Pavel Langer, praktický lékař Nový Jičín

MUDr. Pavel Langer

Praktický lékař

20 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 67, Nový Jičín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Langer je skvělý lékař. Vždycky, když tam s něčím přijdu, co mě trápí, tak popíšu příznaky a vždy mi předepíše vhodné léky. Léčí mě už přes 3 roky a jsem u něj moc spokojená. Dovede mi naslouchat a vždy dobře i poradí, co mám z bylinek zkusit, co by mohlo zabrat a co třeba i je mu pomohlo a mohlo by to pomoci i mně.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Můj prakticky lékař již mnoho let a za tu dobu žádný problém. Ano pravda nevybavuje se o hovadinach ale mluví věcně a stručně k problému se kterým k němu přijdu.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pravidelná prohlídka

Výborný lékař,jeden z mála co rozumí svému oboru.Dobrý přístup k pacientum,mohu jen doporučit.Doktor Langer dobrá volba.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už 18 let. A nevyměnila bych ho za žádného jiného praktického lékaře. Je výborný odborník, má kvalitní znalosti a vždy mi dobře poradí a předepíše správné léky. Samozřejmě jsem zpočátku byla nedůvěřivá a ověřovala si léčbu i jinde, nicméně vždy to bylo správně. Jsem mu za jeho péči moc vděčná. Chodím i k jeho paní a mohu říct, že s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti. Moc děkuji. Víc takových lékařů..


Z
Ověřeny pacient

aroganatní?? neosobní?? co to tady vidím...P. Langer není arogantní ani neosobní. Prostě je to praktický lékař a nevím proč by se měl vybavovat s každým pacientem o tom, jak se zrovna má...Řekla bych, že jako lékař i člověk je úplně "normální"


B
Ověřeny pacient

Neléčí, udržuje při životě. Přijdete s hotovou diagnózou, určete si jaké potřebujete léky a jen žádné další posílání k jiným lékařům

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Chodíme s manželem k panu doktorovi už několik let a jsme spokojeni.


Zatím jsem spokojen, především díky tomu, že se mnou mluví jako rovný s rovným, i když tam jdu s blbou chřipkou. Není to jen "tady je recept, nazdar" ale "máte tohle a tohle, dělejte a nedělejte tohle a tohle atd." Jako by tam celý den čekal až přijdu jako nejváženější pacient (což rozhodně nejsem a objevuju se tam tak jednou za rok). Odbornost nedokážu posoudit, zatím žiju :)
P.Vala


Ačkoliv mě každý od tohoto lékaře odrazoval,já jsem s ním spokojená. Jako jeden z mála lékařu mi na bolest v krku ihnet nenasazoval antibiotika. Nejprve se přesvědčil odběrem kapky krve z prstu,který přímo v ordinaci sestřička otestovala na výši zánětu v krvi,aby antibiotika nebyla zbytečná. Na komunikaci s tímto lékařem si vůbec nemůžu stěžovat,my se spolu vždycky nasmějeme a nikdy se mi nestalo,že by mě "neuzdravil".


K panu doktoru Langrovi chodím již 10 let. Za tuto dobu nemám žádnou špatnou zkušenost, vždy mi pomohl a že by byl málomluvný a neosobní nemůžu vůbec říct. Snad zýleží i na tom, jak se chová sám pacient. I sestřičku má teď velmi příjemnou a šoikovnou. Pana doktora chválím.......P.Š


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti