Pavel Langer, praktický lékař Nový Jičín

Praktický lékař

Komenského 67, Nový Jičín
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Langer je skvělý lékař. Vždycky, když tam s něčím přijdu, co mě trápí, tak popíšu příznaky a vždy mi předepíše vhodné léky. Léčí mě už přes 3 roky a jsem u něj moc spokojená. Dovede mi naslouchat a vždy dobře i poradí, co mám z bylinek zkusit, co by mohlo zabrat a co třeba i je mu pomohlo a mohlo by to pomoci i mně.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Můj prakticky lékař již mnoho let a za tu dobu žádný problém. Ano pravda nevybavuje se o hovadinach ale mluví věcně a stručně k problému se kterým k němu přijdu.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pravidelná prohlídka

Výborný lékař,jeden z mála co rozumí svému oboru.Dobrý přístup k pacientum,mohu jen doporučit.Doktor Langer dobrá volba.

K panu doktorovi chodím už 18 let. A nevyměnila bych ho za žádného jiného praktického lékaře. Je výborný odborník, má kvalitní znalosti a vždy mi dobře poradí a předepíše správné léky. Samozřejmě jsem zpočátku byla nedůvěřivá a ověřovala si léčbu i jinde, nicméně vždy to bylo správně. Jsem mu za jeho péči moc vděčná. Chodím i k jeho paní a mohu říct, že s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti. Moc děkuji. Víc takových lékařů..

aroganatní?? neosobní?? co to tady vidím...P. Langer není arogantní ani neosobní. Prostě je to praktický lékař a nevím proč by se měl vybavovat s každým pacientem o tom, jak se zrovna má...Řekla bych, že jako lékař i člověk je úplně "normální"

Neléčí, udržuje při životě. Přijdete s hotovou diagnózou, určete si jaké potřebujete léky a jen žádné další posílání k jiným lékařům

Chodíme s manželem k panu doktorovi už několik let a jsme spokojeni.

Zatím jsem spokojen, především díky tomu, že se mnou mluví jako rovný s rovným, i když tam jdu s blbou chřipkou. Není to jen "tady je recept, nazdar" ale "máte tohle a tohle, dělejte a nedělejte tohle a tohle atd." Jako by tam celý den čekal až přijdu jako nejváženější pacient (což rozhodně nejsem a objevuju se tam tak jednou za rok). Odbornost nedokážu posoudit, zatím žiju :)
P.Vala

Ačkoliv mě každý od tohoto lékaře odrazoval,já jsem s ním spokojená. Jako jeden z mála lékařu mi na bolest v krku ihnet nenasazoval antibiotika. Nejprve se přesvědčil odběrem kapky krve z prstu,který přímo v ordinaci sestřička otestovala na výši zánětu v krvi,aby antibiotika nebyla zbytečná. Na komunikaci s tímto lékařem si vůbec nemůžu stěžovat,my se spolu vždycky nasmějeme a nikdy se mi nestalo,že by mě "neuzdravil".

K panu doktoru Langrovi chodím již 10 let. Za tuto dobu nemám žádnou špatnou zkušenost, vždy mi pomohl a že by byl málomluvný a neosobní nemůžu vůbec říct. Snad zýleží i na tom, jak se chová sám pacient. I sestřičku má teď velmi příjemnou a šoikovnou. Pana doktora chválím.......P.Š