Svatopluka Čecha 1541, Žatec
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Za mě pana doktora Lochovského bohužel doporučit nemohu. A to hlavně kvůli jeho přístupu. Je neempatický, nic člověku nevysvětlí a se vším je rychlé hotový, hlavně abych dlouho nezdržovala. Mě samotné velmi špatnou zprávu oznámil, jako kdyby si v krámě kupoval rohlíky - absolutně bez jakékoliv empatie. Tak to být nemá. Bohužel fakt k němu ne...

nejlepší lékař, naprosto spokojená .Vždy poraní a i ochota sester je ůžasná.po každé k němu jdu ráda .

Příjemný , vstřícný , ochotný ,lékař na pravém místě s příjemnými sestřičkami . Vřele doporučuji všem ženám :-)

Panu doktorovi děkuji za dceru. Dojíždím za ním do Žatce již 11 let a neměnila bych. U jeho předchůdce jsem byla jen kartou v kartotéce, i když ve VIP kartotéce. Léčila jsem se na ,,neplodnost,, potratila dvojčátka, onemocněla molou a jen díky panu doktorovi Lochovskému je vše tak jak má být. Jana

Byla jsem u pana doktora na tělísku,byl milý a hodný a jeho setřička (v nemocnici) je naprosto úžasná! Krásně se o mě starala a pořád se jen usmívala, škoda, že jsem si nezapamatovala její jméno, protože jsem měla velké bolesti, ale všem doporučuji :)

Špičkový lékař - určitě doporučuji!
Dojíždím za ním až z Prahy :) To o něčem musí svědčit..
Kristyna S.

S panem doktorem jsem velmi spokojena, před ním jsem měla 3 jiné gynekology, ale pana Lochovského bych za nic na světě nevyměnila.

U pana doktora jsem byla jednou když moje gynekoložka neordinovala. Milé a vstřícné jednání... Klidně k němu půjdu znovu až bude potřeba.

S panem doktorem jsem velmi spokojena.Neměnila bych!

:-)