Sam. ordinace PL - pro dospělé
Zahradníčkova 352, Brandýs nad Labem

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé očkování

Chodím k tomuto lékaři pravidelně a vždy mi ochotně poradí, vyšetří, prostě vše co je aktuálně potřeba. Milá zdr. sestřička i pan doktor. Za mě vždy 1*

S panem doktorem nemám dobré zkušenosti, opakovaně jsem k němu docházel se stejným problémem a po jeho diagnostice mi byla nasazena antibiotika (3x během 1/4 roku). O odběr krve a výtěr jsem si musel až pomalu říct, zpětně ve výsledcích nebylo nic nenalezeno, což mě utvrdilo, jelikož bohužel mé potíže stále přetrvávají, že antibiotika mi byla předepsaná a nasazená zbytečně.

Přišlo mi to jako by můj věk (mladý organismus) byl rozhodující pro nasazení antibiotik. Chápu, že pan doktor má velké množství praxe, ale tohle mi nepřišlo jako korektní způsob léčby. Bohužel po tomto přístupu jsem byl nucen svého osobního praktického lékaře změnit.

Jsme celá rodina velmi spokojeni s jeho přístupem a kvalifikací.

Pan doktor je moc hodný,obětavý a vstřícný.Ještě mu chybí doplnit na internetu ordinační hodiny.

S panem doktorem jsem byla vzdycky spokojena, nikdy nenechaval nic byt a kazdemu problemu se venoval. Jen je skoda, ze se u nej neda i objednat, protoze to cekani v preplnene cekarne je obcas nekonecne.

Pan doktor je postarší, zkušený lékař, v ordinaci má i možnost měřit EKG. Pacienta pečlivě diagnostikuje a posílá i na případná další potřebná vyšetření. Jen jeho zdravotní sestřička není moc příjemná (alespoň to je můj dojem) a v čekárně je to vždy nadlouho.

Jsme velmi spokojení.I paní doktorka Krupičková,jeho paní, je vstřícná a především ,,lidská".

Obětavý,klidná atmosféra, věříme mu