Praktický lékař pro děti a dorost
U Kuchyňky 967/3, Třebíč

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvelej sympatickej doktor. Chodila jsem k nemu do 18-ti let. Vzdycky vsechno spravne vyhodnotil. Kdyz bylo potreba hned odeslal ke specialistovi. Za ty roky je porad stejny. Profesionalitou, pristupem...

Take jsem k panu doktorovi chodila az do dospelosti i muj bracha a rodice snim byli spokojeni a tet mam rodinu a ani jsem nevahala a maleho jsem tam taky dala

Pana doktora jsem navštěvovala celých prvních 19 let svého života a za tu dobu o mne bylo vždy výborně postaráno, nemůžu si na něj stěžovat. Pan doktor je příjemný, vstřícný a pečlivý, doporučuji.

Ta dvě velmi negativní hodnocení se mi zdají jako zavádějící, obzvláště to dřívější o nerozeznání srdeční choroby. U toho druhého se domnívám, že starostlivá matka má strach o své dítě, když pláče a nechce pochopit, že je snažší bubínek propíchnout než ho nechat prasknout a riskovat hluchotu. Pan doktor je velmi pečlivý, nikdy nic nezanedbal a všem mohu jen doporučit, ostatně o tom svědčí i hodnocení ostatních pacientů.

Pan doktor je je velice pečlivý a nikdy nic nepodcení, natož aby něco zanedbal.To co píše paní,že nepoznal nemoc srdce nevěřím. naší dcerce poznal i menší srdeční onemocnění.Potom jsme chodili na kardiologii k panu doktoru Kozákovi a i ten pana doktora chválil,že se na toto onemocnění kolikrát ani nepřijde.Tak to myslím vypovídá dostatečně o kvalitách pana doktora. Ono není nic jednoduššího než někoho pošpinit.

Pan dr. Janovský je 100 % profesionál jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Všechna jeho vyšetření i zákroky jsou naprosto bezchybné. I kominikace s rodiči je úžasná, trpělivě vyslechne všechny dotazy a na vše odpoví, tak že tomu rozumí i laik rodič. Jsem moc ráda, že moje dvě děti léčí právě on.

Velmi dobrý dětský lékař,mohu jen doporučit,jsem ráda že naše 5letá dcera je právě u pana doktora Janovského.

je to ten nejlepší doktor jakého znám,a je hodný

K panu doktoru Janovskému jsem chodila sama až do svých 18 a když se mi narodil syn neměla jsem nejmenší pochybnosti ke komu syna přihlásit a to bych řekla, že mluví za vše. Jsem naprosto spokojená. Pro mě a mého syna je prostě nejlepší

Úžasný doktor, chodím k němu a jsem s ním naprosto spokojená, dá se s ním normálně povídat a nehrotí to... Všem doporučuju