Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Já i celá moje rodina chodí k panu doktorovi už spoustu let. Opravdu mám obavy, až půjde do důchodu , co s námi bude! Měla jsem možnost posoudit i práci jiného lékaře a i když paní doktorka měla stejný titul, bohužel, už bych se jí nechtěla znovu dostat pod ruce...Pan doktor je velmi zkušený odborník a specialista, vždy se snaží najít nejlepší řešení, netahá z lidí peníze a nemůžu si stěžovat ani na špatnou atmosféru v ordinaci. Pokud máte problém, určitě pomůže. Za celoživotní péči děkuji.

M
Ověřený profil

osobně spokojenost. opravdu pan doktor umí zachránit i to co by jiný vytrhl. Děkuji.

Ověřený profil

Odborník na svém místě,všem doporučuji,pomůže v nouzi ,příjemná je i sestřička.

Pan doktor je skvělý.Má profesionální přístup a skvělé jednání s pacienty.Byla jsem moc spokojena s kvalitou ošetření i přístupem .Moc děkuji a přeji panu doktorovi mnoho úspěchů.

spoojenost

Pan doktor, je možná odborník, ale chování, to by člověk zvracel. Pokud s něčím nejste spokojeni chová se k jako by jste ho straště obtěžovali, se slovy že nemá čas. A upozornění že budete něco platit toho se nedočkáte. Dozvíte se to až po Vás sestra chce peníze! Pane doktore pokud si tyto řádky čtete tak si uvědomte že VY JSTE TU PRO LIDI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Zachránil mi zuby. To co mi radil můj stomatolog bylo na nic a už bych měl zuby asi vypadané pokud bych nenávštívil ordinaci pana doktora. Nebylo to příjemné, ale hlavní je, že všechny zatím drží a už se ani nevyklají.Mám paradentózu. Dobrý odborník, ví jak pomoci a že by byl nepříjemný to bych tedy neřekl. Každý je holt jiný a někdo umí jednát s lidmi líp, někdo hůř, na jeho kvalitách to však nic nemění. Pokud máte problémy, jistě vám pomůže.

L

Po odborné stránce profesionál na svém místě, své věci rozumí a dokázal mi zachránit, co moje původní stomatoložka zanedbala. Implantáty zatím drží. Možná někdy není úplně nejpříjemnější, ale každý máme někdy "své dny".

T

Pan doktor je profesionál na svém místě, zachránil mi vlastní zub, rozumí problematice, což mohu opravdu potvrdit. Pracuje s nasazením, má příjemnou setru a krásně opravenou ordinaci, na čemž taky záleží. Jako zubaře se ho rozhodně nebojím.

D

Odbornik,ktery vi co dela a za kazdou cenu se snazi vase zuby zachranit!Trha az pokud neni zbyti.Ja sam s nim mam uz mnoho zkusenosti a hlavne co jini zubari odkladali,napriklad operativni zakroky s osmickami,tak pan Lohrer resil.Lidi by si ho meli vice vazit,protoze az se svoji praxi skonci,nebude v Ceske Trebove jiz zadny odbornik na slovo vzaty!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti