Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svatopluka Čecha 1541, Žatec
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Jediná pozitivní zkušenost byla sestřička, hodná a komunikativní. Pan doktor mi s dlouhodobým problémem bolestí v podbřišku a těžké menstruace nepomohl. S tím že chci zažádat o sterilizaci salpingektomií a ablaci endometria, čím by se můj problém vyřešil navždy, mi v podstatě řekl že ne protože před lety toto dělali lidem bez jejich souhlasu a teď se bojí žalob. Takže jenom s právníkem a notářem. Jenom napsal léky proti bolesti které byly ve formě která nemá šanci pomoci s bolestí která mě posílá do nemocnice.. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor mne opakovaně přesvědčil, že je skutečným odborníkem na svém místě. Zcela jediný kdo řeší opakované mykózy systémově. Vždycky mi vyšel vstříc a jeho léčba byla účinná. Děkuji.

Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Za mě pana doktora Lochovského bohužel doporučit nemohu. A to hlavně kvůli jeho přístupu. Je neempatický, nic člověku nevysvětlí a se vším je rychlé hotový, hlavně abych dlouho nezdržovala. Mě samotné velmi špatnou zprávu oznámil, jako kdyby si v krámě kupoval rohlíky - absolutně bez jakékoliv empatie. Tak to být nemá. Bohužel fakt k němu ne...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

nejlepší lékař, naprosto spokojená .Vždy poraní a i ochota sester je ůžasná.po každé k němu jdu ráda .

Ověřeny pacient

Příjemný , vstřícný , ochotný ,lékař na pravém místě s příjemnými sestřičkami . Vřele doporučuji všem ženám :-)

J
Ověřeny pacient

Panu doktorovi děkuji za dceru. Dojíždím za ním do Žatce již 11 let a neměnila bych. U jeho předchůdce jsem byla jen kartou v kartotéce, i když ve VIP kartotéce. Léčila jsem se na ,,neplodnost,, potratila dvojčátka, onemocněla molou a jen díky panu doktorovi Lochovskému je vše tak jak má být. Jana

Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora na tělísku,byl milý a hodný a jeho setřička (v nemocnici) je naprosto úžasná! Krásně se o mě starala a pořád se jen usmívala, škoda, že jsem si nezapamatovala její jméno, protože jsem měla velké bolesti, ale všem doporučuji :)

K
Ověřeny pacient

Špičkový lékař - určitě doporučuji!
Dojíždím za ním až z Prahy :) To o něčem musí svědčit..
Kristyna S.

S
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojena, před ním jsem měla 3 jiné gynekology, ale pana Lochovského bych za nic na světě nevyměnila.

L
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla jednou když moje gynekoložka neordinovala. Milé a vstřícné jednání... Klidně k němu půjdu znovu až bude potřeba.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti