Pavel Jech, zubař Karlovy Vary

MUDr. Pavel Jech

Uložit

Zubař Více

33 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krymská 1735/37, Karlovy Vary
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan MUDr. Pavel Jech je kapacita v oboru. Profesionalita celého týmu je na té nejvyšší úrovni. Měl jsem štěstí s výběrem. Nemohu si stěžovat na jedinou maličkost.

S úctou Tomaš Hecht


M
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace Vrtání a trhání

Profesionální doktor i personál, můj 6-ti letý syn má hrůzu ze zubaře ale u pana doktora po dnešní návštěvě opět palec nahoru. Za statečnost vždy dostane zvířátko . Skvělý přístup , rychlá prace a férové jednani. Je to člověk na svém místě.Chodíme k němu celá naše rodina a všichni jsme na 100% spokojeni.
Děkuji Hurajovà s rodinou


S
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace Prevence

Velike zklamani. Pristup dr. Jecha k male pacientce otresny. To, ze ma dite strach, je snad prirozene. A krikem si duveru neziska. Aby na 4lete dite hulakal, at si jde rvat jinam, to je chovani myslim si absolutne nevhodne do zubarske ordinace. Misto, aby diteti ukazal, ze se nema ceho bat, v nem ten strach jen podporil. Takze dekujeme, nase dnesni navsteva byla posledni. Nenecham na dcerku kricet jen proto, ze se boji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Když jsem u něho byl naposledy tak ještě nebyl facebook, KV Aréna, laňák v Tuhnicích ani mobily s Androidem. Takže asi pět let. Vidím to na jednu náhradu a čtyři kazy....:-(
Snad se mnou nevyrazí dveře, protože on takové docházení nemá moc rád.
V každém případě je to dneska už matador mezi zubními lékaři a velký profesionál....


K
Ověřeny pacient

K panu doktoru Jechovi chodím teprve krátce. Moje hodnocení? Je to doktor „par excellence“ po všech stránkách. Jsem ráda, že jsem se k němu dostala.
Kuncová


D
Ověřeny pacient

MUDr.Jech je nejlepší profesionální stomatolog se skvělým personálem. Děkujeme


D
Ověřeny pacient

Výborný doktor, nepožaduje přehnané peníze, vyžaduje pravidelné prevence .. co dodat - nemám v plánu jít k jinému.


D
Ověřeny pacient

Pan doktor mne léčí, po 10 letech bez zubaře mi ani hlavu neutrh... Jasný férový přístup, bez zdržování. Očekává péči od Vás a on dá svoji. Vyžaduje 2x prohlídku ročně, nechce přetvářku, na otázky jasně odpoví. Profi jednání - rychlé, jasné , bez otálení.. takže pro někoho arogantně vyzní, ale na to pan doktor nemá čas. Zdržení nebo zbytečné objednání berete čas ostatním pacientům. Dlouho nečekám, vždy pozdraví, zeptá se co nového - zde musí člověk říci co ho trápí a popsat, na křesle již pracuje, ptá se a stále to má tah na branku - není to nervozita ani spěch, je to účelné a nezdržující jednání. Shrnul bych férový, jasný chlapský přístup. Při naznačení bolesti , obav ochotně zabrzdí, ale bázlivé lidi nestraší ani neuchácholí - hysterky si musí pomoct sami. Nebo mu dát čas. Přítelkyně bojička, ale u pana doktora není na strach čas. Poradil dobře s péčí o chrup při začínající paradent.


L
Ověřeny pacient

K MUDr. Jechovi chodím již několik let. Je velice profesionální. Vždy se snaží, aby ošetření bylo bezbolestné a pacient spokojený. Je milý, vstřícný a každý problém vysvětlí lidsky. Prostě - neměnila bych.


U
Ověřeny pacient

Pan Pavel Jech je nejlepší stomatolog,kterého jsem za svůj život poznala.Děkuji Vám pane doktore za všechno,co jste pro mě udělal!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti