Pavel Masařík, praktický lékař Bohumín

Praktický lékař Více

Bezručova 300, Bohumín
Praktický lékař pro dospělé

Názory

Se všemi názory v minulosti souhlasím, ale bohužel máme rok 2017 a vše je jinak - z návštěvy pana doktora mám bohužel pocit, že obtěžuji. Ještě jsem nezažil lékaře, který sedí k pacientovi zády, nic nezjišťuje, proti všemu napíše léky a hotovo dvacet. Škoda, takový to býval bezva lékař...Kde se stala chyba???

Vynikající lékař, skvělý člověk. Vyoperoval mi cizí těleso z ruky, zručně, bezbolestně. Skvělý přístup k pacientovi, který vyvolá absolutní důvěru a zlepší náladu. Také sestřička milá a šikovná. Naprostá spokojenost.a vděk.

Byl jsem v péči pana doktora Masaříka více než 10 let až do odchodu do důchodu v r. 2011, potom jsem se odstěhoval do Otrokovic. Pan doktor je odborník a má skvělou sestřičku. Nechodil jsem k němu zbytečně, ale když jsem ho potřeboval, Působí uklidňujícím dojmem, vždycky mě pomohl a já jsem měl k němu důvěru. Ta důvěra je podle mě velmi potřebná při léčení.
Bývalý pacient,
Jan Neveselý

Je to obvodní lékař na svém místě.Obdivuji jeho rychle odborné jednání!!!!!!!!

Hmm. Jistě je pan doktor skvělý lékař. Měl jsem u něho i spoustu let kartu. Jak jistě víte od dubna došlo k jisté změně zákona. Spočívá např. v tom, že zdravotní dokumentaci vám váš lékař nevydá. Ale dá vám výpis z karty. Sestra si to zřejmě vyložila po svém a poslala mě pryč, i s orazitkovaným receptem “pošlete nám kartu”. Můžu doložit. Tak sem se na tuto ordinaci vyprdl a zaregistroval sem se jinde. Kupodivu bez sebemenších problémů. Na základě stejného výpisu. No, sestři.. Kde udělal pacoš chybu?
Mmch. už sestra jakožto první kontakt, může rozhodnout o tom, zda-li se tam cítím dobře, či zle. Hezký den.

Ochotný a rychlý profík.

Jsem u tohoto Praktického lékaře již 18 let a jsem maximálně spokojený .

Nejlepší lékář,kterého znám. Dobrý vztah k pacientům, podává informace o způsobu léčení a je všeobecně oblíben.

Velmi vstřícný, dobře vysvětluje diagnozy, spolupráce s pacienty výborná, velice dobrý odborník ve své profesi.

Vždy perfekt