vysvětlil průběh operace a sestřička zase vše ohledně předoperačního vyšetření a nástupu do nemocnice. A to samé všem pacientům, které znám. Nevím tedy, o čem tady anonym píše!!! A operace_ výborný výsledek. Tuto ambulanci mohu JEN doporučit!!!

K panu doktorovi jsem se dostal náhodou, přes doporučení mé obvodní lékařky. Po 1/2 roce léčby a starání se o mou osobu z jeho strany musím konstatovat, že to bylo zatím to nejlepší, co mne mohlo potkat. Vždy dojde ke srozumitelnému vysvětlení co se bude dít a proč, jaká je příčina - což se jinde nepovažuje za samozřejmost. Navíc organizace jeho ordinace funguje skvěle a to od telefonického objednání až po návštěvu a zatím se mi nikdy nestalo to co jiné ordinace považují za standard - že ačkoliv jsem objednaný na určitý čas, čekám a čekám a čekám... Osobně mi naprosto vyhovuje i přístup sestry v jeho ordinaci, která se sice může zdát nepřístupná, ale je příjemná a vstřícná a hlavně má vše výborně zorganizované. Jen tak dál pane doktore! Děkuji

Pan doktor mi zachránil nohu, kterou mi v kladenské nemocnici "odoperovali". Nebýt jeho, zbytek svého života kulhám. Kontakt jsem našla ze zoufalství na internetu a dobře jsem udělala, že jsem se na něj obrátila a nohu jsem si nechala od něj reoperovat. Nyní mám problémy se zádama a jsem ráda, že mi přislíbil opět pomoc. Všem doporučuji.

Pan doktor je svělý profesionál,ovšem jeho sestra je nepříjemná a to je slabé slovo,neplní si svoji funkci na 100% nedělá co sestra má dělat a potom pacient si musí zjištovat sám to co mu měla dát nebo napsat,bohužel pana doktora potřebuji,takže nemohu být konkrétní.

Nejsem zastánce této pošty, už vůbec ne anonymů. Na poslední sdělení mě upozornil vnuk a společně také píšeme. Jsem tzv. stará generace, která neovládá moderní techniku. Takových ale chodí k panu primaři Ponertovi nejvíc. Chodím k němu řadu let, je to špičkový odborník a operater ale ani na jeho sestřičku nedám dopustit a není to jenom můj názor, akorát to nikam nepíšeme.A už vůbec ne anonymně. Jejich ordinace skvěle funguje, nikdy nečekáte hodiny! a vy, paní anonyme, vy jste byla určitě milá a usměvavá a příjemná? Třeba si to samé myslí sestřička o vás! ale nikam to nebude psát. Není totiž na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem vše, že?

V roce 2005 jsem si natrhl křížový vaz v koleni na lyžích a poté jsem absolvoval artroskopii pod vedením Mudr.Ponerta,který provedl celkovou rekonstrukci vazu. Dodnes nemám jakékoliv problémy a všechny fyzické aktivity můžu provozovat na 1OO% včetně vysokohorské turistiky,kterou jsem rok po operaci absolvoval v Tatrách.

Pan primář Ponert výborný lékař ve svém oboru .Poznala jse ho před 19 lety kdy operoval ve Střešovicích kde jsem byla operována .Strašně milý ,vstřícný,chápající a hlavně dokáže pomoci od bolestí nohou .Proto jsem ani chvilku neváhala a jsem v jeho evidenci a vím ,že se mohu na něj kdykoliv obrátit .Patří mu můj dík