Ord. praktického lékaře gynekologa
Svatopluka Čecha 1541, Žatec

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Proč jsem si vybrala tuto ordinaci:
• Dobré recenze od přátel a online.
• Moderní a čisté prostředí ordinace.
• Příjemná a ochotná recepční.
Moje zkušenost:
• Pan doktor Pavel Lochovský byl velmi milý, vstřícný a profesionální.
• Věnoval mi dostatek času a zodpověděl všechny mé otázky.
• Vyšetření bylo provedeno citlivě a bezbolestně.
• Pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a dal mi užitečné rady.
Co se mi líbilo:
• Příjemný a profesionální přístup pana doktora.
• Moderní vybavení ordinace.
• Dostatek času pro pacienta.
• Jasné a srozumitelné informace.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor je neempatický, nic nevysvětlí, na nic pomalu neodpoví, nad vším mávne rukou, vyšetření je nejen necitlivé a bolestivé ale tak rychlé, že nevěřím že je provedeno na 100%, od pana doktora jsem šla z vlastní iniciativy do nemocnice a hned na sál. Byla jsem u něj několikrát a pokaždé ten samý scénář. Nedoporučuji!!!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Jediná pozitivní zkušenost byla sestřička, hodná a komunikativní. Pan doktor mi s dlouhodobým problémem bolestí v podbřišku a těžké menstruace nepomohl. S tím že chci zažádat o sterilizaci salpingektomií a ablaci endometria, čím by se můj problém vyřešil navždy, mi v podstatě řekl že ne protože před lety toto dělali lidem bez jejich souhlasu a teď se bojí žalob. Takže jenom s právníkem a notářem. Jenom napsal léky proti bolesti které byly ve formě která nemá šanci pomoci s bolestí která mě posílá do nemocnice.. Nedoporučuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor mne opakovaně přesvědčil, že je skutečným odborníkem na svém místě. Zcela jediný kdo řeší opakované mykózy systémově. Vždycky mi vyšel vstříc a jeho léčba byla účinná. Děkuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Za mě pana doktora Lochovského bohužel doporučit nemohu. A to hlavně kvůli jeho přístupu. Je neempatický, nic člověku nevysvětlí a se vším je rychlé hotový, hlavně abych dlouho nezdržovala. Mě samotné velmi špatnou zprávu oznámil, jako kdyby si v krámě kupoval rohlíky - absolutně bez jakékoliv empatie. Tak to být nemá. Bohužel fakt k němu ne...

nejlepší lékař, naprosto spokojená .Vždy poraní a i ochota sester je ůžasná.po každé k němu jdu ráda .

Příjemný , vstřícný , ochotný ,lékař na pravém místě s příjemnými sestřičkami . Vřele doporučuji všem ženám :-)

Panu doktorovi děkuji za dceru. Dojíždím za ním do Žatce již 11 let a neměnila bych. U jeho předchůdce jsem byla jen kartou v kartotéce, i když ve VIP kartotéce. Léčila jsem se na ,,neplodnost,, potratila dvojčátka, onemocněla molou a jen díky panu doktorovi Lochovskému je vše tak jak má být. Jana

Byla jsem u pana doktora na tělísku,byl milý a hodný a jeho setřička (v nemocnici) je naprosto úžasná! Krásně se o mě starala a pořád se jen usmívala, škoda, že jsem si nezapamatovala její jméno, protože jsem měla velké bolesti, ale všem doporučuji :)

Špičkový lékař - určitě doporučuji!
Dojíždím za ním až z Prahy :) To o něčem musí svědčit..
Kristyna S.