Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo

Ze čtyř lékařů, které jsem navštívila, byl jediný, kterého můj zdravotní problém zajímal a začal ho řešit.Po třech měsících, kdy už jsem měla dost velké bolesti a nikdo to se mnou neřešil, to byl právě tento lékař, který mi nyní pomáhá.Mělo by být více takových lékařů .

Moc mily doktor, super klibika ma vlastni ct, okamzite me vysetril a konzultoval se mnou následné řešení problemu kolena. Velice doporucuji. I brzke objednani

Velmi doporučuji, velmi ochotný pan doktor, má snahu pomoci a hledá řešení problému. Snad nejlepší přístup z Mudr. v Ústí ortop.

Doktor je milý, ale to je tak všechno! Mé zdravotní problémy s kotníkem po úraze, které zanedbali na teplické chirurgii, řešil pouze ortézou a rehabilitacemi - diagnoza dle dr. Neckáře byl pouze zánět šlach... Problémy s kolenem odmítal, tvrdil, že je v pořádku... Po vyhledání jiného ortopeda a uplynulém roce jsem po operaci kotníku, kde byla zapotřebí plastika vazů (žádný zánět šlachy!) a také po operaci kolene, kde byla zjištěna rozsáhlá synovitida jejíž vzorek byl zaslán na histologii a dále se řeší, takže také v pořádku nebylo! Pan dr. Neckář byl bohužel další v pořadí těch, co mi nepomohli... Nezlobím se na něj, každý dělá chyby, ale příště by mohl být důslednější a lépe zhodnotit výsledek MR na základě které můj nový ortoped začal ihned jednat!