MUDr. Pavel Janík

Vinařská 6, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Velká Bíteš Jiný

Pan doktor moc příjemný, absolvovali jsme vyšetření novorozeneckých kyčlí, na miminko mluvil a mě popsal co vyšetřuje i ukázal na ultrazvuku že je vše v pořádku. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Poliklinika Velká Bíteš Bolest kyčle

Ani jednu hvezdičku jsi bohužel tento doktor nezaslouží, važne pochybyl pří vyšetření me maminky a to několikrát, pomijel důležité příznaky a ignoroval vážnost situace, vysledkem je dira v panvy a objeveni važné nemoci, takze bych jen poprosila pana doktora at nasloucha svim pacientum a opravdu je vysetri !! Protoze to je jeho prace, dekuji.

Bohužel s panem doktorem mám dost špatné zkušenosti. Více jak půl roku jsem k němu chodila s bolestmi kolene a on mi vždy jen napsal prášky nebo mastičky. Neudělal mi rentgen a nic. K obstřiku, rentgenu nebo operaci mi řekl, že jsem na to mladá. Sám mi prakticky vždy řekl co a kde mě bolí. ASK jsem po něm chtěla sama, protože obtíže byly velké. Nijak to ale řešit nechtěl. Tak jsem musela přejít k jinému ortopedovi. Kde po první návštěvě mi pan doktor, řekl že mám natržený meniskus a a nejspíše něco i se zkříženým vazem a do měsíce jsem šla na ASK. Po ASK mi pan doktor řekl, že to bylo horší než čekal. Dokonce jsem měla i abnormální meniskus. Takže mi koleno dal do pořádku. A nechápal, že mi předešlý doktor neudělal ani rentgen a nic. Nyní jsem ve fázi rehabilitace. Samozřejmě bohužel vše o půl roku posunutý. Navíc úraz se mi stal před 10 ti lety a to se taky tenkrát řešilo mastičkama. V té době jsem si myslela, že když je to doktor, tak má pravdu. A bohužel nejsem jediná kdo si na pana doktora stěžuje. Teď jsem se svým nynějším ortopedem velice spokojená ! Bohužel pana Janíka nedoporučuji !

Pan doktor je ten nejlepší ve svém oboru, kterého jsem poznala. Velmi milý a vstřícný.
Je vidět zájem a ochota pomoci. Velmi mu děkuji za pomoc.
Sestřička ovšem tak milá není, což je v dnešní době dost časté.