Thomayerova nemocnice
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Thomayerova nemocnice Jiný

Docházím k Docentu Kohoutovi již řadu let,mám Crohnovu nemoc . Moc mi pomohl a dá se říct,že mě vyléčil. I díky němu mám tři zdravé děti. Čekací doba k němu je sice delší,ale na takového skvělého doktora si člověk rád počká. Je vtipný,věcný a není problém se ho na cokoli zeptat,vše pěkně vysvětlí. Rád si povídá,ale pokud nemáte dotazy tak je člověk rychle z ordinace pryč . Pana doktora určitě doporučuji,ve svém oboru patří k těm nejlepším .

Musím hodnotit jedině kladně. Pokud má někdo problém, který spadá do jeho oboru, poradí. Zná nové trendy a neustále se vzdělává. Mému synovi ulehčil nesmírně ve dvou letech život. Nevypovídává se zbytečně, pokud nemá pacient dotazy a pracuje rychle.
Ad čekací doby, tak u kterého lékaře, kterého neplatíte nečekáte ?
Za mě odborník na svém místě a nikdy jsem jej nezažila nepříjemného, či arogantního a to už jsme v jeho péči 4 roky.

Byla jsem v jeho péči v létě 2012, kdy jsem strávila léto na 2. interně FTN a na kontroly do poradny k němu chodím dodnes. Věřím mu na 100 % . Nesmírně si vážím jeho odborných kvalit, odpovědnosti, laskavého přístupu a v neposlední řadě smyslu pro humor :-). Vděčím mu hlavně za to, že mě vrátil mezi zdravé lidi.

Dnes jsem si přečetla hodnocení ze 14. 2. 2014. Mám potřebu k němu něco říct, a zde je tedy vzkaz pro paní, která ho psala. Ano, v poradně se někdy čeká. Hospitalizovaní pacienti jsou občas nevybíraví a klidně se ocitnou v kritickém stavu zrovna ve chvíli, kdy má začít, popř. probíhat poradna.Trochu o tom vím, byla jsem totiž taky taková. Pan doktor byl svého času jeden z těch, kdo mě ukradl hrobníkovi z lopaty. Doslova. Jeho následné péči vděčím za to, že dnes žiju naplno. Někdy se pro změnu sedí v čekárně dlouho, protože se tam sejde pár pacientů ze všech koutů republiky plus nějaká maminka s dítětem, které se mohlo narodit hlavně díky panu doktorovi. Ti všichni mívají přednost. Jinak - pokud jsem během pěti minut z ordinace venku, je to důvod k radosti. Znamená to, že mi v podstatě nic není a život jde dál :-).

S tímto lékařem jsem nebyla moc spokojena. Objednaci doba nekolik mesicu. pak 3 hodiny v cekarne a za 5 minut venku z ordinace, přičemž problém zůstal nevyresen. Když jsem měla akutní problém, řekla mi sestra, ať si to řeším jinde. Pan doktor se snažil svést můj zdravotni problém na jinou odbornost, a když jsem přinesla vyšetření odjinud, zas se mu zdály moc stare a chtěl nové. Lékařské zprávy psal trochu jinak, než co jsem mu řekla, asi aby vyzněly lip a on měl alibi pro to, ze to moc neřešil. Taky se snažil navrhovat, ze to mám psychicky (měla jsem nakonec nerozpoznanou mononukleozu s projevy v břiše - tu ovšem neobjevil, protože jsem měla krev i sono bricha v poradku). Zdalo se mi, ze si mysli, ze kdyz se clovek leci s 1 nemoci , tak uz nemuze mit zadnou jinou. Vse si vysvetloval tim, ze jsem neco spatneho snedla. ale pokud nemate zadny problem a nevadi vam vyse uvedene dlouhe cekaci doby, tak je celkem prijemny. ale pripadalo mi, ze nema moc cas na pacienty. zamerne dávám 2 hvězdičky, protože už jsem narazila i na horšího gastroenterologa, který byl ovšem aspon pragmatictejsi.

Tenkrát v Hradci Králové na metabolické jednotce jsem měla čest s ním pracovat jako mladá zdravotní setra.Byl to tak skvělý lékař, jedinečné chování jak k pacientům tak k nám, sestrám.Když odešel, tak jsme ho "obrečeli".
Od té doby jsem ho viděla pouze v televizi.Ale pořád na něho vzpomínám.

Byl jsem nyní v jeho péči celkem 3 týdny při hospitalizaci ve FTN na II. interní klinice. Velmi dobrý, ochotný a příjemný lékař s lidským přístupem. Mohu jen chválit. OK

byl jsem pacientem mudr.pavla kohouta za jeho činnosti v hradci králové a musím konstatovat jeho skvělý přístup jak po stránce odborné tak i lidský přístup kpacientovi. díky jemu mám dnes již 12 let velmi dobře stabilisovanou léčbu crohnovy choroby.

Pan Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D. (ačkoliv si na titulech příliš nezakládá, bylo by vhodné je doplnit) je opravdu špičkový lékař, který se neustále vzdělává a neustále sleduje trendy léčby v okolních zemích. Jeho pacienti se tak jako první dostávají k preparátům, které byly schváleny v ČR, v minulosti např. Remicade, Humira. Pacientovi vychází maximálně vstříc, snaží se léčit nejen choroby samotné, ale klade velký důraz i na celkovou kvalitu života svých pacientů. Diagnózu s pacienty vždy konzultuje, neexistuje nic, na co by pacient od docenta Kohouta nedostal odpověd. Odborník s širokým rozhledem a velmi lidským přístupem.

Nezpochybnuji odbornost pana docenta, ale jeho chovani k pacientovi.
Arogantni, nevysvetli, dela zavery hodne spise psychologa. Nakonec nepomohl. Takze nevim, co z toho.

Skvělý lékař s velmi citlivým přístupek k problémům pacienta. Nezajímá ho jen jeho obor, má zájem celkově. Byla jsem jeho pacientkou už v Hradci Králové, teď neváhám a jezdím za ním do Prahy 150 km. Moc mu věřím, zachránil mi život.